Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Pekný slnečný piatok Vám želám. Už včera bolo u nás veľmi príjemne a predpoveď na víkend je ešte krajšia, tak si užime teplejšie dníčky, nech nás teší slniečko , nech pookrejeme po zimných dňoch a posielam Vám pozdrav jari, ktorá nám už klopká na dvere ...


1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

3 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

1Dara Pozri príspevok
Klikám, klikám a nie a nie vypnúť ihneď ...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

http://www.socpoist.sk/aktuality-doc...b/48411s51708c


neskutočné............ nemám slov
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Mila123 Pozri príspevok
http://www.socpoist.sk/aktuality-doc...b/48411s51708c


neskutočné............ nemám slov
Mili, nerozčuluj sa, ja som tiež dnes potrebovala odhlásiť dohodára, tak som si ich úžasný oznam vytlačila a pošlem v pondelok.... kvôli kreténom si nepokazím piatok a víkend, no nie ??
2 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Všetky DP hotové, aj zápisnice z VZ, aj doklady do zbierky listín ... a jar môže prísť ..
4 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Pekné predpoludnie moji milí poraďáci.
Viem, že tento môj príspevok sem nepatrí, ale som práve to dostala emailom od dcéry, ktorá to dostala priamo.
Myslím, že to bude mnohých zaujímať a určite mnohí o tom nevedia a termín je hraničný...preto nezmeškajte.

Dobrý deň,


Od 11.03.2012 bola znížená cena plynu o 5.24% priemerne. Preto Vás žiadam nahlásiť aktuálny stav spotreby plynu, STAV PLYNU resp. údaj v čiernom poli z meradla PLYNOMERU na t.č. 0850 111 363. Je potrebné stav nahlásiť do 19.03.2012 aby sa Vám počítala cena plynu za nižšiu sadzbu. Najlepšie je volať na zákaznícku linku počas obedňajších hodín, alebo večer od 18.00 kvôli návalu volajúcich. Na kontakt s pracovníkom je potrebné si pripraviť zákaznícke číslo, ktoré je uvedené na faktúre a začína číslom 51.

Zákaznícka linka SPP je v prevádzke každý pracovný deň od 7:00 do 20:00 hod.

V prípade, že údaj z plynomera nenahlásite bude sa Vám počítať priemerná cena, čiže väčšia za kubík resp. za kwh. Prosím podať informáciu všetkým zainteresovaným.

S pozdravom

Ing. Maroš Michalík
SPP
8 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

luja5 Pozri príspevok
Klikám, klikám a nie a nie vypnúť ihneď ...
skús to cez štart alebo zober zrovna korekt a vymaž na obrazovke
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Kam chodia plynári na mailikovité adresy?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Zitulda - veľká vďaka!!! Volala som a dovolala som sa na prvý šup, takže treba iba vyskúšať!
2 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

AlaNR Pozri príspevok
Zitulda - veľká vďaka!!! Volala som a dovolala som sa na prvý šup, takže treba iba vyskúšať!
Aj ja ďakujem Zitulde, tiež som sa dovolala na prvýkrát a mladý muž (podľa hlasu) na druhom konci telefónu ma dokonca sympaticky vyzval, aby som túto možnosť nahlásenia aktuálneho stavu dala vedieť aj svojim známym ...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a ak by plynári nutne potrebovali nahlásiť nejakú zmenu, tak by mi asi poslali oznam...inak to nie je nutné, ani akútne...pri tej minispotrebe, čo ja mám...či?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a popoludnajšia slniečková káva sa podáva...smutno mi je, luizin belmondík operáciu neprežil...tak nech sa v havkáčskom nebíčku má dobre, nech si šantí s pepsikoláčikom..a my tu budeme smútiť...
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Zitulda Pozri príspevok
Pekné predpoludnie moji milí poraďáci.
Viem, že tento môj príspevok sem nepatrí, ale som práve to dostala emailom od dcéry, ktorá to dostala priamo.
Myslím, že to bude mnohých zaujímať a určite mnohí o tom nevedia a termín je hraničný...preto nezmeškajte.

Dobrý deň,


Od 11.03.2012 bola znížená cena plynu o 5.24% priemerne. Preto Vás žiadam nahlásiť aktuálny stav spotreby plynu, STAV PLYNU resp. údaj v čiernom poli z meradla PLYNOMERU na t.č. 0850 111 363. Je potrebné stav nahlásiť do 19.03.2012 aby sa Vám počítala cena plynu za nižšiu sadzbu. Najlepšie je volať na zákaznícku linku počas obedňajších hodín, alebo večer od 18.00 kvôli návalu volajúcich. Na kontakt s pracovníkom je potrebné si pripraviť zákaznícke číslo, ktoré je uvedené na faktúre a začína číslom 51.

Zákaznícka linka SPP je v prevádzke každý pracovný deň od 7:00 do 20:00 hod.

V prípade, že údaj z plynomera nenahlásite bude sa Vám počítať priemerná cena, čiže väčšia za kubík resp. za kwh. Prosím podať informáciu všetkým zainteresovaným.

S pozdravom

Ing. Maroš Michalík
SPP
A to už je čo za blbosť.
normálne sa budú robiť odpočty ako doteraz.
http://www.spp.sk/media/tlacove-spra...pp/?sprava=372
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pivko Pozri príspevok
A to už je čo za blbosť.
normálne sa budú robiť odpočty ako doteraz.
http://www.spp.sk/media/tlacove-spra...pp/?sprava=372
Blbosť to asi nebude, keď mi sám operátor hovoril, že prečo a začo...
My máme dosť veľkú spotrebu v rodinnom dome, takže ja si to nahlásim a kto nechce, nech nechá tak a platí...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Blbosť to asi nebude, keď mi sám operátor hovoril, že prečo a začo...
My máme dosť veľkú spotrebu v rodinnom dome, takže ja si to nahlásim a kto nechce, nech nechá tak a platí...
..

..no veď blbosť to byť nemusí, ale však plynári predsa vedia, v ktorej skupine odberateľom som ja a nešupnú ma do tej, ktorá aj kúri plynom, to sami od seba nemôžu a tento oznam som nikde nepočula, ani nečítala, teda, ak by to bola pravda, musia si zákazníkov sami obísť, aby to zistili, či sa stala zmena...nie dať cenu mirnixdirnix sami od seba...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... pepsina ma penez, pacne po pudilari a zaplati plyn aj s trubkami. :-)
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..a popoludnajšia slniečková káva sa podáva...smutno mi je, luizin belmondík operáciu neprežil...tak nech sa v havkáčskom nebíčku má dobre, nech si šantí s pepsikoláčikom..a my tu budeme smútiť...
Aaale prečooooo? Chudáčisko, ale už sa aspoň nebude trápiť bolesťou, hafkáčik....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
Blbosť to asi nebude, keď mi sám operátor hovoril, že prečo a začo...
My máme dosť veľkú spotrebu v rodinnom dome, takže ja si to nahlásim a kto nechce, nech nechá tak a platí...
No ja by som nahlásil o pár desiatok kubíkov menej ak nebudú chodiť robiť odpočet však by som ušetril
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať