Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
mmmm1 mmmm1

mmmm1 je offline (nepripojený) mmmm1

Tlačové správy SPP

13.03.2012

Mimoriadne odpočty stavu plynomerov budú realizované v marci 2012 výpočtom podľa typového diagramu dodávky

Bratislava, 13. marec 2012 – V súvislosti so zmenou cien za dodávku zemného plynu pre domácnosti od 12. marca do 31. decembra 2012, Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) oznamuje, že sa v tejto odberateľskej kategórii uskutočnia mimoriadne odpočty stavu plynomerov. Mimoriadne odpočty pre SPP zabezpečí v zmysle platnej legislatívy prevádzkovateľ distribučnej plynárenskej siete, spoločnosť SPP - distribúcia, a.s., podľa typových diagramov dodávky, t.j. bez realizácie fyzických odpočtov stavu plynomerov.
Spotreba zemného plynu bude pre zákazníkov SPP vypočítaná podľa typových diagramov dodávky (t.j. odhadom), nie prostredníctvom fyzického odpočtu, na základe údajov o spotrebe zemného plynu z predchádzajúceho obdobia.

Mimoriadne odpočty budú pre každého odberateľa zabezpečené individuálne na základe platnej metodiky schválenej Úradom pre reguláciu sieťových odvetví a v súlade s Prevádzkovým poriadkom spoločnosti SPP - distribúcia, a.s., ktorá je povinná zabezpečiť odpočet spotreby zemného plynu pre všetkých dodávateľov plynu podnikajúcich na území Slovenska.

Zákazníci SPP majú pre účely tohto mimoriadneho odpočtu tiež možnosť nahlásiť stav plynomeru v termíne od 13.3.2012 do 19.3.2012 na Zákaznícku linku SPP 0850 111 363, počas pracovných dní od 7 h do 20 h, prípadne prostredníctvom elektronickej pošty na adrese: zakaznickalinka@spp.sk.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

....ďakujem všetkým ktorí na nás mysleli a držali nám päste ..........ale môj psík je už v psom nebíčku.........
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..no veď blbosť to byť nemusí, ale však plynári predsa vedia, v ktorej skupine odberateľom som ja a nešupnú ma do tej, ktorá aj kúri plynom, to sami od seba nemôžu a tento oznam som nikde nepočula, ani nečítala, teda, ak by to bola pravda, musia si zákazníkov sami obísť, aby to zistili, či sa stala zmena...nie dať cenu mirnixdirnix sami od seba...
pepsi, oni ťa nehodia do inej skupiny, ale len odhadnú podľa minulého roku, koľko si do toho času spálila....ak máš menej , ako ich odhad, tak viac zaplatíš vo vyššej cene.....a na ten odhad by som sa nespoliehala....takže radšej nahlásim presnú spotrebu.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
lujza.j Pozri príspevok
....ďakujem všetkým ktorí na nás mysleli a držali nám päste ..........ale môj psík je už v psom nebíčku.........
zmizol mi minikomentár....

len kvôli vám som tu zavítala, lebo som bola na relax prechádzku s mojim havkom a stále na vás myslím.....ale ako čítam, nedopadlo to, ako chceme my. Viem si predstaviť, akí ste doma smutní, nedávno to Eliška takto prežívala /ela70/...no tu žiadna útecha nepomôže, snáď len to, že už sa netrápi......
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

R.I.P.- spomíname na veľkého človeka a štátnika...
418502_119834124805050_100003353893307_91963_1764918516_n.jpg  
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

lujza.j Pozri príspevok
....ďakujem všetkým ktorí na nás mysleli a držali nám päste ..........ale môj psík je už v psom nebíčku.........
Luji, je mi to velmi luto ,
viem ako sa citis, hadam toto trosku pomoze v tvojom ziali:

Na nebesiach je miesto, ktorému sa hovorí Dúhový most. Keď zomrie zviera, odchádza za tento Dúhový most. Pre našich milých kamarátov sú tam lúky a kopce kde môžu behať a spoločne sa hrať. Je tam veľa jedla, vody, slnečného svitu a naši priatelia sú v teple a pohodlí.

Všetky choré a staré zvieratá sú opäť zdravé a plné síl - tak ako si ich pamätáme z našich snov a minulosti. Zvieratá sú šťastné a spokojné, až na jednu maličkosť: všetkým chýba niekto výnimočný, niekto, koho opustili.

Hrajú a behajú spolu, ale príde deň, keď sa jedno len tak zastaví a zahľadí do diaľky. Jeho jasné oči pátravo pozorujú, netrpezlivé telo sa začína chvieť. Náhle vybehne zo skupinky zvierat, letí cez zelené lúky rýchlejšie a rýchlejšie.

Až sa nakoniec ty a tvoj kamarát stretnete v obrovskej radosti. Dážď šťastných božtekov pokrýva tvoju tvár, tvoje ruky opäť hladkajú milovanú hlavičku, znova hľadíš do tých prenádherných dôverčivých očí, ktoré nadlho zmizli z tvojho života, ale nikdy nie z tvojho srdca.

A cez Dúhový most pôjdete spolu a nikdy sa už nerozdelíte.
9 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
....ďakujem všetkým ktorí na nás mysleli a držali nám päste ..........ale môj psík je už v psom nebíčku.........
Chúďa, je mi to ľúto. Aj ja som to prežívala pred vyše rokom. Chýba mi stále.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dnes som začala s umývaním okien. Oprala som záclony a umyla som tri okná. Možno si poviete že málo, ale ja mám drevené a tie musím najprv umyť a potom ošetriť - natrieť dvomi prípravkami, aby farba dlho vydržala. A zajtra budem pokračovať. Keďže sú záclony už čisté, dúfam že stihnem umyť aspoň päť okien. A ostatné na pokračovanie v budúci týždeň. Okien mám dvanásť + jedno na povale a štyri v pivnici. Tie prídu na rad neskôr. A potom začne vraj pršať a dážď mi zašpiní okná a môžem umývať zase. Akurát budem ošetrovať okná až na zimu.
3 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Zdenka 0705 Pozri príspevok
Všetky DP hotové, aj zápisnice z VZ, aj doklady do zbierky listín ... a jar môže prísť ..
Si šikuľka, ale zato z tých obložených chlebíčkov z valných zhromaždení si nám mohla dačo odložiť, aspoň nejaké omrvinky
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pavol54 Pozri príspevok
No ja by som nahlásil o pár desiatok kubíkov menej ak nebudú chodiť robiť odpočet však by som ušetril
Hm, čo som tak asi spravila ?!
Vypočítavá baba, rovno ma to napadlo, ako som prečítala ten Zituldin oznam Ale veľa som neubrala, tak decentne ...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

klikol som zo zvedavosti pri jednom prispevku na maly trojholnicek a atam ze nahlasit prispevok,tak dufam ze som nenahlasil nechtiac prispevok ktory som nechcel
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Blbosť to asi nebude, keď mi sám operátor hovoril, že prečo a začo...
My máme dosť veľkú spotrebu v rodinnom dome, takže ja si to nahlásim a kto nechce, nech nechá tak a platí...
nahlásené do SPP, ani som dlho nečakala na poradie a operátorka sa rovno pýtala, či hlásim stav kvôli zmene ceny......Zituška, veľká vďaka za upozornenie a následne i ostatným...ešte že je Porada a človek sa tu všetko dozvie...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
hnedoočka Pozri príspevok
pepsi, oni ťa nehodia do inej skupiny, ale len odhadnú podľa minulého roku, koľko si do toho času spálila....ak máš menej , ako ich odhad, tak viac zaplatíš vo vyššej cene.....a na ten odhad by som sa nespoliehala....takže radšej nahlásim presnú spotrebu.
..

..no však dobre..a som si kukla do môjho prehľadu spotreby, 6 rokov mám rovnakú,takže pár centov by ma z biedy nevydriapalo, ani nepotopilo..bodlo by, aby znížili cenu tak o eurko-dve..no..aspoň..
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
AlaNR Pozri príspevok
Hm, čo som tak asi spravila ?!
Vypočítavá baba, rovno ma to napadlo, ako som prečítala ten Zituldin oznam Ale veľa som neubrala, tak decentne ...
Neznášam takých ľudí , kradne a ešte sa aj pochváli.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pivko Pozri príspevok
Neznášam takých ľudí , kradne a ešte sa aj pochváli.
..

..noo, vidíšto!!!..napchať do vreca a pustiť dolu potokom takých!..len či by sa ten potok nezapchal od toľkého množstva.....pivko, ruku na srdco, ty si celkom čistý?..isto nyje, tak nesúď!...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Je čistý - sprchoval sa
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

no teda k tej vodke my pribalili taky darcek ze az to som ani ako teenager nepotreboval
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
no teda k tej vodke my pribalili taky darcek ze az to som ani ako teenager nepotreboval
..

..čo si sa za mladi nenaučil, teraz musíš dohnať!...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

...alebo "uhnať"
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....náš byt je bez duše.... tieto pocity sa nedajú opísať ..... nikdy som si to nevedela prestaviť.... je to tu a ja nechápem....
zajtra ho budeme mať "doma"...... možno morbídne, ale možno to pomôže....
....dakujem, že vás mám....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať