Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
treba k tomu niečo dodať? kto sa k "válovu" dostane, ten je tam už na doživotie?

http://www.sme.sk/c/6250762/miklosov...uje-uradu.html
5 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

to je strašné rozčúlený šéfino vletí do kancla a reve ako pavián, že on ide do tej poistovni a on im nahodí odvody a aj spáruje .
Jeden týžden výzva na nedoplatok zamestnanci 150 eur .
Druhý týždeň list o oznamaní -preplatok 150 eur OSZč
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Dnes som bola u očnej lekárky, predpísala mi dva lieky (kvapky a tabletky), platila som vyše 26 € a doplatok poisťovne bude "až" 1,99 € ...
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Sa divim, ze stat sa nedrzi Batovho: "Co je drahe, urob si sam!". Ako za Novotneho, chces sediat v urade? Tumas 1500,- korun a sed. :-)
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..mozno poznate ten stav, ked dlhsiu dobu nemozete sadnut za PC a ked uz ste pri nom, rychlo pokukate co je nove, co v poste a tak....no takto asi vyzeral nas bredikpitik dnes vonku..krasne slniecko svieti, ziaden vietor, aj snieziku este zostalo a tak sa isli citat sms-sky..behal jak splasene kura po luke..tesil sa stretnutiu so svojimi kamoskami a kamosmi....no a mame za sebou krasne 2 hodinky..dedo zatial navaril, dcera vybavila potrebne veci a zase mi ufujazdil domov, aby aj tam rozdaval radost..
4 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... pepsina sevas, zohnal som dve vrecia pilin, kusok sklenej vaty, pat tabuliek polystyrenu, sice iba 2 cm ale pomozu, zozmrazil vodu, teraz idem rozmrazit seba, smarim sa alabutke do postele. :-)
Aktuálne
počasie
Čas 12:50 hod.
Teplota -12 °C
Pocitová teplota -17 °C
Vietor 8 km/h
Tlak 1032 hPa
Vlhkosť 70 %
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

luja5 Pozri príspevok
Dnes som bola u očnej lekárky, predpísala mi dva lieky (kvapky a tabletky), platila som vyše 26 € a doplatok poisťovne bude "až" 1,99 € ...
Nie si v tom sama, nech ta aspon to potesi, aj mojmu synovi prebijali dutiny, chudak, a isla som mu vybrat lieky, vsetky boli na samoplatitela, chcela som lekarovi aj volat, taka som bola zuriva, ale nakoniec som to zaplatila, ked syn vydrzal taku bolest, takze aj takto to je u nas
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alabut Pozri príspevok
Sa divim, ze stat sa nedrzi Batovho: "Co je drahe, urob si sam!". Ako za Novotneho, chces sediat v urade? Tumas 1500,- korun a sed. :-)
však len sedeli a nič nerobili a tak to dopadlo.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
aj ja cestári ma teda neprekvapili ledva som sa vyštverala na hradný kopec trelejbusáci sa tiež velmi tešákovali ale čo už, tender na sol na posýpanie bol asi vyhlásená len na soľ do -5, nato sa vyhovárali že soľ nezaberá
skutočne samotná soľ zaberá len pri teplote blízkej nule, na nižšie teploty by sa mal používať iný materiál
0 0
tweedle tweedle

tweedle je offline (nepripojený) tweedle

normálne sa nám v office striedajú prírodné živly, včera nás vytopilo, a dnes nás šéf skoro podpálil,,,,o zábavu a smrad postarané,,,
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

potesilo ma...aspon mala nadej...

8. 2. 2012 11:46
NRSR: Poslanci zákazali usmrcovanie psov a mačiek v poľovnom revíri

Bratislava 8. februára (TASR) - Mačky zatúlané do priestorov poľovných revírov nebude možné od apríla legálne usmrcovať. Poslanci NR SR dnes totiž 82 hlasmi schválili návrh novely zákona o poľovníctve od poslancov Jaroslava Suju, Petra Kalista a Kamila Krnáča (všetci SaS). Zmeny nastanú aj v prípade usmrcovania psov zatúlaných do poľovných revírov. Súčasné znenie zákona povoľuje poľovnej stráži usmrtiť psa aj mačku vo vzdialenosti väčšej ako 200 metrov od trvalo obytného domu.
V zákone však nie sú jasne stanovené podmienky, za akých môže člen poľovníckej stráže toto právo využiť. Novela je tak podľa autorov reakciou na intenzívnu spoločenskú požiadavku občanov Slovenskej republiky, aby došlo ku konkrétnym zmenám. Od účinnosti tohto zákona bude možné psa usmrtiť len v prípade, ak nebude jednoznačne odlíšený obojkom, prípadne prsným postrojom vo farbe odlišnej od farby jeho srsti. Toto oprávnenie sa však nevzťahuje na poľovnícke psy, ktoré v priebehu poľovačky nemôžu mať na sebe z bezpečnostných dôvodov žiadne obojky.
Zdroj TASR

Aj ked si neodpustim to "oznacenie obojkami"...co ked niekto ma hunateho psa a obojok nie je vidiet? Hmm...

Len dufam, ze ten zakon zabrani aspon trochu nezmyselnemu zabijaniu psov,ktori su s majitelmi na prechadzke, co sa velakrat stalo
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
... pepsina sevas, zohnal som dve vrecia pilin, kusok sklenej vaty, pat tabuliek polystyrenu, sice iba 2 cm ale pomozu, zozmrazil vodu, teraz idem rozmrazit seba, smarim sa alabutke do postele. :-)
Aktuálne
počasie
Čas 12:50 hod.
Teplota -12 °C
Pocitová teplota -17 °C
Vietor 8 km/h
Tlak 1032 hPa
Vlhkosť 70 %
..

..si mi skočil do myšlienok...ako šarkan...som práve uvažovala, ako ti poslať za tatrovku uhlia...nemožem dopustiť, aby alabutka zamrzla,šak kdo by ta ohrieval?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
OPLATÍ SA PREČÍTAŤ !!!
Keď sa ti zdá, že je takmer nemožné zvládnuť všetky veci v tvojom živote, keď 24 hodín nestačí, spomeň si na fľašu od majonézy a 2 šálky kávy. Profesor stál pred triedou, kde mal hodinu filozofie a pred sebou mal nejaké veci. Keď hodina začala, bez slov vzal veľmi veľkú prázdnu fľašu od majonézy a začal ju plniť golfovými loptičkami. Potom sa opýtal študentov, či je fľaša plná. Oni súhlasili, že je. Potom profesor vzal krabicu s kamienkami a vsypal ich do fľaše. Fľašou zľahka zatriasol. Kamienky spadli do voľných miest medzi golfovými loptičkami. Potom sa znova opýtal študentov, či je fľaša plná. Oni súhlasili, že áno. Profesor ďalej vzal krabicu s pieskom a vsypal ho do fľaše. Samozrejme, že piesok všetko zasypal. Znova sa opýtal, či je fľaša plná. Študenti odpovedali súhlasným "áno". Profesor potom vybral dve šálky kávy spod stola a vlial kávu do fľaše, čím zaplnil voľné miesto medzi pieskom. Študenti sa smiali. "Teraz", povedal profesor, keď smiech utíchol, "chcem, aby ste pripustili, že táto fľaša predstavuje váš život. Golfové loptičky sú dôležité veci – rodina, deti, zdravie, priatelia a obľúbené vášne – ak by ste stratili všetko ostatné a len tieto veci by zostali, váš život by bol ešte stále naplnený. Kamienky sú ďalšie veci, na ktorých záleží, ako práca, dom a auto. Piesok je všetko ostatné -- maličkosti. "Ak dáte piesok do fľaše ako prvý," pokračoval, "nezostane v nej miesto na kamienky a golfové loptičky. To isté platí o živote. Ak miniete všetok svoj čas a energiu na maličkosti, nikdy nebudete mať priestor na veci, ktoré sú pre vás dôležité. Takže... Venujte pozornosť veciam, ktoré sú kritické pre vaše šťastie. Hrajte sa so svojimi deťmi. Nájdite si čas na zdravotné prehliadky. Pozvite partnera/partnerku na večeru. Vždy bude dostatok času na upratanie domu a opravenie odpadu. 'Najskôr sa postarajte o golfové loptičky -- veci, na ktorých naozaj záleží. Stanovte si priority. Zvyšok je len piesok.' Jedna študentka sa opýtala, čo predstavovala káva. Profesor sa usmial. 'Som rád, že ste sa opýtali.' ' Tá vám len ukazuje, že bez ohľadu na to, aký plný sa vám zdá váš život, vždy je priestor na pár šálok kávy s priateľom...


...no a tak kafica je na stole..aj dolče s gustom, ale cafe lungo-pre fajnové papuľky posielam...a zatial behnem do obchodu, potrebujem farebné stužky...večer vám poviem, na čo..
4 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Nika...hurááá, už máme kafu, dlho si ju nepodávala...díky a iba otázka, načo potrebuješ farebné stužky? Mám ich veľa posielam ich vertom aj so snehom ku Tebe...veri nejdeš plesať
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

arizona Pozri príspevok
potesilo ma...aspon mala nadej...

8. 2. 2012 11:46
NRSR: Poslanci zákazali usmrcovanie psov a mačiek v poľovnom revíri

Bratislava 8. februára (TASR) - Mačky zatúlané do priestorov poľovných revírov nebude možné od apríla legálne usmrcovať. Poslanci NR SR dnes totiž 82 hlasmi schválili návrh novely zákona o poľovníctve od poslancov Jaroslava Suju, Petra Kalista a Kamila Krnáča (všetci SaS). Zmeny nastanú aj v prípade usmrcovania psov zatúlaných do poľovných revírov. Súčasné znenie zákona povoľuje poľovnej stráži usmrtiť psa aj mačku vo vzdialenosti väčšej ako 200 metrov od trvalo obytného domu.
V zákone však nie sú jasne stanovené podmienky, za akých môže člen poľovníckej stráže toto právo využiť. Novela je tak podľa autorov reakciou na intenzívnu spoločenskú požiadavku občanov Slovenskej republiky, aby došlo ku konkrétnym zmenám. Od účinnosti tohto zákona bude možné psa usmrtiť len v prípade, ak nebude jednoznačne odlíšený obojkom, prípadne prsným postrojom vo farbe odlišnej od farby jeho srsti. Toto oprávnenie sa však nevzťahuje na poľovnícke psy, ktoré v priebehu poľovačky nemôžu mať na sebe z bezpečnostných dôvodov žiadne obojky.
Zdroj TASR

Aj ked si neodpustim to "oznacenie obojkami"...co ked niekto ma hunateho psa a obojok nie je vidiet? Hmm...

Len dufam, ze ten zakon zabrani aspon trochu nezmyselnemu zabijaniu psov,ktori su s majitelmi na prechadzke, co sa velakrat stalo
inak s tými mačkami je to poriadna hlúposť naša určite chodí po chotári a bežne si nosí myši domov, a asi je túlavá lebo niekedy ju nevidím aj týždeň ešte som nevidel aby zdravá mačka zaútočila na človeka
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
čo ma teda nepotešilo a neteší,
že budem musieť ísť na kontrolné testy, už teraz sa obávam výsledkov, lebo podľa problémov čo mám, a ako sa cítim, neveštia nič dobrého.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Mňa dnes trápi toto:
Koštujem šumivé vínko,už som vykoštoval 3 "sedmičky" a stále neviem,či je dobré.Tak otvorím štvrtú.
Hik...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

marleau Pozri príspevok
Mňa dnes trápi toto:
Koštujem šumivé vínko,už som vykoštoval 3 "sedmičky" a stále neviem,či je dobré.Tak otvorím štvrtú.
Hik...
Najvyšší čas prestať s koštovaním.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Tweety Pozri príspevok
Najvyšší čas prestať s koštovaním.
A začať piť?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

marleau Pozri príspevok
A začať piť?
ÁNo, ale dnes už nie, a niečo lepčiieee.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať