Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..čo si sa za mladi nenaučil, teraz musíš dohnať!...
Aj to by sa mal doučiť, kedy sa píše po "m" mäkké i a kedy tvrdé "y"
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Lujza, najlepší liek je ďalší psík, aj keď sa to nezdá, ale je to tak, psíčkari to potvrdia
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
...alebo "uhnať"
..


joj, máš veru pravdu...len či...???..a nerehoc sa, budeš mať štikafku...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
..

..čo si sa za mladi nenaučil, teraz musíš dohnať!...
to uz nedozeniem,ani keby som chcel
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
to uz nedozeniem,ani keby som chcel
..

..nerezignuj...jeden nikdy nevie..a fšak nemusíš zase fšetko doháňať..len to, na čo stačíš...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
.....náš byt je bez duše.... tieto pocity sa nedajú opísať ..... nikdy som si to nevedela prestaviť.... je to tu a ja nechápem....
zajtra ho budeme mať "doma"...... možno morbídne, ale možno to pomôže....
....dakujem, že vás mám....
..

..lui, neplačkaj, belmondík už nebude trpieť, to nech ťa uteší...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Lujza.j, koľko mal tvoj psík rokov, verím ti ... celý život budeš spomínať, nedá sa zabudnúť.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
willma Pozri príspevok
Lujza, najlepší liek je ďalší psík, aj keď sa to nezdá, ale je to tak, psíčkari to potvrdia
..

..na to musí prísť tá správna chvíľa,sama som to skúsila presne pred rokom, to rozhodovanie, či áno a či nie, momenty pre áno boli silné, momenty pre nie dôležité...a to je dosť ťažké rozhodovanie...ale lui je silná, zvládne to...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...vyprevadila som z domu môjho hada...a teraz neviem, aj sa mi chce plakať, aj som rada,že ide za svojím snom...Škandinávia je prekrásna, vždy som tam chcela aj ja, je tam krásna zima a kopy snehu..a mesto, kam ide, sa volá "kofola"....(Kokkola)
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

willma Pozri príspevok
Lujza, najlepší liek je ďalší psík, aj keď sa to nezdá, ale je to tak, psíčkari to potvrdia
vilmuška toto je aspoň v mojom prípade svätá pravda....inak by som sa "nevyliečila" pokým sa mne podarilo ani neviem ako zaspať, decko dohodlo, že sa môžme ísť na jedného pozrieť....v Kvetoslavove... hnedí labroškovia.....popestovala som si chalaniska, on ma vypusinkoval tak ako aj jeho maminka, čo majitelia boli z toho paf......maminka sa na mňa pozerala presne takými očkami ako moj Brunko....... toto bude moje vyliečenie....záloha zaplatená....
9 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
[QUOTE=lujza.j;2016016].....náš byt je bez duše.... tieto pocity sa nedajú opísať ..... nikdy som si to nevedela prestaviť.... je to tu a ja nechápem....
zajtra ho budeme mať "doma"...... možno morbídne, ale možno to pomôže....
....dakujem, že vás mám....[/QUOTE

lujzi, myslím, že nepomôže...chce to čas....spomínala som manželovi a on povedal, že to príliš prežívame....mimochodom aj on mal vlčiaka od šteniatka až do staroby a musel ho dať utratiť injekciou....tak som sa spýtala, či on to neprežíval.Ale chlapi sú asi racionálnejší, preto sa nám tu iste čudujú.....mne stačilo pozrieť na Maxíka, pomyslieť si, že by som o neho prišla ...a už som mala slzy v očiach.Na tvojom mieste by som si zadovážila šteniatko....bude vyžadovať opateru, trpezlivosť a vašu lásku.......a hlavne vás zamestná
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...vyprevadila som z domu môjho hada...a teraz neviem, aj sa mi chce plakať, aj som rada,že ide za svojím snom...Škandinávia je prekrásna, vždy som tam chcela aj ja, je tam krásna zima a kopy snehu..a mesto, kam ide, sa volá "kofola"....(Kokkola)
pepsi držím päste, nech sa mu darí....Škandinávia je krásna, bože ale tak strašne ďaleko....
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..pasovalo by za jeden!..čo si dáme?..kaficu, čaju, či metaxu?..
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

budiš?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
budiš?
..

..noo, na zapitie...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..luiii, otvor bar!..ty máš vždy dobré nápady...a terezka by mohla nejaké fajnovinky...


...ale terezka už má zhasnuto...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pepsikova Pozri príspevok
...vyprevadila som z domu môjho hada...a teraz neviem, aj sa mi chce plakať, aj som rada,že ide za svojím snom...Škandinávia je prekrásna, vždy som tam chcela aj ja, je tam krásna zima a kopy snehu..a mesto, kam ide, sa volá "kofola"....(Kokkola)
vždy som chcela navštíviť tieto severské krajiny -hlavne v lete, a Fínsko je môj najväčší sen
keď budem veľká tam pôjdem na dovolenku
1 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Ivanka, čo teraz v noci budíš .. tak po slovensky - Demänovku aj lepšie spať budeme
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..pasovalo by za jeden!..čo si dáme?..kaficu, čaju, či metaxu?..
my slopkáme griotku
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Ivana Š Pozri príspevok
vždy som chcela navštíviť tieto severské krajiny -hlavne v lete, a Fínsko je môj najväčší sen
keď budem veľká tam pôjdem na dovolenku
aj môj - keď som mal možnosť za totáča cez svts - nevyužil som
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať