Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no štvrtá flaša šumáku by ma nakomplet položila aspoň na tri dni...tak dám nejaké lungo s gustom, chuť poznám, takže aj pochutnám..ak by niekto chcel, pošlem, vonku je celkom fajn, takže nezamrzne
...
..no a stužky som kúpila nádherné, aj krásnu orchidejku, síce len umelú, lebo som ju potrebovala rozrobiť na kvietky..pre paničku šarkanovej frajerky Tarušky som vyrábala venček na dvere, taký podľa katalógu...ušetrila som jej asi 20€ a urobila som veľkú radosť!...(len som ho chcela odfotiť a zabudla som...)

..no a fajn večer vám prajem...už nie je spln, takže žiadne pečené kurence a klobásky, ani fajnové koláčiky už nemusíme...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... ale daj si, ked ti chuti.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... aj alabutka dostala chut na zemiakove placky, akurat trie zemiaky, ja uvarin odborne caj a akonahle sa objavia na svete odborne ich zlikvidujem. :-)
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Potešilo ma, konečne viem, ako voliť.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Aha ju - pozerala telku.
alabut- NEPROVOKUJ!
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Kvaka Pozri príspevok
Potešilo ma, konečne viem, ako voliť.
Ako,vieme.Koho?To majú ľudia problém.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j



čautééé, tak dáme niečo či.... jagogy a "periňáka" čo sa tu budeme "hubertovať"
1 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Kenwood KM 260 Prospero

Toto je najskur*enejsi roboticky mixer, ktory nemixuje absolutne vobec nic.

Extremne opatrne s jeho kupou, mixer za 4 eura spravi pracu lepsie.

tento zasran stoji 120eur.

boha... a ja ze som analfabet ze neviem spravit zakusky, nasralo ma to.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

To je zaujímavé- volakedy som vypil 8 poldecákov a ledva som chodil a zle mi bolo jak koňovi a dneska vypijem flašku a nič mi nieje- asi to bude tým, že pomaly budem asi alkoholik...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

SamuelSK Pozri príspevok
Kenwood KM 260 Prospero

Toto je najskur*enejsi roboticky mixer, ktory nemixuje absolutne vobec nic.

Extremne opatrne s jeho kupou, mixer za 4 eura spravi pracu lepsie.

tento zasran stoji 120eur.

boha... a ja ze som analfabet ze neviem spravit zakusky, nasralo ma to.
som túto značku odporučila kolegovi, išiel kupovať nejaký kuch. robot
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
To je zaujímavé- volakedy som vypil 8 poldecákov a ledva som chodil a zle mi bolo jak koňovi a dneska vypijem flašku a nič mi nieje- asi to bude tým, že pomaly budem asi alkoholik...
...voľakedy si bol chlapec ...teraz si už v prvej lige ...


Voľakedy som vypil fľašku a nič ....teraz by som zadrel pulku a ma odnesú ............





.......................na sanitke ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
To je zaujímavé- volakedy som vypil 8 poldecákov a ledva som chodil a zle mi bolo jak koňovi a dneska vypijem flašku a nič mi nieje- asi to bude tým, že pomaly budem asi alkoholik...
tak už si taký výkonnejší, teda aspoň v pití
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
tak už si taký výkonnejší, teda aspoň v pití
nooo, to je pravda- v "ostatnom" to už ide so mnou dole vodou- predsa len inak bolo ked som mal 20 rokov a teraz...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
nooo, to je pravda- v "ostatnom" to už ide so mnou dole vodou- predsa len inak bolo ked som mal 20 rokov a teraz...
čo sa robíš starec, ved máš sviežich 36-37r
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

arizona Pozri príspevok
potesilo ma...aspon mala nadej...

8. 2. 2012 11:46
NRSR: Poslanci zákazali usmrcovanie psov a mačiek v poľovnom revíri

Bratislava 8. februára (TASR) - Mačky zatúlané do priestorov poľovných revírov nebude možné od apríla legálne usmrcovať. Poslanci NR SR dnes totiž 82 hlasmi schválili návrh novely zákona o poľovníctve od poslancov Jaroslava Suju, Petra Kalista a Kamila Krnáča (všetci SaS). Zmeny nastanú aj v prípade usmrcovania psov zatúlaných do poľovných revírov. Súčasné znenie zákona povoľuje poľovnej stráži usmrtiť psa aj mačku vo vzdialenosti väčšej ako 200 metrov od trvalo obytného domu.
V zákone však nie sú jasne stanovené podmienky, za akých môže člen poľovníckej stráže toto právo využiť. Novela je tak podľa autorov reakciou na intenzívnu spoločenskú požiadavku občanov Slovenskej republiky, aby došlo ku konkrétnym zmenám. Od účinnosti tohto zákona bude možné psa usmrtiť len v prípade, ak nebude jednoznačne odlíšený obojkom, prípadne prsným postrojom vo farbe odlišnej od farby jeho srsti. Toto oprávnenie sa však nevzťahuje na poľovnícke psy, ktoré v priebehu poľovačky nemôžu mať na sebe z bezpečnostných dôvodov žiadne obojky.
Zdroj TASR

Aj ked si neodpustim to "oznacenie obojkami"...co ked niekto ma hunateho psa a obojok nie je vidiet? Hmm...

Len dufam, ze ten zakon zabrani aspon trochu nezmyselnemu zabijaniu psov,ktori su s majitelmi na prechadzke, co sa velakrat stalo
budú ich strieľať stále....nejakú výhovorku si určite nájdu....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ešte k tomu periňonu a jagodám, ak by náhodou niekto....
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Stanislav 1975 Pozri príspevok
To je zaujímavé- volakedy som vypil 8 poldecákov a ledva som chodil a zle mi bolo jak koňovi a dneska vypijem flašku a nič mi nieje- asi to bude tým, že pomaly budem asi alkoholik...
Ešte si nenapísal, kde sa máme prihlásiť o tú vodku s džúsom, či čo si to ponúkal.
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Niečo na odľahčenie:
"Prečo v NDR neboli sexshopy?
Lebo jazda v trabante bola lepšia ako vibrátor."
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

ja popíjam tullamore... dostala som chuť a výnimočne pijem sama, bo manžel so svokrom pijú vonku... ich kolega mal 50-tku
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Stanislav 1975 Pozri príspevok
nooo, to je pravda- v "ostatnom" to už ide so mnou dole vodou- predsa len inak bolo ked som mal 20 rokov a teraz...
Stanko a nemal by si sa nad sebou zamyslieť? Lebo sa môže stať, že najlepší kamarát Ťa v tom "ostatnom" bude čoskoro zastupovať No neviem či Ti potom bude do ale skôr do
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať