Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
... pepsina ahoj, siel som podojit brezy, kuwa, ale ani jedna nechcela pustit zilou, teraz cakam alabutku. Uz vypukol Velkonocny syndrom? :-)
..

...ja neviem, ja veľkú noc neslávim...ani nebudem!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
čím teplým ľudským?
..

...slovom, mojko, slovom...neboj!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a podvečerné dolče s gustom lungom je na stole, som vyvetraná, vonku fučí, ale slnečno ešte furt, takto by mohlo byť až do novembra a potom zase sňach....ale nechcem byť hnusná, doprajem vám leto a slniečko, aj 33 v tieni...lebo ja som mala zimičku tak oki...
..pohodu vám prajem...a fajn večer..
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

neviem ako vám sa dnes po úradoch darilo, ale mne fajne - len aby som nezakríkla
aj na ZP aj na SP aj na DÚ tety milé ústretové, vybavila som všetko, aj to čo som neplánovala
žeby to jarné slnečné počasie účinkovalo?
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
Hej, kočky! KĽUD!
Z hluboka dýchej, z hluboka dýchej......... a hneď sa uľaví. Kyslík pomôže "v makovičkách".
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Ivana Š Pozri príspevok
neviem ako vám sa dnes po úradoch darilo, ale mne fajne - len aby som nezakríkla
aj na ZP aj na SP aj na DÚ tety milé ústretové, vybavila som všetko, aj to čo som neplánovala
žeby to jarné slnečné počasie účinkovalo?
žeby to bolo "vplyvom luny" deň je vhodný na tímovú prácu
tety si tiež chcú robotu udržať, tak im načim aj s nami spolupracovať (však keď aj my sme ustretoví )
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

...ja neviem, ja veľkú noc neslávim...ani nebudem!...
ani ja....ale kačku som včera kúpila... ešte objednám knedľu v robote...robia nenormálne dobrú...domácu
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

však ja som ústretová tiež, nechodím tam nahnevaná a zlostná
lebo keď som nahnevaná, radšej ventilujem zlosť inde - napr. pri upratovaní a nie na ľuďoch
zvlášť jednej na SP ďakujem, vôbec k nej nepatrím, a ochotne mi vytlačila všetky potvrdenia čo som potrebovala
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
lujza.j Pozri príspevok
NEPREHÁŇAŠ TO UŽ ?

Opium se získává z máku setého, k získávání opia jsou však vhodné pouze některé druhy máku. Na tobolkách nezralých makovic se vyrobí pomocí speciálního nože mělké zářezy, ze kterých vytéká lepkavá tekutina - latex.




1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Som veľmi smutná, aj my sme sa s našou havinkou v piatok rozlúčili.
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

...ja neviem, ja veľkú noc neslávim...ani nebudem!...
ja slávim, ale radšej pôjdem lyžovať.......
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..a poobedňajšiu kafu dávam na stôl...odsedela som si svoju mieru trpezlivosti u lekára a tak som mala čas rozmýšlať nad tým, čo tak pohoršilo našu kukučku, že sem behla bez pozdravu a narobila vietor pre jeden vypínač...teda- pre obrázok...a mala pravdu, dievčisko!...mali by sme si začať odopierať -najprv obrázky, potom sex, kávu už tiež minimálne len raz za dva dni a to nehovorím o cigaretách a iných maškrtách, čo nám chutia a potom, keď už nebude čo si odopierať a v čom šetriť, budeme takí, akých nás chce niekto mať!...a zavrieme tento podnik, však načo by nám už bol!...asi tak, polepším sa ja voľakedy?..asi nyje...
To si u akého dochtora takto rozmýšľala? Asi Ti ten dochtor málo pilúl napísal, keď si dospela k takému blbému názoru. Ja doporučujem nemenovanej osobe, aby si ona odoprela čo chce a keď sa jej tu nepáčia obrázky, nech sem nechodí. A ľudí čo sú za každú srandu nech tu nebuzeruje. Nabudúce treba priložiť aspoň dva vypínače,možno v tom bol problém, že vypínačov bolo málo. Potom sem nebude chodiť špehovať. Téma je na odľahčenie a nie na buzeráciu.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Kvaka Pozri príspevok
Som veľmi smutná, aj my sme sa s našou havinkou v piatok rozlúčili.
Je mi to ľúto, súcitim s Tebou. Už je v psom nebíčku.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

...ja neviem, ja veľkú noc neslávim...ani nebudem!...
Ani ja neslávim, u mňa sa všetci kúpači nacengajú pri bráne na zvončeku
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ništ si nebudeme odopierať - všetko bude, aj obrázky, aj kafa, zákusky a aj iné a kto môže tak alko a kto nie tak budiž
a nad tým vypínačom -či zapínačom sa môj rehotal 5 min, a ešte som mu to musela aj preposlať, že ukáže to kolegom v práci takže...
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ivana Š Pozri príspevok
ništ si nebudeme odopierať - všetko bude, aj obrázky, aj kafa, zákusky a aj iné a kto môže tak alko a kto nie tak budiž
a nad tým vypínačom -či zapínačom sa môj rehotal 5 min, a ešte som mu to musela aj preposlať, že ukáže to kolegom v práci takže...
Ja mám niečo podobné na CD, len je tam viac chlapov a vypínač má až dve polohy - zapnúť a vypnúť. To keby som sem pricapila, tak by ma sem admin nepustil možno aj pol roka. Tak to radšej neskúšam.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hnedoočka Pozri príspevok
NEPREHÁŇAŠ TO UŽ ?

Opium se získává z máku setého, k získávání opia jsou však vhodné pouze některé druhy máku. Na tobolkách nezralých makovic se vyrobí pomocí speciálního nože mělké zářezy, ze kterých vytéká lepkavá tekutina - latex.





ja som hladala makovičky, zelené mi prišli také peknejšie svieže.....opium ako že parfém..... no ved dobre tak aj takéto sú makovičky-stareny
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

wagner Pozri príspevok
Ani ja neslávim, u mňa sa všetci kúpači nacengajú pri bráne na zvončeku
my už dlhšie roky riešime veľkú noc výletom, tento rok to bude na malé divy
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Kvaka Pozri príspevok
Som veľmi smutná, aj my sme sa s našou havinkou v piatok rozlúčili.
kvaka...aká rasa?...12 rokov...tak asi izbový...či?
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
my už dlhšie roky riešime veľkú noc výletom, tento rok to bude na malé divy
že sama sa budeš diviť?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať