Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Juri a na čo? pouč nás
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
Juri a na čo? pouč nás
...na zapnutie predsa ...vypínačom ...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

juri kukni vyššie - ja dnes muža mám na nočnej - tak bude jedine vypnutie počítača
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j Pozri príspevok
to je nespravodlivé,chlapi majú až 2 vypínače a my iba jeden
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

kopretinka Pozri príspevok
to je nespravodlivé,chlapi majú až 2 vypínače a my iba jeden
inak to ber, optimisticky, nie vypínače ale zapínače
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a dobrých priateľov prajem...preto, že ak náhodou zo zlosti napíšete na facebooku," zabijem sa", nech sa medzi vašimi priateľmi nájde niekto, kto vás príde skontrolovať,či ste sa naozaj nezabili...
...a takto ma, prosím, dnes ráno naladilo rádio...neosobnosť internetu nám dáva stovky priateľov,ale máme po ruke takého, čo nás má v merku?..denne o nás vie, pozná nás, podá nám ruku?...prajem vám teda odo dnes priateľa vždy po ruke...
...a dám kaficu na stôl, takú, pre normálnych, čo pijú striedmejšiu,aby si mohli aj dve dovoliť a nič sa im nestalo..
...alabutík sa ešte tulinká pri alabutke a tak len potíšku tresnem dvermi a idem so šarkanom..stepuje tu ako stonožka s výrazom "čoootamtolkorobíš??..

...krásny deň s úsmevom, so slniečkom a s múdrymi ľuďmi vám prajem...
5 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... jooooj, pepsina, alabut davno hore, kedy si tu len stihla prist? Dnes idem k ocnemu, vraj slepnem, tusim zacnem struhat biele barly. Pozdrav hafkaca, aj vsetkych, ktorych stretnes, nikdy nevies, ktory ta uhryzne. :-)
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

to je radosť, vstanem a hneď mám kafu a raňajky na stole a packu od šarkana
vyprevadím deti do školy a idem pracovať
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som len nakukla..a skoro sa mi aj niečo stalo...otázka -ako zamestnať dôchodcu, či ho nahlásiť, čo urobiť- čo dnes majú povinne vedieť personalisti, ak nevedia základné fakty zo svojho odboru?..
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Zamestnat na cierno, ved cirkev tiez neplati dane. :-)
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
alabut Pozri príspevok
Zamestnat na cierno, ved cirkev tiez neplati dane. :-)
hm...múdra rada...hlavne ,ak príde kontrola.....

alabut, tvoje názory nezmením, ani sa o to nepokúšam.....

ja ľudí delím na dobrých a zlých, ktorí sa ešte môžu napraviť- každý by mal dostať šancu.
U teba sú zlí všetci kresťania a ostatní sú dobrí....aj to je teória, ale ako vieš, že ja, ak sa hlásim ku kresťanstvu, som zlá? trošku ma to mrzí, lebo sa osobne nepoznáme.....

čo sa týka postavenia cirkvi v štáte, skús to nejak ovplyvniť činmi a nielen frflaním na fóre, ktoré nič nezmení.

ty nie si kresťan, tvoje názory nechcem vyvracať, ale snažím sa pozerať na teba v tom pozitívnom , čo na tebe vidím...a je toho dosť. Pripadáš mi síce zatrpknutý, ale ty určite máš na to svoje dôvody a tak to aj chápem, tolerujem a nesnažím sa v tom vŕtať.

pepsi, tiež nie je kresťanka, ale jej ranné privítanie a hlboké myšlienky dodávajú energiu i dôvod na zamyslenie sa o živote...veľmi rada si to prečítam jej úvahy , postrehy a povzbudenia , zároveň optimisticky naladí počas dňa - vyvolať úsmev na tvári je dar...a je tu mnoho ďalších osôb, ktoré si vážim, bez ohľadu na to, či sa hlásia k slovu Božiemu, alebo nie....

takže prajem všetkým ľuďom dobrej vôle, bez ohľadu národnosti, viery, či farby pleti, pekný deň nikým a ničím nepokazený!
11 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Namiesto riesenia toho, ze bohaty neplati dane, vrtas do chudobneho. Na tych nemas odvahu? Aj najchudobnejsia predavacka musi mat registracnu pokladnu. :-)
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
alabut Pozri príspevok
Namiesto riesenia toho, ze bohaty neplati dane, vrtas do chudobneho. Na tych nemas odvahu? Aj najchudobnejsia predavacka musi mat registracnu pokladnu. :-)

škoda, nepochopil si....nemierila som na bohatstvo majetné, skôr duševné...a zrkadlo mi môžeš nastaviť, rada sa doň pozriem....veď chyby skôr vidia druhí , než človek sám na sebe....
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...debata o náboženstve, jeho význame a dodržiavaní je nekonečná a môže urobiť z ľudí nepriateľov pre ich vlastné názory a presvedčenia..nehádajte sa preto..ja som mala v rodine kresťanov takých, ktorí ruky spínali k Bohu denne a pohár vody by inému nepodali, mamon bol na prvom mieste..moja vlastná mama bola kresťanka a ani na smrteľnej posteli mi nevedela prísť na meno-a to som jej v živote nepovedala zlé slovo, len ma proste odmietala od narodenia..naproti tomu tatík, tiež kresťan, bol podobneho názoru ako náš alabutík....tak ako je možné vyznať sa v ľuďoch?..aký príklad si vziať, ako žiť?..asi každý podľa svojho presvedčenia,ale preto ešte nie je potrebné hodiť všetkých do jedného vreca a spustiť dolu potokom...nehádajte sa pre náboženstvo..prosím..
5 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Nacas koncim s krestanmi, idem do prace. :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Nacas koncim s krestanmi, idem do prace. :-)
..

..mám ťa za to rada...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..nádhera...

http://aktualne.atlas.sk/polarna-zia.../zaujimavosti/
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...debata o náboženstve, jeho význame a dodržiavaní je nekonečná a môže urobiť z ľudí nepriateľov pre ich vlastné názory a presvedčenia..nehádajte sa preto..ja som mala v rodine kresťanov takých, ktorí ruky spínali k Bohu denne a pohár vody by inému nepodali, mamon bol na prvom mieste..moja vlastná mama bola kresťanka a ani na smrteľnej posteli mi nevedela prísť na meno-a to som jej v živote nepovedala zlé slovo, len ma proste odmietala od narodenia..naproti tomu tatík, tiež kresťan, bol podobneho názoru ako náš alabutík....tak ako je možné vyznať sa v ľuďoch?..aký príklad si vziať, ako žiť?..asi každý podľa svojho presvedčenia,ale preto ešte nie je potrebné hodiť všetkých do jedného vreca a spustiť dolu potokom...nehádajte sa pre náboženstvo..prosím..
pepsi, píšem to vo veľmi pokojnom duchu....hádať sa a ešte pre názor iných , nemienim.....a dlho som mlčala, ale aj ozvať sa občas treba...ako si napísala netreba všetkých hádzať do jedného vreca... a ja som napísala, že delím ľudí na dobrých a zlých...tá podstata nejak unikla.To , že alabut má iný názor, neznamená, že ho prideľujem ku tým zlým....

to, že si sa dostal na nízky invalidný dôchodok, že nemôžeš pracovať...asi nezapríčinili kresťania ...či?

ale vonku je krásny slnečný dník, aj keď studený vietor fúka, tak s úsmevom na tvári...a keď stretnem takto pracujúceho, určite mu prispejem, lebo tak som zvykla.

a hor sa do práce, lebo môže byť , že za chvíľu sa na tom rohu stretneme...dnes nik nemá nič isté...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a predobedňajšia kafica sa nevarí?..nikto?..tak dám ja...a slnko môže plešťať, kolko chce, bude ma vidieť celkom jasno, okná sú vyligotané hnusobyhnusné, jar môže začať...a v obecnom rozhlase vykrikovali, aby si národ upratal pred domami,aj pred činžákmi...ja som pohrabala pred dvomi týždňami, čo myslíte, bude sa mi to rátať?.......lebo už sa mi nijakovsky nechce...a susedia to majú na háku...
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..a predobedňajšia kafica sa nevarí?..nikto?..tak dám ja...a slnko môže plešťať, kolko chce, bude ma vidieť celkom jasno, okná sú vyligotané hnusobyhnusné, jar môže začať...a v obecnom rozhlase vykrikovali, aby si národ upratal pred domami,aj pred činžákmi...ja som pohrabala pred dvomi týždňami, čo myslíte, bude sa mi to rátať?.......lebo už sa mi nijakovsky nechce...a susedia to majú na háku...
moje "hnusobyhnusné" neumyté...ale ten obrázok nemá chybu ...jar tuším začala i bez toho a upratovanie jj, že sa ráta, veď len jedno sa robí na jar, len ty si ich všetkých predbehla, vrátane jari
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať