Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja sa mám načo vyhovoriť, vedľa zateplujú ....aj ked balkón by som aj....ale zase nafúka polystyrén....musím nato zatiaľ iba prdieť
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

teta sa ma dnes pýtala že kedy budem umývať okná
ja nemusím ja už cez ne vidím - sesternici robím DP s príjmom z Nórska za vatikánsku menu
ona vždy nabehne s handrami a vyleští mi okná - nech si uchová takéto dobré zvyky
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tomu sa tuším hovorí bartrový obchod,nemala by si z toho platiť dane?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

alabut Pozri príspevok
Namiesto riesenia toho, ze bohaty neplati dane, vrtas do chudobneho. Na tych nemas odvahu? Aj najchudobnejsia predavacka musi mat registracnu pokladnu. :-)
Vždy si bol chudobný?Do chudobných sa lepšie vrta,to si zatiaľ nezistil?Nič v zlom,len mám podpichovačnú náladu.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dav Pozri príspevok
Rozčúlil, na najvyššiu mieru, mesačný výkaz na DU. Cez e-dane prepchám v pohode, ale vyplatené ročné zúčtovania hlási ako chyby, dotypovať ich musím napriamo, údajov chce podozrivo málo, ani číslo topánok, ani priemer z 3. triedy základnej školy nechce........ Nobelova cena za sprostosť a neznalosť toho, kto ho navrhoval.... nemal šajnu ani o mzdách, ani o daniach, ani o využití databáz, vŕŕŕŕ
A dnes potešilo : (MRP programátori chodia na Poradu???)
MRP Mzdy a personalistika 6.26.019 Win - zmeny oproti verzii 6.26.018========================================== ===========================
- Upravený export Mesačného prehľadu o zrazených a odvedených
preddavkoch na daň (2012) - do prehľadu sa dostanú aj zamestnanci,
ktorí mali vyplatenú zamest. prémiu alebo doplatok DB po RZD a súčastne
nemali zdaniteľný príjem napr. celý mesiac PN a vyplatená ZP.
Poznámka: táto úprava nie je v súlade s poučením ale aplikácia
eDane to takto vyžaduje.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
BXLmiami Pozri príspevok
Vždy si bol chudobný?Do chudobných sa lepšie vrta,to si zatiaľ nezistil?Nič v zlom,len mám podpichovačnú náladu.
..

......
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

BXLmiami Pozri príspevok
Tomu sa tuším hovorí bartrový obchod,nemala by si z toho platiť dane?
veď som nad tým rozmýšľala ako toto priznám v DP
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
veď som nad tým rozmýšľala ako toto priznám v DP
pomôžem? daj rozmery okien a množstvá a na cenovom ti to dám oceniť...to bude tvoj výdaj a príjem si vytvoríš na svoje práce podľa cenníka....toť vsio,,, to len aby si sa nenudila, keď už okná viditeľné.....

teraz premýšľam, za ocenenie musíš zaplatiť, tak vlastne si odrátaš stratu......a ak neurobíš nič v daňovom, tak si len štátu odviedla viac......
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Dav Pozri príspevok
A dnes potešilo : (MRP programátori chodia na Poradu???)
MRP Mzdy a personalistika 6.26.019 Win - zmeny oproti verzii 6.26.018========================================== ===========================
- Upravený export Mesačného prehľadu o zrazených a odvedených
preddavkoch na daň (2012) - do prehľadu sa dostanú aj zamestnanci,
ktorí mali vyplatenú zamest. prémiu alebo doplatok DB po RZD a súčastne
nemali zdaniteľný príjem napr. celý mesiac PN a vyplatená ZP.
Poznámka: táto úprava nie je v súlade s poučením ale aplikácia
eDane to takto vyžaduje.
Tak, tento problém som mala ja, zamestnanca som dopísala, lebo zdalo sa mi to logické. Som rada, že je to upravené a že je to tak, lebo na daňovom úrade mi nevedeli poradiť.
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

... a mne sa dnes stalo, že mi z omegy niekam odišli takmer hotové poznámky ... takže idem od začiatku ... už som to predýchala, že aby sa horšie nestalo ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j



halóó....kávička..... a trošku jari...
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

alabut Pozri príspevok
Namiesto riesenia toho, ze bohaty neplati dane, vrtas do chudobneho. Na tych nemas odvahu? Aj najchudobnejsia predavacka musi mat registracnu pokladnu. :-)
vsak tu chudobny ani nechodiainternet je dost drahy spas,tak napr 2 pripojenia a uz 1000 kw rocne spotreby elektriny navyse,pri cene cca 5 starych korun su to 400 stovky plus provider,tak aj 1000 mesacne padne na tuto srandu
inak ma zarazilo ako uz z malych deciek su zavislaci na nete resp hrach,vcera v zamene manzeliek taky mozno 7 rocny robil take sceny,lebo mu vypli pc hry a to casto ukazuju ze tie decka ked maju volno,tak len pri pc vysedavaju-neviem,neviem ci to dobre-my sme mali knihy,tv ale ked bolo vonku pekne tak futbal , hadzana, strelba, rybacka, kupanie, bycyklovanie,stolny tenis,volejbal,nahananie a v zime sankovanie, lyzovanie, gulovanie,stavanie hradov a snehuliakov a mnohe ine
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Niekolkokrat som pisal, ze PC aj inetrnet mam od syna. Uz som doma, mozte do mna vrtat. BXL, ahoj, davno som ta nevidel. :-)
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

alabut Pozri príspevok
Niekolkokrat som pisal, ze PC aj inetrnet mam od syna. Uz som doma, mozte do mna vrtat. BXL, ahoj, davno som ta nevidel. :-)
vsak to nebolo do teba,nejak nie si pre mna ten typ do ktoreho by som chcel vrtat a na mna je skor sustredenych zopar pravotocivych vrtakov
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Beriem zivot tak, ze ludi poznam (vacsinou). :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...chutí mi káva...nikto nevarí?..tak dám variť vodu...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a ja som poznal takych ze sa vyfarbili az po mnohych rokoch,zalezi aj od situacie
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...chutí mi káva...nikto nevarí?..tak dám variť vodu...
2 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... pockam alabutku, snad mi uvari tiez. :-)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať