Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

dobrú noc a žiadne sprosté sny ja to vidím, že ľahnem a do rána nehnem...unavená som veľmi....
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami Pozri príspevok
No,na nás nemáš,my sme zistili-ked odtajnovali štb kadrovacie materiály,že sme mali štbáka na každej rodinnej oslave,na Silvestroch,no proste vždy a všade.Čo by si s ním robil?Bol to riadny šok,no ale čo už s ním,ked patrí do rodiny?Teda po párročnej pauze kým sme to prežuli.
každý kto sa mal oboznámiť na pracovisku so štátnym tajomstvom musel podpísať vyhlásenie že v prípade že zistí záujem cudzej osoby o skutočnosti štátneho tajomstva to oznámi svojmu nadriadenému a v príslušnej inštitúcii, teda v tej dobe každý riaditeľ a námestník významnejšieho podniku bol spolupracovníkom štb (aspoň to podpísali, bez podpisu by nemohli byť ustanovení do funkcií)
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..no a čo?..však ste ešte len začali!..počkaj, aká budeš pyšná, keď skončíte!..a žiadny beton...to si mohla bývať naprostred ulice, tam ho je dosť!...
To ja len tak teraz frflem, lebo je toho nárazovo viac, potom už bude dobre, keď sa pôjdem pásť
A... nezalievame, ale dnes by som na to bola aj pristala...
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

AlaNR som si myslela, že si zošalela, ale ako vidno, nieeeeee a to je super
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jozka56 Pozri príspevok
dobrú noc a žiadne sprosté sny ja to vidím, že ľahnem a do rána nehnem...unavená som veľmi....
..

..verím ti..ja to už ani nevidím...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..verím ti..ja to už ani nevidím...
čo je to to?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
hnedoočka Pozri príspevok
čo je to to?
...he .....žeby vypínač ......
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
buchač Pozri príspevok
...he .....vypínač ......
dnes nie je vypínač, ale tlmené svetlo....
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

dnes nič, len spánok, zaslúžený a ničím nerušený...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
mala si v rodine kresťanov alebo ľudí čo o sebe prehlasovali že sú kresťania? To je pooodstatný rozdiel. Ako školák som chodil na náboženstvo nie ako fanatik ale preto lebo mi to rodičia rozkázali a nedovolil som si povedať nie a aj som počúval čo nám hovoril farár či farárka, a neobyčajne sa mi vryli podobenstvá ktoré nám rozprávali a podľa nich dodnes dokážem posúdiť človeka či sa chová ako kresťan alebo nie či si sadá do prvých lavíc alebo stojí pokorne v úzadí. Ale je vecou každého či si naštuduje niečo o kresťanstve alebo len na kresťanov nadáva ako zúrivý komunista. Keď som chcel za socializmu na vysokej vysvetliť v čom boli a sú kresťania zlí tak som dostal stranícky flajster( to bol veľmi silný náhubok) v čom sa doba zmenila keď si tu zase niekto berie bez príčiny do huby skutočných kresťanov a nedokáže nájsť v "obilí aj kúkoľ"?
konkrétne pepsi alabut čo som vám spravil zlé keď na mňa nadávate?
..

..a ty si kde videl, žeby som ja nadávala na teba alebo na kresťanov?..kde si to videl?..ukáž mi len jedno slovo nadávky odo mňa!!..uviedla som príklady,ani slovom som sa ťa nedotkla, ani okolo!..tak nevymýšlaj si!...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

..a ty si kde videl, žeby som ja nadávala na teba alebo na kresťanov?..kde si to videl?..ukáž mi len jedno slovo nadávky odo mňa!!..uviedla som príklady,ani slovom som sa ťa nedotkla, ani okolo!..tak nevymýšlaj si!...
v tvojom prípade som reagoval len na tvoj príspevok 3052 kde odsudzuješ ľudí len preto že prehlasujú že sú kresťania teda že sme zlí čo ani pohár vody nepodajú. asi tí čo ti ublížili neboli kresťania len si dali nálepku. Ale to viac patrilo alabutovi a možno a ja ostatným nemôžeme predsa zobecniť charakter niekoho a prifariť ho ako typickú charakteristiku nejakej spoločenskej skupiny
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
v tvojom prípade som reagoval len na tvoj príspevok 3052 kde odsudzuješ ľudí len preto že prehlasujú že sú kresťania teda že sme zlí čo ani pohár vody nepodajú. asi tí čo ti ublížili neboli kresťania len si dali nálepku. Ale to viac patrilo alabutovi a možno a ja ostatným nemôžeme predsa zobecniť charakter niekoho a prifariť ho ako typickú charakteristiku nejakej spoločenskej skupiny
cop:
Pôvodca textu príspevku: pepsikova
...debata o náboženstve, jeho význame a dodržiavaní je nekonečná a môže urobiť z ľudí nepriateľov pre ich vlastné názory a presvedčenia..nehádajte sa preto..ja som mala v rodine kresťanov takých, ktorí ruky spínali k Bohu denne a pohár vody by inému nepodali, mamon bol na prvom mieste..moja vlastná mama bola kresťanka a ani na smrteľnej posteli mi nevedela prísť na meno-a to som jej v živote nepovedala zlé slovo, len ma proste odmietala od narodenia..naproti tomu tatík, tiež kresťan, bol podobneho názoru ako náš alabutík....tak ako je možné vyznať sa v ľuďoch?..aký príklad si vziať, ako žiť?..asi každý podľa svojho presvedčenia,ale preto ešte nie je potrebné hodiť všetkých do jedného vreca a spustiť dolu potokom...nehádajte sa pre náboženstvo..prosím..

..a skús si to prečítať ešte raz a ukáž, kde som koho odsúdila?..alebo vieš čo?, kašli na to, len som si pokazila deň dnes!...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

už od rána mi zahrabáva píšem si do denníka diabetika hodnotu cukru nalačno - 5,1 €
už aby bolo po tomto daňovom šialenstve
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pavol54 Pozri príspevok
každý kto sa mal oboznámiť na pracovisku so štátnym tajomstvom musel podpísať vyhlásenie že v prípade že zistí záujem cudzej osoby o skutočnosti štátneho tajomstva to oznámi svojmu nadriadenému a v príslušnej inštitúcii, teda v tej dobe každý riaditeľ a námestník významnejšieho podniku bol spolupracovníkom štb (aspoň to podpísali, bez podpisu by nemohli byť ustanovení do funkcií)
Bol tajný.Ziadny riaditeľ jeho práca bola štb.Nikto o tom nevedel,možno jeho žena,inak nikto.Mysleli sme si že robí admin,pracovníka neviem kde,ale on bol natvrdo štb.Bol to vážne šok,poznala som ho roky,dali by sme za neho ruku do ohna a ked sme dostali do ruky papiere čo všetko o nás nakydal....No nič,život ide dalej,už je to dávno.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Mňa hneď z rána rozčúlilo toto
http://www.topky.sk/cl/1000051/13041...enie-vysledkov-
nakopať ich do gulí !!!!!!!!!!!!!!!
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
alabut Pozri príspevok
... konkrétne pepsi alabut čo som vám spravil zlé keď na mňa nadávate? ... pyta sa jeden krestan. Za socializmu 99,9% krestanov volilo komunistov. To ako, tu uz neplati viera, ale mysli sa na vyhody, napriklad dostat sa na vysoku skolu? 99,9% komunistov boli preobleceni krestani. Ked kaze vrchnost zabijat vo vojnach, beriete zbran a posluchnete vrchnost? Tu uz zrazu nie ste banda krestanov? Ked sa nadava na Ciganov, Rusov, Zidov, Madarov, komunistov, to je tiez zelanie proroka Jezisa, od ktoreho sa cele ucenie odvija? AK nebudete mat na koho nadavat, tak si neprietela vymyslite, aj z vlastnych radov (proti evajelikom, proti jehovistom a pod.), ste vobec normalni? Tusim musim na vas vytiahnut slova vaseho katolickeho kazatela Anthony de Mella, ktoreho nema Vatikan rad, alabut hej. :-)

Utiste sa laskavo, modlite sa v kutiku, aby vas nikto nevidel, nie velkohubo vypisovat krestanske blbosti tuna na web, mnoho ludi, ktori mali to stastie a okusili krestansku lasku na vlastnej kozi, to uraza. :-)

Zlo vznika, ked kazdy dobry krestan sedi na riti, zatvori oci pred realitou a modli sa za svoje stastie. :-)

...čo si ty za človeka, že taká zloba vychádza z teba....j

ja som chcela len predísť tomu , aby sa na Porade kydalo...a je jedno na koho. Vlastný život a svedomie si každý režíruje sám, tak si nazri do svojho svedomia, nastav si zrkadlo ,ako si to odporúčal mne a nebuzeruj ľudí na Porade.....nie si Pánbožko, ani jeho zástupca....u mňa si nikdy nepočul nadávať na bandu ateistov , čo prezliekajú kabáty, rozbíjajú mi okná a konajú všetko zlé, ako to robíš ty , ktorý si bez chyby.....

ak sa nadáva na Sulíka, jeho zástanci sa ozvú...ak sa nadáva na Fica, tiež sa niekto ozve proti tomu...no ak sa nadáva na kresťanov ako celok, tak každý musí byť ticho......?

ale ak poznáš písmo sväté, tak si prečítaj, kde píšu...že " neháďžte sviniam perly "

ak tvoje narážky budú pokračovať, bohužiaľ, nahlásim príspevky administrátorovi, pretože urážať sa nenechám.....

Stanko...tebe len toľko, že už chápem, na čo si narážal vo svojom príspevku o zmene vzťahov na Porade.

Z Pavlovho príspevku som pochopila, že treba rozlišovať, či je niekto kresťan ,alebo sa len považuje za neho....ako aj medzi ľuďmi, či je niekto dobrý človek, alebo si to len myslí o sebe....
Naposledy upravil hnedoočka : 21.03.12 at 07:16
3 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

kresťanstvo je nejaký vyprofilovaný vzťah človeka k Bohu

tento vzťah by mal vzniknuť na základe nejakého štúdia o tom kým a čím tento Boh je , ako zmýšĺa a aké má stanoviská k jednotlivým témam doležitým pre život človeka,

spomeniem iba námatkovo

Odkiaľ sa vzal život ? Prečo je človek na zemi ? Aký je zmysel života ? Prečo starneme a zomierame ? Prečo Boh dopúšťa aby sa konalo zlo ? Aká je budúcnosť Zeme a človeka na nej ?

Teda neviem prečo by opísanie nejakých negatívnych skúseností s ľudmi, ktorí o sebe tvrdili ,že sú kresťania, malo ohroziť moju vieru v Boha.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Indeed Pozri príspevok
kresťanstvo je nejaký vyprofilovaný vzťah človeka k Bohu

tento vzťah by mal vzniknuť na základe nejakého štúdia o tom kým a čím tento Boh je , ako zmýšĺa a aké má stanoviská k jednotlivým témam doležitým pre život človeka,

spomeniem iba námatkovo

Odkiaľ sa vzal život ? Prečo je človek na zemi ? Aký je zmysel života ? Prečo starneme a zomierame ? Prečo Boh dopúšťa aby sa konalo zlo ? Aká je budúcnosť Zeme a človeka na nej ?

Teda neviem prečo by opísanie nejakých negatívnych skúseností s ľudmi, ktorí o sebe tvrdili ,že sú kresťania, malo ohroziť moju vieru v Boha.
neovplyvňuje, len ma utvrdzuje v tom, že to neboli tí praví kresťania....ale neuráža ťa, ak ti niekto nadáva , že si banda kresťanov a robíš iba zle? mňa áno, zvlášť ,ak ma dotyčná osoba nepozná.....
2 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Chvala bohu som konvertoval na budhizmus.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pivko Pozri príspevok
Chvala bohu som konvertoval na budhizmus.
Tweety 1 Minute Ago #4226
Pivko, nemôžeš chváliť dvoch naraz,či?
BOH je ( v podstate ) iba len ten jeden ...
Či ide o kresťanstvo , budhizmus , mohamedánstvo ......alebo snáď sa mýlim...

Nie sú potom na mieste tie urážky , zatrpknuté poznámky na úkor - adresu iných ...
7 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať