Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Ranné vtáčatká ďalej doskáču , len rozmýšľam, kam chcem dnes doskákať ja, keď som vstala už pred pol šiestou .

Tak Vám všetkým želám, či už ste alebo nie ste ranné vtáčatká, nech si večer môžete povedať, že dnešný deň bol príjemný, pekný .... bez nepríjemností ...
4 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Mne sú tie decká v médiách fakt smiešne,najprv pol roka dávajú srdcervúce príbehy týraných sliepok ktoré nemajú dosť miesta pre seba a aké je hrozné strašné,neľudské-nevravím že nie je-potom po koľkých cirkusoch vyhrajú a následne prekvapenie-ono tie vajcia zdraželi,to sa vôbec ale skutočne vôbec nedalo predpokladať.......moja kamoška by povedala-sprostô aj na fotke.
2 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

je to manipulacia, s tymi sliepkami aj s tými vajcami

aby ceny išli čím viacej hore
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

jóži núka odstupné
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Synátorovi opäť došlo:
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  DR.jpg
Zobrazení: 45
Veľkosť:  37.6 KB
a ako sa dalo očakávať - zase "opäť jedinečné číslo do ďalšieho žrebovania" (počítam, že tých žrebovaní bolo hádam zo desať a furt len ďalšie a ďalšie).
Kuk na vyznačené


alabut & papsikova: poškrabkajte chlpaté "čudá" na štyroch packách za ušami aj za mňa.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...štyri packy pohladkané aj poškrabkané odkazujú , že štekyštek, aj častejšie...ale dnes si šarkan zaslúžil, bol sám 4 hodinky a strážil pevnosť!..
...a u lapiduchovej už o pol siedmej sedela cederomka s cederomčaťom a veľmi mi išla vysvetlovať, že cederomča v noci plakáva, že ho bolia kostičky, nuž tak mu ide dať urobiť vyšetrenie na osteoporozu, lebo čo keby náááhodou, no tak môže ísť hneď odmala na dôchodok a nemusí sa starať, čo a kde bude robiť, aby prežilo...cederomča malo dáke dva roky...neviem, či takým malým deťom robia také vyšetrenia, ale však čo by neurobili pre cederomča!...možno-ale nedajbože!!, je ozaj choré, aj keď tak nevyzeralo, bolo živučké a pohyblivé až dosť, ale zlaté, čistučko oblečené, čo teda aj matka...a malo so sebou knižku!!...skoro som odpadla, keď začalo básničkovať...
...nooo, asi tak!...
...a teraz idem dať kafu, lebo ma bolí hlava!...a to ma nie často...

...slniečko a pohodu vám prajem...alabutík, ak nie je po ruke kosť, aj piškot stačí...
Naposledy upravil pepsikova : 23.03.12 at 10:45
4 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

to nemyslíš vážne že sedela!? u nás sa prihrnú a hneď klopkajú, však ona nemá čas tam vysedávať ja mám
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
to nemyslíš vážne že sedela!? u nás sa prihrnú a hneď klopkajú, však ona nemá čas tam vysedávať ja mám
..

..o pol siedmej mohla klopkať, kolko chcela...sestričky ešte neboli v robote...teda boli, ale ešte nerobili...tak sedela...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

prepadnu vodicku elektricky,pokusaju sa uniest deti-to uz za chvilu tu bude divoky zapad suvix
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pepsikova
a u lapiduchovej už o pol siedmej sedela cederomka s cederomčaťom
CD-rómka
a
CD-rómča
trisestri
prepadnu vodicku elektricky,pokusaju sa uniest deti-to uz za chvilu tu bude divoky zapad
..... ale až nastane svetlý a "bohatý" (ako pre koho) zajtrajšok.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

nech sa vari alebo pecie cokolvek v akokolvek mnozstve vzdy je kopec riadu na umytie,tak idem ho purovatked este nevymysleli taky samoumyvatelny
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

- purovať - dobrá hláška!
Videl som komédiu (myslím že to boli Bažanti - fr.komédia) a tí tiež "dobre" omývali riad - do obrusa všetko nametali a v potoku to vo vode otrepali - no výsledok bol geniálny
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

misoft Pozri príspevok
- purovať - dobrá hláška!
Videl som komédiu (myslím že to boli Bažanti - fr.komédia) a tí tiež "dobre" omývali riad - do obrusa všetko nametali a v potoku to vo vode otrepali - no výsledok bol geniálny
a ked si pozeral Farmu tam podobny experti ako bazanti,vyvesali vonku koberce aby dazd zmyl spinu-original riesenie
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Farmu nepozerám - nie je to moje "gusto" - tie reality šou.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
nech sa vari alebo pecie cokolvek v akokolvek mnozstve vzdy je kopec riadu na umytie,tak idem ho purovatked este nevymysleli taky samoumyvatelny
..

..ty nie si umývačka, ty si manželka!..teda manželko...alebo teda niečo na ten spôsob...a reklama pokračuje- od nedele máme doma umývačku riadu...(teda ten stroj, čo určite vymyslel chlap)..len si treba kúpiť a používať...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

aké sviatky? tie myslíte 02.04. do 19:00?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Ivana Š Pozri príspevok
aké sviatky? tie myslíte 02.04. do 19:00?
prečo len do 19:00 ?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Asi pre toto:

  • Finančné riaditeľstvo SR oznamuje, že v záujme plynulého preberania daňových priznaní k dani z príjmov za zdaňovacie obdobie 2011 predlžuje úradné hodiny na daňových úradoch a ich organizačných zložkách nasledovne:

    26.03.2012 - 28.03.2012 8:00 - 17:00
    29.03.2012 – 30.03.2012 8:00 - 18:00
    02.04.2012 8:00 - 19:00


4 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

srska Pozri príspevok
prečo len do 19:00 ?
nebývalo posledný deň do 21-ej ?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
... pepsina s tebou je psina. Akysi som rozknasany, opat ma trafilo auto na rovnej ceste. Sviatky sa blizia ... syndrom velkych sviatkovi, ludia besneju, stekaju, lietaju, nakupuju (mal som sto chuti napisat krestani, ale este to nemam celkom verifikovane). :-)
..

..mi voľačo hovor o rozkmásaní!..ja som nakomplet grogy...som si dala hneď ráno od lapidušky domkov prechádzku dákych 6-7 kilometríkov peškom!...a zmáha ma únava až tak, že som prespala správy!..to je škoda, čo?..
:a to , kuwňa, si kade išiel, keď ťa auto trafilo?..fšak ja vedla cesty, v nesprávnom smere a netrafilo ma!...neny mi to luto, že ma nyje, ale luto mi je, že teba hej...

...a ludia besneju, štekaju a nakupuju pred každým víkendom..vtedy sa im rozťahuje črevo a viacej zjedia, vieš?..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať