Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Rozalka Pozri príspevok
Asi pre toto:

  • Finančné riaditeľstvo SR oznamuje, že v záujme plynulého preberania daňových priznaní k dani z príjmov za zdaňovacie obdobie 2011 predlžuje úradné hodiny na daňových úradoch a ich organizačných zložkách nasledovne:

    26.03.2012 - 28.03.2012 8:00 - 17:00
    29.03.2012 – 30.03.2012 8:00 - 18:00
    02.04.2012 8:00 - 19:00



no u mňa do 23:59
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

áách trisestri, keby ľahla tá zmrzlinka tak by som aj ja lízala..........
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Rozalka Pozri príspevok
Asi pre toto:

  • Finančné riaditeľstvo SR oznamuje, že v záujme plynulého preberania daňových priznaní k dani z príjmov za zdaňovacie obdobie 2011 predlžuje úradné hodiny na daňových úradoch a ich organizačných zložkách nasledovne:

    26.03.2012 - 28.03.2012 8:00 - 17:00
    29.03.2012 – 30.03.2012 8:00 - 18:00
    02.04.2012 8:00 - 19:00



No mna dnes skoro porazilo. Konecne som sa dostala k tomu, ze zanesiem danove priznania na DU v Petrzalke. Pristupila som k dveram, ktore su na fotobunku a predo mnou sa zavreli a ...uz sa neotvorili. Bolo zial 13:58 a na DU tyzden pred terminom mali strankove dni v piatok zial len do 14:00 h. Podla mojho nazoru tam mohli byt aspon do tych 16.00 h.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes som sa náhodou "mrkol" na svoj OP a bisťu - šak mi končí platnosť. Tak reku - idem ku chlpatým pozisťovať, čo potrebujem. Vošiel som tam a potreboval by som baterku - černota na černote - kriku jak na jarmoku, smradu jak v opičárni. Takú rýchlu otočku som asi doteraz neurobil ako tam.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Choď tam 10 min.pred koncom pracovnej doby

ja som si tak vybavil OP na počkanie , starý som odovzdal, pani vytiahla zo skrine kartu, overila udaje a za 5 min. som odchádzal z novým preukazom
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
Dnes som sa náhodou "mrkol" na svoj OP a bisťu - šak mi končí platnosť. Tak reku - idem ku chlpatým pozisťovať, čo potrebujem. Vošiel som tam a potreboval by som baterku - černota na černote - kriku jak na jarmoku, smradu jak v opičárni. Takú rýchlu otočku som asi doteraz neurobil ako tam.
..

...čo tam mali stretko cederomky?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a úplne úžasnú slniečkovú a oddychovú sobotu vám prajem...
...káva pre strašneskorovstávajúcich je na stole, aj ked alabutík sa ešte šmajchluje pri alabutke,nevadí,budem potichu a aj tak idem so šarkanom von...šarkan sa tuším podal na mňa...tiež miluje skoré rána, pindy kolegov vtáčikov a kvakot kačiek na potoku...len žabky sme ešte nepočuli...
..tak fajn deň vám dnes...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
... pepsina so sarkanom, mne to pripomina, ked mala alabutka mopa, ze tiez o tomto case cvalala poza bucky. Dnes idem do miestneho kolonialu smarit jedno pivo, podiskurovat so starymi babami a vyzurit sa na zahrade. Dufam, ze dnes ma krestanske auta obidu. :-)
..

..no pokiaľ nemáš cez záhradu natiahnutú dialnicu, tak ti autá dajú pokoj...aj kresťania...lebo všetci budú otročiť na svojich plantážach, aby mali viac, než susedia!...ja tiež idem do obchodu, decko je v robote a potrebuje jesť!...tak sa tam stretneme a dáme si to pivo...oki?..
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ta to kazdy na zahradke alebo v obchode?---len mne sa nechce kopat a nakupene bolo raz dva,zase len robota pri pc zostala,dokoncit vyskumy a do pondelka fajront a net aj na volne chvile
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dnes som sa potešila - v Novákoch na bani majú ďalšiu úrodu rajčín. Konečne som si pochutila na rajčinách, lebo moja úroda je ešte ďaleko. Ale inak sú raz tak drahé ako tie, čo dozrievajú cestou z Talianska sem. Ja ale radšej zaplatím kvalitu a podporím rozvoj regionu.
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Indeed Pozri príspevok
Choď tam 10 min.pred koncom pracovnej doby

ja som si tak vybavil OP na počkanie , starý som odovzdal, pani vytiahla zo skrine kartu, overila udaje a za 5 min. som odchádzal z novým preukazom
Aj mne dali hneď, odfotili, preskúmali a vydali. Akurát ma naštvali, lebo mi nedali doživotie, hoci mojej sestre pri výmene v ešte mladšom veku taký doživotný dali. Takže musím ešte raz meniť, ale ktovie, možno ani nie, ak umriem mladá.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...popoludňajšia káva je na stole...aj oddychovať treba popri robote...tak nech sa páči...

3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a ak by niekto chcel piknik, tak stačí len zbaliť..a ide sa!...
4 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

veronikasad Pozri príspevok
nebývalo posledný deň do 21-ej ?
do 21-ej býva tuším otvorená pošta v Bratislave na Hlavnej stanici
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Ivana Š Pozri príspevok
do 21-ej býva tuším otvorená pošta v Bratislave na Hlavnej stanici
Predĺžené otváracie hodiny na vybraných poštách 2. 4. 2012
Vybrané pošty budú v posledný deň podania daňových priznaní otvorené dlhšie. Pozrite si zoznam pôšt s predĺženými otváracími hodinami.

+ v BA na Novom Meste je nonstop posta
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som bola dnes makať -upratovať, kedže som minulý týždeň pre smrť mojeho psíka nebola tak ma to počkalo, teda ten bordel len nechápem jednu vec to už kto-kde videl strúhať ceruzu na koberec alebo že by som sa už "blížila" tak načo ved "upratovačka" príde a uprace už nehovorím o tom, že ked sa do líže lízatko tak palička sa hádže na zem alebo pod gauč ale inak peknú sobotu želám a idem si asi trošku pospať....
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ikea predstavuje novú obývačkovú stenu, praktická je.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nič nové, ale motorkári stále o sebe presviedčajú, že sú magori...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať