Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
už som si sama.....lebo mi tu začala....ako ju bolí nožičkaa ona aj poobede plakala lebo mňa moje obe z popadanýcmi klenbami niééé...nemóžem ju vystreliť za tvojim hadom na sever..... a ešte, že natrieš mi a obviažeš? niéééééé
Lui nechcem byť sprostá, ale asi si na ňu priveľmi mäkká. Čo tak trochu pritvrdiť? Sama si škodíš, Teba to poriadne štve a ona Ťa zneužíva. Dokedy to ešte budeš trpieť?
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
Lui nechcem byť sprostá, ale asi si na ňu priveľmi mäkká. Čo tak trochu pritvrdiť? Sama si škodíš, Teba to poriadne štve a ona Ťa zneužíva. Dokedy to ešte budeš trpieť?
ved to ja viem, že ja som debilná....1000x si poviem, že neumyjem, nepožičiam a pod. a aj tak potom zas..... a pritom bola taká super teraz ako sme prišli o našeho psičeka fakt sme sa tak podržali jedna druhú....ona obvolala aj tých čo budeme mať od nich nového, ona že si ho dáme spopolniť, lebo fakt som bola z toho mimo že čo s ním kam..... bola super... šoférovala, čo ja som bola schopná až v sobotu ked sme si išli pre urničku a to len preto, že som chcela že nech už je "doma" a potom ma na*erie.....
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
pavol54 Pozri príspevok
každý motorkár má zamrznutý mozog
darcovia orgánov.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

to: predlžené otvaracie hodiny

normálny živnostník podáva daňové priznanie tak okolo 10.marca a to je už najneskorší termín !

nechápem takých, čo idú podávať DP 30 marca. a takých, čo budú podávať DP 2.apríla už vobec nie

asi chcú za každú cenu zažívať adrenalín....
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Všetko je to o peniazoch,

dnes si každý dobre rozmyslí či dá za jedné noviny 50-80 centov

Ja by som kupoval noviny len keby stáli 5 centov /papier sa doma vždy zíde/

čo ja pozorujem, tak bulvár kupujú hlavne takí občania, čo nemaju prístup na net

a tiež pozorujem, že im to čítanie bulvárnych informácií a pikošiek vobec neprospieva
1 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Inak tiež nemám vysokú mienku o tých, čo im o 8:00 na sporáku klokce polievka ...

Čo , ideš obedovať o 9:30 ????
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

AlaNR Pozri príspevok
Stalo sa to tu na susednej dedine, bola som vonku, počula som húkačky...
Tá cesta tam nie je celkom rovná, sú tam hrboly, ale keď ide človek pomaly, tak to nie je také strašné.
Horšie je, keď sa letí... a on na 100% pomaly nešiel...
No škoda mladého života...
Prave sme sli okolo. Aj sme spomalovali,chceli sme sa spytat, ci je tam niekto zraneny,ci nepotrebuju pomoc...ale uz na dialku asi 2-3metrov na prvy pohlad bolo jasne,ze tomu chudakovi uz pomoci niet.
On bol vedla cesty,motorka rozmetana asi 300 metrov do pola. Hrozny pohlad !
Na spiatocnej ceste sme stretli uz iba tu partiu motorkarov,ako odchadzali zroneni z miesta nehody. Musi to byt strasny pocit,ked sa kamarati vyberu spolu na vylet a vratia sa bez jedneho...
Skoda mladeho vyhasnuteho zivota...
5 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Na celom svete je iba 10 , slovom desať ľudí , čo sú najlepší v pretekoch najvýkonnejších motoriek superbike

aj to svedčí o zložitosti ovládania motocykla vo vysokej rýchlosti , zmyslu pre rýchlosť, rovnováhu a udržanie motocykla na ceste.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno alabutík...pepsina už o pol šiestej starého času vybehla so šarkanom, lebo sa mu chcelo, no a potom zaparkovala do postele, lebo , no , však čo tu bude strašiť a trieskať hrncami...pepsina zastáva názor, že v nedeľu ani tráva nerastie..teda sa robí len to najnevyhnutnejšie, žiadne zbytočné vymýšlačky, vyváranie, vypekanie, nič..len veget a pohoda!...ale ak varíš dobrú polévečku, prídem si dať trošku...vonia až sem...

...a káva je už na stole, strašneskorovstávajúci už iste aj druhú pijú, tak už le krásny slniečkový deň s milými ľuďmi prežite...alebo s milými šarkanmi...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Indeed Pozri príspevok
Na celom svete je iba 10 , slovom desať ľudí , čo sú najlepší v pretekoch najvýkonnejších motoriek superbike

aj to svedčí o zložitosti ovládania motocykla vo vysokej rýchlosti , zmyslu pre rýchlosť, rovnováhu a udržanie motocykla na ceste.

Všeobecne sa vychádza z premisy, že na zvládnutie AKEHOKOĽVEK remesla, alebo činnosti,na tej najvyššej profesionalnej úrovni, je potrebné odcvičiť 10 000 hodín.

Je to potrebné preto,že človek sa učí a získava zručnosti práve OPAKOVANÍM, ktoré je potrebne na vycibrenie toho, čo robí, aby eliminoval chyby.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...


alabut

18 Minutes Ago #4630 ... ma tu strasia, je ze sa ides vydavat. :-).

..vyzerám hádam nakomplet uderená?..len sa mi ráno chcelo ešte spať!...
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Potešil ma stretnutie a autogram od Jožky Zaukolcovej
IMG_0177.jpg  
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Hej a ešte chcem dodať, že ma potešila uhrada na moj učet za januarovú zakázku vo vyške eur celkom cca 1700
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

chcela som si pozrieť Partičku, z archívu, marcové vydania, tie staršie idú......nie je to možné????
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som kukla na fackáč a tam Valika mala dobré motto:

Chovaj sa ako princ, keď chceš mať doma princeznú.
Pretože iba na vola čaká doma krava...
8 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
už som si sama.....lebo mi tu začala....ako ju bolí nožičkaa ona aj poobede plakala lebo mňa moje obe z popadanýcmi klenbami niééé...nemóžem ju vystreliť za tvojim hadom na sever..... a ešte, že natrieš mi a obviažeš? niéééééé
..

..môžeš!bude rád, že má spriaznenú dušu pri sebe..včera som sem dala názov ulice, kde had býva..kým to tvoje decko nájde, stratí sa a máš pokoj...inak neviem, či by sme ich niekedy našli v tom neporiadku, ktorý oni dvaja dokážu okolo seba vytvoriť....(ale fšak ja by som sa nejako nesnažila hladať
..včera večer som písala hadovi a na záver som dala "ľúbim ťa, syník"..a odpoveď "aj ja teba veď" prišla až o dve hodiny!...asi tak..
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Trochu obedňajšieho občerstvenia:
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kúrňa - čo sa to deje? Porada je nejaká spomalená - vlečie sa ako v lete na saniach (ostatné fičí o stošesť) - klik na niečo a len točí a točí a točí a asi po 45 sekundách konečne naskočí (tá "zvolená" stránka Porady)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som kukla do programu, rekuže nájdem niečo, pri čom by sa mi lepšie driemalo...a na film+ bude rozprávka "Impyho zázračný ostrov"...a to mi pripomenulo, že dávnejšie som mala kamaráta s nickom "Impy"..šalený košičanec to bol ale super chalan..a ako dávno som o ňom nepočula..hm...rozprávky mi pripomínajú kamošov,achjaj
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a idem so šarkanom polietať za hodinku po lúke..lebo tu je doba siesty..tak nebudem hrkotať!..nech si alabutík pospí po tej otročine na plantáži!..ja by som nemohla mať záhradu, tam by bola len tráva-aj to len dovtedy, pokiaľ by ju neprebila burina!...
..tak fajn vám tu..
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať