Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Indeed Pozri príspevok
Inak tiež nemám vysokú mienku o tých, čo im o 8:00 na sporáku klokce polievka ...

Čo , ideš obedovať o 9:30 ????
Musím sa alabuta zastať:
Indeed, tak to si ešte nejedol/nerobil dobrú hovädziu polievočku - tá už musí byť o 8:00 odšumená! a nechoď na mňa s kuktou - to je úplne iná polievka.
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mila123 Pozri príspevok
chcela som si pozrieť Partičku, z archívu, marcové vydania, tie staršie idú......nie je to možné????
Archiv Markizy je o nicom...
Ja pozeram cez Youtube- daj si nazov a datum
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Čumím na EPG - tuším tam nezachytili, že sa nám "hodzinky"posunuli dopredu. Časy ukazuje správne, no programy na EPG sú posunuté - správy miesto o 19:00 sú o 20:00. Zaspali, debčovia, zaspali!
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

nemám na to nervy,vleče sa to jak cigán do roboty........
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Mnohých určite prekvapil tento časový údaj, ale je to skutočne tak – Slovania obývali naše územia pred viac ako 3000 rokmi. Miloš Drastich vo svojej knihe (SLO)WÁNI Z TIEŇA? - Expedícia do minulosti II. (Vydal: EPOS Ružomberok 2000; ISBN: 80-88977-27-4) hovorí o tom, že zahraniční historici a archeológovia Slovanov upozorňujú, aby prehodnotili svoje dejiny. To, čo tvrdíme svojim deťom v školách - že naši predkovia prišli na súčasné územia v 4. – 6. storočí - nie je teda pravda. Okrem archeologických dôkazov je tu aj logická opora – národ roľníkov predsa nemohol osídliť také rozsiahle územia za taký krátky časový úsek. Naši predkovia migrovali tak, že po preľudnení v jednej doline, odchádzali mladí ľudia osídľovať susednú neobývanú dolinu.

Zajtra sa idem hambit za cely narod, kuwa, u nas nemozem vykutrat starodavny napis a po miestnych horach sa tulam dost. :-)
..

..a toto zostalo aj cederomákom...ked sa premnožia na jednom dvore, mladí sa presunú na iný...tiež logické...
...alabut, len sa ty nechoď nikam hambiť a za nikoho!..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/13/1303051/Na...zu-do-postele- by som chcela vidieť tie ženy...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...večerné dolče s gustom je na stole...a slnko pleští do okien ako na poludnie a nyje a nyje zapadnúť!...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja mám strašnú chuť na niečo sladké..... už som zožrala jednu fitku....rozmýšľam, že idem ugendžiť bublaninu....
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

lujza.j Pozri príspevok
ja mám strašnú chuť na niečo sladké..... už som zožrala jednu fitku....rozmýšľam, že idem ugendžiť bublaninu....
aj mna honi mlsna ... len sa neviem rozhodnut ci palacinky alebo babovku
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

u nás asi zaviedli nový čas - superzimný - už dve hodiny svieti pouličné osvetlenie a ešte stále svetlo
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a všetci asi sedia na teraske a opekajú špekáčky, lebo široko-ďaleko ani nôžka...len som nakukla a fajn večer vám...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja kukám Lidice, len neviem či je dnes ten správny deň na tento film....
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

mne to tak vychádza, že to možno posunuli - ale o hodinu dozadu
však zajtra uvidíme
a palacinky by som si dala aj bábovku aj makovník hoďte po mne - ja ešte jedno hlásenie pre spravím DÚ zatiaľ
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
mne to tak vychádza, že to možno posunuli - ale o hodinu dozadu
však zajtra uvidíme
a palacinky by som si dala aj bábovku aj makovník hoďte po mne - ja ešte jedno hlásenie pre spravím DÚ zatiaľ
.

..šarkan práve zisťuje, či je tenisáčka vhodná ako večera...možno ho ukecám, aby ti poslal kúsok!
Naposledy upravil pepsikova : 25.03.12 at 20:39
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ja by som tiež rada vedela za čo mi vrátila VšZP 76 €. Za vlaňajší rok som síce pracovala tri mesiace, ale toľko mi zamestnávateľ ani celú sumu nestrhol na zdravotné (mám polovičný uväzok a ZŤP). Tak neviem, ale asi vedia že potrebujem zaplatiť štvrťročnú poistku na dom a domácnosť. Tak sa zídu
Naposledy upravil wagner : 25.03.12 at 20:30 Dôvod: Vymazanie citácie
2 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Pri prezeraní reklamných letákov som sa dozvedel,že opaľovanie v soláriu ,citujem:

"regeneruje a revitalizuje pleť a pokožku "

Tiež už by mala vzniknuť nejaká organizácia, čo by chránila normálneho občana pred takým zavádzaním a vysloveným klamstvom !
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Indeed Pozri príspevok
Pri prezeraní reklamných letákov som sa dozvedel,že opaľovanie v soláriu ,citujem:

"regeneruje a revitalizuje pleť a pokožku "

Tiež už by mala vzniknuť nejaká organizácia, čo by chránila normálneho občana pred takým zavádzaním a vysloveným klamstvom !
mám zopár takých solárkových známych vráskavé sú ako pokrčený alobal aj na ksichte aj na dekolte a pritom sú o 10r mladšie ako ja
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...alabutík, nech sa ti týždeň vydarí podľa tvojich predstáv, budeš mi chýbať, ale však voláko to prežijem, len si oddýchni a stromčekom daj jarný rez...spoločnosť vtáčkov a hora to je almázia na dušu...pozdrav alabutku, tiež si zaslúži týždeň volna
...a dobré ráno prajem a normálny pondelok vám prajem...nech sa vám všetko darí, ako má a nič vás nejeduje...kafica je už na stole, šarkan pobehal esemesky, nič nové po nedeli a tak sadol pred telku a kuká správy...múdry pes to je!...
1 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Indeed Pozri príspevok
Pri prezeraní reklamných letákov som sa dozvedel,že opaľovanie v soláriu ,citujem:

"regeneruje a revitalizuje pleť a pokožku "

Tiež už by mala vzniknuť nejaká organizácia, čo by chránila normálneho občana pred takým zavádzaním a vysloveným klamstvom !
Ja myslím,že za to može to ,že vnutrajšok hlavy je komplet vymytý televíznym spravodajstvom,

potom je taký nasledok,že inak celkom zdraví ľudia veria tomu,že pobyt v solárku prospieva pokožke,
že v noci z 24.na 25 decembra chodí ježiško a rozdáva darčeky,
že politici chcú občanom len to najlepšie,
že ak si kupia niečo v prvom markete okolo ktorého ráno pojdu,že pomožu nejakému občanovi,
čo zarezava niekde pri vyrobnom páse,
že vždy a všade treba bezpodmienečne dodržiavať všetky vyhlášky a zákony,
a že si treba hĺadať zamestnanie len do 10 km od svojho bydliska.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať