Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a podarený deň dnes...nech sa vám práca darí ako treba a kto nemusí dnes nič robiť, nech si z toho odloží aj na zajtra...dva dni volna sú pre zdravie almázia!...alabutíkovi pozdrav letí do tej jeho záhrady, a dám ešte kafu na stôl, nech vonia a zobudí ho...
..no a inak len pohodu a úsmev na celý deň vám prajem...
2 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

-neteším ma, že mám doma pubertiaka, ktorý má tie svoje "výtrty"
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ja mám doma dvoch, tiež ukážkových, treba predýchavať, ono ich to raz prejde
ja sa skôr už začínam báť, či sa mi mladá nezaláskovala
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..hm, pubertiaci sú zvláštna sorta!..však mu vysvetli, že mu patrí svet a že ho nemáš pripútaného pupočnou šnúrou k nohe!...a že inde mu bude určite lepšie!... (a neboj,on z toho vyrastie...čochvíľka...možno
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
Ja mám doma dvoch, tiež ukážkových, treba predýchavať, ono ich to raz prejde
ja sa skôr už začínam báť, či sa mi mladá nezaláskovala
..

..teda, ja som bola zaláskovaná permanentne od 6-stich rokov...moja mama to asi nemala so mnou jednoduché...ale láska je dôležitá!...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

no aj ona mala veľkú lásku v škôlke, lenže vtedy ešte nič nehrozilo
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

pepsikova Pozri príspevok
..hm, pubertiaci sú zvláštna sorta!..však mu vysvetli, že mu patrí svet a že ho nemáš pripútaného pupočnou šnúrou k nohe!...a že inde mu bude určite lepšie!... (a neboj,on z toho vyrastie...čochvíľka...možno
-drahá pepsi, ja som sa tomu môjmu pubošovi aj polepšovňou hrozila, aj kadečím...
Predýchavam, predýchavam, pevne verím, že ho puberta v "pokoji" prejde a tým aj mňa.
P.S.-musela som sa vykecať, nebudem v sebe nič dusiť, lebo to vraj škodí zdraviu!?
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
no aj ona mala veľkú lásku v škôlke, lenže vtedy ešte nič nehrozilo
..

..joooj, ale fšak má múdru mamu...tak hádam mama zabráni katastrofe...nejako..no
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Hansa Pozri príspevok
-drahá pepsi, ja som sa tomu môjmu pubošovi aj polepšovňou hrozila, aj kadečím...
Predýchavam, predýchavam, pevne verím, že ho puberta v "pokoji" prejde a tým aj mňa.
P.S.-musela som sa vykecať, nebudem v sebe nič dusiť, lebo to vraj škodí zdraviu!?
.
..jaj, mojík...my s lujzou sme už aj na orgány decká rozdali, aj všelijaké možné stavy s nimi prežili!..neboj, raz príde tá chvíľa, keď si vydýchneš,ešte stále máš doma podzákonča!......ako ja teraz vydýchavam, had (33) je vo Fínsku!...a decko má 25 a furt je voľačo, i keď stavy mi nerobí...(tie intonácie hlasu:...mamííí...mami!...maaami!...maaamííí ...ani nedospieva a už viem, o čom to bude !)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a tuším svitá na lepšie časy..tuto, aha!:

ZÁRUKA VYPLATENIA VÝHIER

ŽREBOVANIE READER´S DIGEST VÝBERU


VYHRAJTE VIAC AKO 100 000 €!

Vážený finalista,

získavate oficiálny prístupový kód na vstup do žrebovania. Znamená to, že si už dnes môžete aktivovať účastnícke čísla do žrebovania o vyše 254 atraktívnych cien, ktoré sme pre Vás rezervovali. Ak vyhráte Výberovú cenu, získate výhru 100 000 €.

Kliknite na prístupový kód a aktivujte si ho ešte dnes!


Všetko teraz záleží len na Vás. Využite túto jedinečnú príležitosť . Získate tak prístup k svojmu kódu a šancu vstúpiť do žrebovania. Uvidíte, že svoje rozhodnutie neoľutujete.
S pozdravom

Veronika Sedlačiková
manažérka hry
Reader's Digest Výber

P. S. Keď ľudia dostanú našu oficiálnu pozvánku na vstup do pravidelného žrebovania, podobnú tej, ktorú ste teraz dostali Vy, často jej nevenujú pozornosť, lebo neveria, že vyhrajú. Áno, ak dnes budete ignorovať ponúkanú šancu a neaktivujete si svoje účastnícke čísla, nebudete môcť vyhrať v aktuálnom žrebovaní Reader's Digest Výberu a nepripojíte sa k tisícom našich predchádzajúcich výhercov, ktorým sme doteraz vyplatili výhry v celkovej hodnote vyše 4 125 800 €. Využite preto svoju dnešnú šancu, neváhajte .


(...čo ja len budem robiť s tolkou výhrou?...prepne mi z bohatstva a potom čo?..dám asi radšej dopoludňjšiu kafu a dídžest kopnem do koša!)
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

pepsikova Pozri príspevok
.
..jaj, mojík...my s lujzou sme už aj na orgány decká rozdali, aj všelijaké možné stavy s nimi prežili!..neboj, raz príde tá chvíľa, keď si vydýchneš,ešte stále máš doma podzákonča!......ako ja teraz vydýchavam, had (33) je vo Fínsku!...a decko má 25 a furt je voľačo, i keď stavy mi nerobí...(tie intonácie hlasu:...mamííí...mami!...maaami!...maaamííí ...ani nedospieva a už viem, o čom to bude !)
-jáááj, vždy závidím mamkám a tatkom, keď povedia, že majú decko v cudzine, decko si tam krásne zarobí, vo väčšine prípadov zostane, založí rodinu a slovenský rodič môže prísť na návštevu. Samozrejme, že to obnáša svoje plusy aj mínusy...
Och, dnes som nejaká rozcítená, asi by to niečo chcelo?!
P.S. - ešte, že existuje porada. V kancli som sama ako duch.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pepsikova Pozri príspevok
.
..jaj, mojík...my s lujzou sme už aj na orgány decká rozdali, aj všelijaké možné stavy s nimi prežili!..neboj, raz príde tá chvíľa, keď si vydýchneš,ešte stále máš doma podzákonča!......ako ja teraz vydýchavam, had (33) je vo Fínsku!...a decko má 25 a furt je voľačo, i keď stavy mi nerobí...(tie intonácie hlasu:...mamííí...mami!...maaami!...maaamííí ...ani nedospieva a už viem, o čom to bude !)

a to maaamííí budem počúvať ešte 13 rokov?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
a to maaamííí budem počúvať ešte 13 rokov?
..

..ale mojík!..ja mám doma okrem hada a decka ešte aj dieťa-to má 35...a furt je to "mamííí, doma si?..
...a aj z toho fínska počúvam "maamíí, ako?....ale vieš, aj naše potomstvo potrebuje nejakú istotu a tak mami bude, pokiaľ bude
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...


1Dara

25 Minutes Ago #4857 to uz otravuju aj emailom?

..no ja neviem, odkiaľ zobrali moju emailovku, ale dostala som to do 3 mojich schránok...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Hansa Pozri príspevok
-jáááj, vždy závidím mamkám a tatkom, keď povedia, že majú decko v cudzine, decko si tam krásne zarobí, vo väčšine prípadov zostane, založí rodinu a slovenský rodič môže prísť na návštevu. Samozrejme, že to obnáša svoje plusy aj mínusy...
Och, dnes som nejaká rozcítená, asi by to niečo chcelo?!
P.S. - ešte, že existuje porada. V kancli som sama ako duch.
..

..môj had už bol v Španielsku, na Cypre aj v Grécku...a predstav si, mami, aj tu má chleba dve kôrky!..(asi tak znela prvá veta z Fínska...ale, páči sa mu,tak hádam mu aj chleba bude chutiť
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pepsikova Pozri príspevok
..

..ale mojík!..ja mám doma okrem hada a decka ešte aj dieťa-to má 35...a furt je to "mamííí, doma si?..
...a aj z toho fínska počúvam "maamíí, ako?....ale vieš, aj naše potomstvo potrebuje nejakú istotu a tak mami bude, pokiaľ bude
tak to mami ako sa máš - to robím aj ja doteraz ale skôr som myslela to, že maaamííí kde mám napr. lepidlo a pritom mu skoro oči vypichne
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

padla - daňové priznania 2011 hotové...
3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

nechváľ deň pred večerom - v tomto prípade 27.03. pred 02.04.
začínajú sa zobúdzať doteraz zimným spánkom spiaci daňovníci
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
a to maaamííí budem počúvať ešte 13 rokov?
moje decko bude mať v 09/2012 21rokov a mamííí, tiež počúvam stále.... to ked počujem porád ma prehne a očakávam, že čo s nej vylezie...kedy jej prestane pretínať a nebude mať tie jej stavy na ktoré nie som zvedavá fakt netuším ako píše pepsi...už sme sa "toho" chceli zbaviť fšelijak, ale ani "darujem za odvoz" nič
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať