Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

lujza.j Pozri príspevok
moje decko bude mať v 09/2012 21rokov a mamííí, tiež počúvam stále.... to ked počujem porád ma prehne a očakávam, že čo s nej vylezie...kedy jej prestane pretínať a nebude mať tie jej stavy na ktoré nie som zvedavá fakt netuším ako píše pepsi...už sme sa "toho" chceli zbaviť fšelijak, ale ani "darujem za odvoz" nič
čo darovať, nikto nechce a keby aj zobral, tak za dva dni ti ich vráti s tým, že koľko zaplatím, len si ich zoberte späť

joj, tuto na nich nadávame, ale aj tak ich ľúbime
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...moje decko práve odišlo na nočnú ,12-stku...šarkan je opratý a vykotený na gauči, otočil sa mi zadkom, potvor malý..no a čo ja?..lui dala úžasné koláčiky, chute narobila, tak ja dám kávu, podvečernú,bez cukru...v chalupe je nezvykle ticho...
...som stihla nejaké fotečky na lúke, tak idem kuk, čo sa z toho bude dať "použiť"...

..pohodu vám prajem...
3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pepsikova Pozri príspevok
...moje decko práve odišlo na nočnú ,12-stku...šarkan je opratý a vykotený na gauči, otočil sa mi zadkom, potvor malý..no a čo ja?..lui dala úžasné koláčiky, chute narobila, tak ja dám kávu, podvečernú,bez cukru...v chalupe je nezvykle ticho...
...som stihla nejaké fotečky na lúke, tak idem kuk, čo sa z toho bude dať "použiť"...

..pohodu vám prajem...
Neprovokuj!!! upravujem si príspevok myslela si pohodu pri práci
Naposledy upravil Ivana Š : 27.03.12 at 17:39
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...moje decko práve odišlo na nočnú ,12-stku...šarkan je opratý a vykotený na gauči, otočil sa mi zadkom, potvor malý..no a čo ja?..lui dala úžasné koláčiky, chute narobila, tak ja dám kávu, podvečernú,bez cukru...v chalupe je nezvykle ticho...
...som stihla nejaké fotečky na lúke, tak idem kuk, čo sa z toho bude dať "použiť"...

..pohodu vám prajem...
moje vypadne za chvíľočku..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...čo je tu tak ticho?..ste stratili reč, alebo škoda slov?..alebo už spíte?..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...čo je tu tak ticho?..ste stratili reč, alebo škoda slov?..alebo už spíte?..
ja už skoro....
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

lujza.j Pozri príspevok
moje decko bude mať v 09/2012 21rokov a mamííí, tiež počúvam stále.... to ked počujem porád ma prehne a očakávam, že čo s nej vylezie...kedy jej prestane pretínať a nebude mať tie jej stavy na ktoré nie som zvedavá fakt netuším ako píše pepsi...už sme sa "toho" chceli zbaviť fšelijak, ale ani "darujem za odvoz" nič
moje decko malo pred mesiacom 23 a tiez este "mamííííí" - teraz uz len cez telefon, skype alebo facebook - lebo pred rokom a pol sa rozhodla ist na skusy do sveta ... nastastie len Praha

ale luji to co pises o svojom decku jak keby som citala o tej mojej, z cias ked este byvala doma ... bala som sa co s nou bude v tom "svete" ale napodiv sa dobre chytila - aj upratuje a vari ... no proste zienka domaca
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

calawen Pozri príspevok
padla - daňové priznania 2011 hotové...
neviem vypátrať ako podať elektronicky poznámky v PÚ
A v jú typ B potvrdenie o príjme v oddieli V neporadíš(alebo nemusí byť súčasťou DP)?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
neviem vypátrať ako podať elektronicky poznámky v PÚ
A v jú typ B potvrdenie o príjme v oddieli V neporadíš(alebo nemusí byť súčasťou DP)?
..

..však daj tému, ked sa nedá nájsť..načo sa trápiš?..alebo pošli ssku calawenke, lebo málo je tu..
Naposledy upravil pepsikova : 27.03.12 at 19:33
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

pavol54 Pozri príspevok
neviem vypátrať ako podať elektronicky poznámky v PÚ
A v jú typ B potvrdenie o príjme v oddieli V neporadíš(alebo nemusí byť súčasťou DP)?
Poznámky elektronicky nepošleš... to musíš na daňový úrad poslať papier, ibaže by si išiel cez EZU ako neštrukturované prílohy, ale aj tam to tuším zatrhli...

potvrdenie o príjme je prílohou k priznaniu, ak boli príjmy zo zamestnania - zas len na papieri na daňový úrad (osobne alebo poštou), alebo skúsiť tiež cez EZU neštrukturované prílohy... Alebo naskenuj do mailu... Neviem, či máš zaručený podpis alebo podpisuješ značkou podateľne a s krycími listami na daňový úrad do 5 pracovných dní od podania...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

lujza.j Pozri príspevok
moje decko bude mať v 09/2012 21rokov a mamííí, tiež počúvam stále.... to ked počujem porád ma prehne a očakávam, že čo s nej vylezie...kedy jej prestane pretínať a nebude mať tie jej stavy na ktoré nie som zvedavá fakt netuším ako píše pepsi...už sme sa "toho" chceli zbaviť fšelijak, ale ani "darujem za odvoz" nič
Pekné príslovie .... do 10 češ, do 15 hreš, do 20 strež a po dvadsiatom ďakuj tomu, kto ti odvedie čerta z domu.
Moje sú už osamostatnené, ale "mamííííí" ešte funguje, a ja sa tomu teším
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1Dara
ale luji to co pises o svojom decku jak keby som citala o tej mojej, z cias ked este byvala doma ... bala som sa co s nou bude v tom "svete" ale napodiv sa dobre chytila - aj upratuje a vari ... no proste zienka domaca
Ty sa máš! To moja "malá" (kofa sedemnástka) - prifrčí z intráku, vymetá špinavé (mami oper!), vyžerie chladničku, zmetá sa, treskne dverami (väčšinou zvonku) - fŕŕŕŕ za chalanom, kamoškami. Potom sem-tam príde "akože na kontrolu", opäť vyžeria chladničku, narobí bordel, pobalí sa (mami, vyžehlila si? Oprala si? Oci, daj euráče!), treskne dverami a je fuč. Potom je pol hodinky úľava a nasleduje upratovanie po nej. Teda z nej ešte niečo "domáce" nie je - zatiaľ je to vetroplach.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

počuj misino, ked si tu...mám vymeniť na aute horné uloženie ľavého predného tlmiča, mám vymeniť aj druhú stranu?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
počuj misino, ked si tu...mám vymeniť na aute horné uloženie ľavého predného tlmiča, mám vymeniť aj druhú stranu?
VŽDY sa obé strany robia ...zvlášť pri takýchto súčiastkách ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
VŽDY sa obé strany robia ...zvlášť pri takýchto súčiastkách ...
Buchi dík.....no do pekla tušila som to.... dúfam, že ma zajtra d*bne ked zistím čo to stojí....
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

misoft Pozri príspevok
Ty sa máš! To moja "malá" (kofa sedemnástka) - prifrčí z intráku, vymetá špinavé (mami oper!), vyžerie chladničku, zmetá sa, treskne dverami (väčšinou zvonku) - fŕŕŕŕ za chalanom, kamoškami. Potom sem-tam príde "akože na kontrolu", opäť vyžeria chladničku, narobí bordel, pobalí sa (mami, vyžehlila si? Oprala si? Oci, daj euráče!), treskne dverami a je fuč. Potom je pol hodinky úľava a nasleduje upratovanie po nej. Teda z nej ešte niečo "domáce" nie je - zatiaľ je to vetroplach.
V časoch 13 -17 bolo u nás ako na stanici, kvantá kamarátov a kamarátok,neskôr aj aktuálny partner/ka. Jedlo, nocľah, sprcha, pranie aj z hostí, inventarizácia odevov (či je to už vymenené a za čo, alebo treba vrátiť, a kde sú ich veci). na druhej strane musím uznať, že kde išla celá banda, brali ma so sebou úplne samozrejme ako jednu z nich.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

misoft Pozri príspevok
Ty sa máš! To moja "malá" (kofa sedemnástka) - prifrčí z intráku, vymetá špinavé (mami oper!), vyžerie chladničku, zmetá sa, treskne dverami (väčšinou zvonku) - fŕŕŕŕ za chalanom, kamoškami. Potom sem-tam príde "akože na kontrolu", opäť vyžeria chladničku, narobí bordel, pobalí sa (mami, vyžehlila si? Oprala si? Oci, daj euráče!), treskne dverami a je fuč. Potom je pol hodinky úľava a nasleduje upratovanie po nej. Teda z nej ešte niečo "domáce" nie je - zatiaľ je to vetroplach.
hehe aj u nas to bolo ... a obcas som sa zatala
mamííí, ty si neprala? - nie, ja mam vyprate
mamííí ozehlis mi? - nie, prave odchadzam
mamííí pozicias mi? - nie, nemam ... ale v chladnicke mas navarene, tak sa najedz doma
... no ale x krat som jej platila ucty za telefon, ked ju vypli ... aj teraz este riesime jednu viazanost ... lebo 2 mesiace pred odchodom si "musela" vziat telefon s pausalom na 2 roky - uz ju 3. krat vypli ... a pokuta "len" 500 evry!!!

ale tesim sa, ze sa "chytila" ako lujza pise ... este keby sa konecne na VS prihlasila, tak som uplne v pohode
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

mamííí u nás funguje už 34. rokov, najnovšie mamí po mne kričí malinká 16. mesačná vnučka
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jozka56 Pozri príspevok
mamííí u nás funguje už 34. rokov, najnovšie mamí po mne kričí malinká 16. mesačná vnučka
.

..no, "mamííí" očividne bude dedičné...aj ja chcem...

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a krásne ráno vám dnes prajem...síce zamračeno a fučno, ale však dávno nepršalo, tak pár kvapiek na sadeničky by sa zišlo..
...alabut iste užhrdlačí na plantáži, tak aj jemu pozdrav a káva je už na stole, aj niečo k nej a šarkan čaká na svoje kôročky....dnes ráno sa nejako skoro pobudili kolegyne havenky a tak bol klebet naprostred lúky...aspoň nemuseli písať esemesky
...

..tak nech vám pohoda vydrží celý deň...
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať