Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Na chvíľu vám sem vhupnem.. Už ma dávno nič nerozčúlilo, potešilo ma, že je stále teplejšie a teplejšie, a ohúril ma môj prvý šedivý vlas... Ja len toľko..
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

nika.sum Pozri príspevok
Toto mi prislo v maili:

Řidiči - otestuj si svůj reakční čas! A pak vrať řidičák !!]

V automobilové příručce pro řidiče se píše, že průměrná reakční doba řidiče je prý 0,75 sekundy...
Otestujte si přiloženým programem váš průměrný reakční čas. Čekejte až vyběhne ovce a klikněte dole na šipku.
Celkem vyběhnou 5x. Když dosáhnete průměr nad 0,75 sek, měli by jste jezdit taxikem
http://www.bbc.co.uk/science/humanbo...n_version5.swf



môj priemerný čas 0,3106 sek.

Sheep 1 - 0,268
Sheep 2 - 0,334
Sheep 3 - 0,383
Sheep 4 - 0,284
Sheep 5 - 0,284

takže spokojná som...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

wagner Pozri príspevok
Ja by som tiež rada vedela za čo mi vrátila VšZP 76 €. Za vlaňajší rok som síce pracovala tri mesiace, ale toľko mi zamestnávateľ ani celú sumu nestrhol na zdravotné (mám polovičný uväzok a ZŤP). Tak neviem, ale asi vedia že potrebujem zaplatiť štvrťročnú poistku na dom a domácnosť. Tak sa zídu
Tak dnes mi prišiel od nich líbezbrieft. Vraj preplatok za lieky za posledný štvrťrok 2011. Lenže ja som pracujúci ID(aj keď len za pár drobných), takže asik nemám na ne nárok. Len včuleky rozmýšľam, či sa mám priznať dobrovoľne a vrátiť peniažky, alebo počkať pokiaľ na to prídu oni sami. Iba sa čudujem, či nevedia, že zamestnávateľ za mňa platí odvody do ZP. A že platí, je to isté, lebo za mňa platí odvody štát. Asi zajtra nakopnem motor a pôjdem ich pozdraviť
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..potešilo ma veľmi, že moja milá kamka adi11 (má bredíkapitíka) je zase tu..a dúfam, že už zostane verná našej kaviarni..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Tak dnes mi prišiel od nich líbezbrieft. Vraj preplatok za lieky za posledný štvrťrok 2011. Lenže ja som pracujúci ID(aj keď len za pár drobných), takže asik nemám na ne nárok. Len včuleky rozmýšľam, či sa mám priznať dobrovoľne a vrátiť peniažky, alebo počkať pokiaľ na to prídu oni sami. Iba sa čudujem, či nevedia, že zamestnávateľ za mňa platí odvody do ZP. A že platí, je to isté, lebo za mňa platí odvody štát. Asi zajtra nakopnem motor a pôjdem ich pozdraviť
..

..no, keď na to prídu sami, dajú ti pokutu, že si sa nebodaj obohatila na ich blbosti...a svoj vlastný benzín by som na ich hlúposť neobetovala...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

nika.sum Pozri príspevok
Toto mi prislo v maili:

Řidiči - otestuj si svůj reakční čas! A pak vrať řidičák !!]

V automobilové příručce pro řidiče se píše, že průměrná reakční doba řidiče je prý 0,75 sekundy...
Otestujte si přiloženým programem váš průměrný reakční čas. Čekejte až vyběhne ovce a klikněte dole na šipku.
Celkem vyběhnou 5x. Když dosáhnete průměr nad 0,75 sek, měli by jste jezdit taxikem
http://www.bbc.co.uk/science/humanbo...n_version5.swf
som myslela,že dopadnem horšie.....priemerný čas mám 0,2864.
0,75 je strašne veľa......
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pepsikova Pozri príspevok
..potešilo ma veľmi, že moja milá kamka adi11 (má bredíkapitíka) je zase tu..a dúfam, že už zostane verná našej kaviarni..
..pepsi a mna to tesi este viacej..aj sa hanbim to napisat, ale predsa to dam, ze taka mala pomlcka a kolko som sa natrapila..nie a nie sa semka dostat..no sodoma, gomora..len este bych ten moj havkovsky avatar sem pridat..
2 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..no a tak vas tu babusenky pekne zdravim a prajem pekny vecer....ja som bola verna aj doteraz, len akoze nemohla som obnovit stary nick..a trocha ma to aj stve, ze po siestich rokoch sa musim znova tu prihlasovat..no co uz..ale aj tak sa tesim, ze som dosla na tu pomlcku..
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

nika.sum
Řidiči - otestuj si svůj reakční čas! A pak vrať řidičák !!]
0,257 sek.
1. - 0,335s
2. - 0,283s
3. - 0,284s
4. - 0,216s
5. - 0,167s
Asi ešte zvládam (jazdiť )
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

fíha, tak to klobúčik dolu
a ako rýchlo stihneš zaúčtovať doklad 28.02. keď ešte sa mám kopu dokladov od t... - rýmujú sa so slovom stretko
ktoré "zodpovední klienti nestihli priniesť,lebo..."
a ešte niektoré ani nemám, lebo on nestíha, zajtra ti zavolám,
a hláška - a dokedy tie doklady to potrebuješ?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

čaute banda tak už sme doma....zase traja. decko ja a pes.... malý Brunko akurát spí tak som sme trochu prišla, lebo to bude šinter...vôbec sa nebojí, chodí za mnou po byte, do všetkeho hryzie , starému Brunovi hned vylízal misku vyňuchal a pooblizoval sakle s granulami čo zostali po starom Brunkovi a pod jedny aj hrabcovali tými mini pacičkami...no ja len kukám. mám síce hrôzu, že čo bude v noci.... ale uvidím, či bude plačkať.pekný večer všetkým
10 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..nepotesilo ma dnes, ze som v obuve prehrabala vsetky platenne sandale a nie a nie najst c.37, hlavne, ze kvoli nim som tam sla ..no zato vedla v potrevinach udeneho masa habadej, tak aspon sa muzicek potesil..
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

nika.sum Pozri príspevok
usetril?! Ja som tiez prispela k usetreniu, prislo mi penale za r. 2004-2008 (ako zamestnavatel) uhradzala som niekolko dni po a pri jednej uhrade, kt. mi vdaka zlemu uctu, ked menili uctu poslala dvakrat a vratili mi ju a dosli na to, ze im chyba v r. 2009, mi penale narastlo na 25 eur. Som zvedava, co mi pride ako SZCO, kde som zial platila v istom obdobi tak ako boli peniazky, ale vzdy som zaplatila a nemam nedoplatky. Som zvedava, ci penale posielaju aj velkym gigantom a neplaticom.
Tak mna toto se,ie o to viac,že nemocnice si môžu robiť čo chcú a kašľať na všetko platenie,ale ja som raz zmeškala a po dvoch mesiacoch že 7,08 euro.Skoro ma porazilo.Nie preto,že tá suma,ale ved ja som čakala na to kedy mne zaplatia zdravotky.A im žiadne penále dať nemôžem a platia kedy chcú a hlavne čo chcú.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Držím palec, ja tiež dôverne poznám ten pocit, keď je z 20 eur 100 eur...
Zaujímavé, v príjmoch sa mi takéto zmeny nedejú, iba keď mám niečo platiť... hmmm... no idem porozmýšľať, čo je asi za tým...
dík jedna strana " iba" za 65e + druhá 130e + robota, ale ešte niečo skúsim a potom....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
čaute banda tak už sme doma....zase traja. decko ja a pes.... malý Brunko akurát spí tak som sme trochu prišla, lebo to bude šinter...vôbec sa nebojí, chodí za mnou po byte, do všetkeho hryzie , starému Brunovi hned vylízal misku vyňuchal a pooblizoval sakle s granulami čo zostali po starom Brunkovi a pod jedny aj hrabcovali tými mini pacičkami...no ja len kukám. mám síce hrôzu, že čo bude v noci.... ale uvidím, či bude plačkať.pekný večer všetkým
..

..ale predsa ako dobrá panička ho plačkať nenecháš!..a nezabudni na fotečky, som zvedavá...držím vám palčoky, aby ste sa zžili a teším, keď sa doveziete ukázať!..cmuka na ňufíka čoklíškovi...
4 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..pepsi nocna kafe pre teba..
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..ale predsa ako dobrá panička ho plačkať nenecháš!..a nezabudni na fotečky, som zvedavá...držím vám palčoky, aby ste sa zžili a teším, keď sa doveziete ukázať!..cmuka na ňufíka čoklíškovi...
no dúfam, že bude taký cestovateľ ako starý Brunko, ten sa ľúbil voziť....akurát spí, ale ked sa zobudí už sa môžem obliekať a utekať...ciki fotečky ?dúfam že sa mi niečo podarí nechce sa mu moc pozovať
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Heheeej, jupí, vlastné daňové konečne hotové!!!
Ešte odniesť na daňák... Alebo pošlem poštou, uvidzíme
3 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Tak neviem či som nemtavá ja, alebo niektorí okolo mňa, dnes večer mi zazvoní jeden klient čo mi 2 roky nezaplatil, vraj či mu do rána urobím mimoriadnu závierku, že sa rozhodol ísť do konkurzu a zajtra má stretnutie s právničkou a kázala mu to priniesť, alebo vraj, aby som mu hneď dala všetky dokumenty, že si to odnesie niekomu inémutak ma vytočil, že som mu napísala oznámenie na odklad a nech si to dá urobiť komu chce, dám mu doklady, ale vystupy za tento rok ani keby čo bolo, nech si to pekne nahrá ten druhý sám, ja urobím celý rok a potrebujem čas do piatku, aby som to dokončila a on takto.....zúrim....
5 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka Pozri príspevok
som myslela,že dopadnem horšie.....priemerný čas mám 0,2864.
0,75 je strašne veľa......
schválne som skúsil čo najneskoršie ale viac ako 0,65 sa asi nedá spraviť
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať