Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

VieraPopluharova Pozri príspevok
Tak neviem či som nemtavá ja, alebo niektorí okolo mňa, dnes večer mi zazvoní jeden klient čo mi 2 roky nezaplatil, vraj či mu do rána urobím mimoriadnu závierku, že sa rozhodol ísť do konkurzu a zajtra má stretnutie s právničkou a kázala mu to priniesť, alebo vraj, aby som mu hneď dala všetky dokumenty, že si to odnesie niekomu inémutak ma vytočil, že som mu napísala oznámenie na odklad a nech si to dá urobiť komu chce, dám mu doklady, ale vystupy za tento rok ani keby čo bolo, nech si to pekne nahrá ten druhý sám, ja urobím celý rok a potrebujem čas do piatku, aby som to dokončila a on takto.....zúrim....
ja doklady nedávam, ak nezaplatí.....bez pardónu, nikomu.....deťom za dobré slovo nenavarím, nezaplatím byt.......a za Tatianu už nerobím.....
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Tak neviem či som nemtavá ja, alebo niektorí okolo mňa, dnes večer mi zazvoní jeden klient čo mi 2 roky nezaplatil, vraj či mu do rána urobím mimoriadnu závierku, že sa rozhodol ísť do konkurzu a zajtra má stretnutie s právničkou a kázala mu to priniesť, alebo vraj, aby som mu hneď dala všetky dokumenty, že si to odnesie niekomu inémutak ma vytočil, že som mu napísala oznámenie na odklad a nech si to dá urobiť komu chce, dám mu doklady, ale vystupy za tento rok ani keby čo bolo, nech si to pekne nahrá ten druhý sám, ja urobím celý rok a potrebujem čas do piatku, aby som to dokončila a on takto.....zúrim....
..

..teda, ten je pekne uderený...mala si sa ho opýtať, či mu náhodou nezvyšovali peniaze na zaplatenie dlžoby, čo má u teba..sviniar!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a vyberiem zápalky spod mihalníčiek a idem spať!..šarkan je už uprataný, decko hladom neumre do rána, tak sa konečne možem odpratat aj ja..dobrú noc vám a aj nejaké poriadne sníčky...
2 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Ivana Germanová Pozri príspevok
Mňa naštvala Vyhláška č. 378/2011 Z. z. o spôsobe označovania platby dane. Okrem toho že každý daňovník ma svoje číslo účtu a každý druh dane sa platí na osobitné predčíslie, tak ešte aj variabilný symbol - dič sa zmenil na špeciálnu číselnú kombináciu druhu dane, obdobia a roka. Platenie daní by malo byť rýchle a efektívne a nie labyrint symbolov :-(
ja som bola v pondelok odniest danove priznania a vedla mlada dievcinka sa pytala pani z DU, ci jej nevie povedat zakladne cislo uctu a VS. So mna len vyletelo 1700992011 - uz mi z toho sibe . Je to naozaj dost komplikovane pre obycajnych ludi. A verim tomu, ze to dost tych drobnych podnikatelov a Fo co si robia DP sami popletie...Jedine co DU spravil v tom svojom chaose dobre, je ta interaktivna pomocka na zistenie zakladneho cisla uctu.
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

figu, celé dva roky plakal ako je v mínuse, prednedávnom predal rodičovský dom a dnes si to dofrčal ešte na novom fáre....veru Mila123, ja tiež už tak nerobím , tento rok som poslal do čerta dvoch.... to vážne tak "inteligentne" vyzeráme, každý si dá za svoju robotu zacvakať dopredu ....šlak ma trafí...
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..si sikulka a mozno vobec nebudes u danovakov cakat, ved si z dediny..to dnes nosila moja dcera manzelovi a sora prevelika mestanov, ale okolite dediny mali prazdno a este jej aj mila pani poradila a dopisala zamestnanecku premiu, co nejaka sikovna p.uct. zabudla..
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

nika.sum Pozri príspevok
Toto mi prislo v maili:

Řidiči - otestuj si svůj reakční čas! A pak vrať řidičák !!]

V automobilové příručce pro řidiče se píše, že průměrná reakční doba řidiče je prý 0,75 sekundy...
Otestujte si přiloženým programem váš průměrný reakční čas. Čekejte až vyběhne ovce a klikněte dole na šipku.
Celkem vyběhnou 5x. Když dosáhnete průměr nad 0,75 sek, měli by jste jezdit taxikem
http://www.bbc.co.uk/science/humanbo...n_version5.swf



môj priemer asi od jedu 0,2904
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
A sa pochválim trošku, starý doniesol, že k meninám. Prekvapkal ma! Za čo ho neskonale milujem
DSC02991.jpg  
2 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

pavol54 Pozri príspevok
schválne som skúsil čo najneskoršie ale viac ako 0,65 sa asi nedá spraviť
da , vtedy ked napr. kliknes skoro a ovca este nestihla vybehnut. Vtedy naskoci pri ovci 3.00
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pavol54 Pozri príspevok
schválne som skúsil čo najneskoršie ale viac ako 0,65 sa asi nedá spraviť
Dá sa, na prvý pokus som mala 0,85 tak som sa ani nepochválila, na druhý už 0,37....
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

AlaNR krásna orchidea a s oneskorením , čo ma mrzí ti blahoželám
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

AlaNR Pozri príspevok
A sa pochválim trošku, starý doniesol, že k meninám. Prekvapkal ma! Za čo ho neskonale milujem
Čo prišiel Z modrého z neba...?
PS: Všetko najlepšie k včerajším meninám. A ako zvykne dodať moja kolegyňa - a veľa pohlavnej sviežosti...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ivana Š Pozri príspevok
AlaNR krásna orchidea a s oneskorením , čo ma mrzí ti blahoželám
Oliwa Pozri príspevok
Čo prišiel Z modrého z neba...?
PS: Všetko najlepšie k včerajším meninám. A ako zvykne dodať moja kolegyňa - a veľa pohlavnej sviežosti...
Díky dievčence, šak oktáva platí aj pri meninách tuším
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...a vyberiem zápalky spod mihalníčiek a idem spať!..šarkan je už uprataný, decko hladom neumre do rána, tak sa konečne možem odpratat aj ja..dobrú noc vám a aj nejaké poriadne sníčky...
moj ešte nie, počkám kým sa zobudí a ešte vybehnem... a potom už čo bude to bude
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

na ja dám pochvalu pepsi, že mi dnes nezhasla - keby ste to účto videli, ani vy by ste nespali
radšej by som s psíkom von vybehla aj na dva dni, ako toto účtovala , ale musím (((( už som sľúbila
pepsi ráno prosím kafo ale veľmo silné
1 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Idem už do pelechu, na včera mi stačilo....dobrú



Veď načo by mi bolo prehlásenie správcu vkladu, potvrdenie o príjme manželky, výpisy z účtu, lízingové zmluvy, podpísané výplatné listiny,doklady o čerpaní dotácie, potvrdenie o návšteve školy nad 16 r....
Naposledy upravil Dav : 28.03.12 at 23:28
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a krásny deň dnes...fakt ten marec trvá dáko dlho, podľa toho, čo čítam, lebo furt niekto niečo zabudne-ale to vždy len v marci!!...
...a dávam kaficu na stôl, takú normálnu, nie smrťáka, Ivanka, ešte ťa tu potrebujú, neny nutno sa prekávovať!...tak len takú akurátnu a k nej posielam čoklís
...vraj je dobrá na srdce a na nervy!..no, na to ja mám šarkana,takže štatistiky sú aj v tomto smere nepresné...
...tak ešte alabutkovi pozdrav a kaficu na jeho dvor a už by to bolo všetko asi...

6 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ďakujem moja za kávu, a váha nepovie nič, len ukáže
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Ivana Š Pozri príspevok
ďakujem moja za kávu, a váha nepovie nič, len ukáže
Pepsi, na obed si poprosím kávu v zložení šálka kávy, 2 lyžičky vody.
Moja váha má zrýchlenie lepšie ako Nissan GTR ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dav Pozri príspevok
Pepsi, na obed si poprosím kávu v zložení šálka kávy, 2 lyžičky vody.
Moja váha má zrýchlenie lepšie ako Nissan GTR ...
..

..a ty myslíš, moja, že ja teba potrebujem mať na svedomí?..aj tak moja kelňa na kávu je ako dve riadne lyžičky, už dosť silná, a v tvojej kombinácii je to čistá smrť!..skús kuki z okna, svet je krásny, daňovníci sú lajdáci, tak nech si svoju lajdavosť zaplatia, nebudem teba pre to nivočiť!...lebo any vozenie na nisane by ti nepomohlo, vyeš?..načo škodiť tebe za hlúposť iných?..no povedz!...

..a treba kukať na nebo, keď sa vážite!...potom to je veselejšie!....
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať