Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Slniečko svieti ako divé, ale vetriskoooo fúka jak blázen!
Slnko sa mi oprelo do okien a - sviňucha - objavilo, že za týždeň, odkedy som ich vyleštila, ich prechádzajúce tatrofky totálne zaprášili...
Daň za novostavby na konci ulice
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Slniečko svieti ako divé, ale vetriskoooo fúka jak blázen!
Slnko sa mi oprelo do okien a - sviňucha - objavilo, že za týždeň, odkedy som ich vyleštila, ich prechádzajúce tatrofky totálne zaprášili...
Daň za novostavby na konci ulice
..

..tak presne o tomto som písala ráno v 3538..vykuklo slniečko a atď...a to sa u nás any nestavia...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..no, keď na to prídu sami, dajú ti pokutu, že si sa nebodaj obohatila na ich blbosti...a svoj vlastný benzín by som na ich hlúposť neobetovala...
Tak som moju naftu neobetovala, ale som tam dnes zatelefonovala. A teta mi povedala, že to čo ja nazývam príjmom, nedosahuje ani po členky štátom určenú výšku príjmu a že tie peniaze mi patria. Bola som nadšená, tak som utekala pozrieť na účet, či sú ešte tam.
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Tak som moju naftu neobetovala, ale som tam dnes zatelefonovala. A teta mi povedala, že to čo ja nazývam príjmom, nedosahuje ani po členky štátom určenú výšku príjmu a že tie peniaze mi patria. Bola som nadšená, tak som utekala pozrieť na účet, či sú ešte tam.
..

..tak na ne nenazízaj a urob si niečím radosť...treba minúť, kým sú tam...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..tak na ne nenazízaj a urob si niečím radosť...treba minúť, kým sú tam...
Samozrejme, v pondelok si idem kúpiť rezačku na žihľavu, aby som nemusela krájať nožom. Miniem ich skoro všetky Bude to taký praktický darček pre mňa, čo mi urýchli a uľahší prácu
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Samozrejme, v pondelok si idem kúpiť rezačku na žihľavu, aby som nemusela krájať nožom. Miniem ich skoro všetky Bude to taký praktický darček pre mňa, čo mi urýchli a uľahší prácu
..

..musím s tebou súhlasiť, lebo rezačka je užitočná...len som myslela, radosť a nyje robotu...ale ako teba poznám, ty ešte aj žihlavu krájaš s radosťou...takže dobre...
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..konecne mam cviklu zavarenu, cakala na balkone uvarena v hrnci asi 3dni na cerstvy chren....este idem zaliat cerstve vajicka s citronovou stavou - dobre na osteoporozu..recept mam odtialto..aspon nieco uzitocne dnes spravim
3 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..musím s tebou súhlasiť, lebo rezačka je užitočná...len som myslela, radosť a nyje robotu...ale ako teba poznám, ty ešte aj žihlavu krájaš s radosťou...takže dobre...
Správne si uhádla, pre mňa je práca potešením najmä keď je už hotová
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Pomaličky sa džubenkám s veľkonočnou výzdobou.
To veľké fajco (zeleno, oranžovo, žlto, biele) má na výšku 16 cm a je na ňom 7 m stužky. No a cca 450 špendlíkov
DSC02995.JPG  
DSC03003.JPG  
DSC02998.JPG  
DSC03002.JPG  
1/1
14 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

AlaNR Pozri príspevok
Pomaličky sa džubenkám s veľkonočnou výzdobou.
To veľké fajco (zeleno, oranžovo, žlto, biele) má na výšku 16 cm a je na ňom 7 m stužky. No a cca 450 špendlíkov
obdivujem tých, ktorí majú toľko trpezlivosti pri tvorbe - klobúk dolu - pekné jaja
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Ked mate miesto kam budete tie vajca dávať , ... tak prečo nie ?

Ja si odložím v predsieni botasky a už sa tam nič nezmestí....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

VieraPopluharova Pozri príspevok
Luji,

to chce materskú, ja som mala pri našom 3 týždne dovolenky, našťastie to bolo cez vianoce, takže som mala ešte plus týždeň , tiež vystrájal všetko a skúšal nervy či vydržím dlhšie ja, alebo on....drž sa....
pri prvom Brunkovi som tiež mala + decko malo prázdniny.dnes ráno som s malou dušou volala mojemu vedúcemu o dovolenku... situácia je u nás mizerná...a ešte sa aj chystá v stredu veľké prestavenie takže v robote budem len stredu to má decko pred nočnou a máme poriešený aj budúci týždeň tak som taká spokojnejšia, a potom sa uvidí....problematické sú dni ked má decko dennú cez týždeň a ja som tiež v robote....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

jedne v nohaviciach,jedne v chladnicke a jedne namalovane budu ako dekoracia a vyzdoba
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

AlaNR Pozri príspevok
Pomaličky sa džubenkám s veľkonočnou výzdobou.
To veľké fajco (zeleno, oranžovo, žlto, biele) má na výšku 16 cm a je na ňom 7 m stužky. No a cca 450 špendlíkov
Nádherné, páčia sa mi. Mne by sa s tým nechcelo toľko hrať. Obdivujem ľudí, ktorí to vedia a baví ich to.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Indeed Pozri príspevok
Ked mate miesto kam budete tie vajca dávať , ... tak prečo nie ?

Ja si odložím v predsieni botasky a už sa tam nič nezmestí....
..


..no vieš, ty na melmaku máš iné priestory...my tu na zemi odkladáme výzdobu na stôl...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...je úžasné, ak vás doma niekto čaká...
5.jpg  
4.jpg  
tap2.jpg  
tap1.jpg  
tap.jpg  

1/1
10 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pepsi ty si bola u nás???......niekedy to tak u nás vyzerá......(foto 4)
1 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Mila123 Pozri príspevok
pepsi ty si bola u nás???......niekedy to tak u nás vyzerá......(foto 4)
tiež som chcela spomenúť foto 4 ..
nedávno som robila ó-perku kocúrovi .. no zážitok!!! ani televízor mi nebolo treba
- a aj nedostupné kúty mám vymetené
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno alabutík aj všetci...káva pre strašneskorovstávajúcich je na stole...decko vypratané do roboty , šarkan vyvetraný a ja idem ešte spať...no čo tu budem strašiť?..spinkajte ďalej..
5 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

alabut Pozri príspevok
Uz som hore, pepsina duluje ,,, ahoj, ja som si vyhrieval hnaty pri alabutke, horuca ako letne slnko, akurat namutila kavu, tak sa idem tesit z dalsieho dna. Dnes cviriky necvirikaju ani cvrliky necvrlikaju, asi sa budem doma drzat sukne. :-ň
Alabut všetko dobre robíš, aj dobre píšeš, len fotku vyroby makovníka si sem nemal dávať...

Ej, veru NIE .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať