Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Hansa Pozri príspevok
-no,tatíčko sa nepoteší.
len aby to nebolo také malé výpalné má niečo na rovaši a i tak še može i tak še da ako hovorili moji kamaráti východniari. on zaplatí (aj nemusí) aj dostane dvojku z chovania(aj nemusí) o čo viac ti ide pohádať sa s riaditeľom a on tú opravu skrinky dá do nákladov alebo škola ušetrí a syn bude mať na celý život jednotku s chovania.
ja keď som bol deviatak tak sme spálili z recesie žiacke knižky a buď dvojka alebo sme mali niečo skultúrniť síce doma bol pamätný výprask nešiel som trikrát do kina problém bol vyriešený neviem si predstaviť že kvoli pub.blbosti by som mal značku na všetky dalšie školské časy
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

trisestri Pozri príspevok
no presne ju
Šak ona sem donde ,

a napajedená ako čert....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

no tak chlapci, o nás bez nás?
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Hansa Pozri príspevok
-už som tu: teraz ma napadlo, ako píše babi2, že skrinku asi kúpili v roku 2010, ale faktúru za opravu - tak tú mi riaditeľ nedal, ani neukázal. Mám z neho zlý pocit. No, 50,- EUR je pre mňa dosť a je to celé nejaké zamotané. No tento riaditeľko býva v našej obci. Rozmýšľam, že ho aj s manželom navštívim doma, nemám čas stále cestovať do školy, vymeškávať robotu, a v podstate mám z toho hlavu v smútku!
A ešte jedna vec - pri tomto našom jednaní som bola za to, nech dá tomu môjmu dvojku z chovania, pretože mal cca 3 dni neospravedlnené, ale riaditeľ, že dvojku mu nebude dávať, aby som napísala ospravedlnenky?!
Tak som si vedomá dochádzky mojej "ratolesti", viem aké následky z toho plynú, a on to poriešil takto. No ja už teda neviem?!
Veľmi čudné správanie riaditeľa, aj ja by som mala na tvojom mieste zlý pocit.
A to s tými ospravedlnenkami má byť akože čo? "Úžasný výchovný moment" pre juniora, keď riaditeľ priamo nabáda jeho rodičov ku klamstvu, aby synáčikove výstrelky zamietli pod koberec.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ja zas mám zlý pocit z toho, že sa to rieši na Porade a nie rodičia doma so synátorom a až potom s riaditeľom, máme jednostranné a teda neúplné informácie, čo vy nato? Tak nesúďte prirýchlo...
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

trisestri Pozri príspevok
no presne ju
presne o nás bez nás, navrhovala by som mier...už tu bolo toho dosť....pekný deň....
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

neoplatí sa robiť účtovníctvo pre rodinu,aj hnevám sa aj by som plakala
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ivana Š Pozri príspevok
neoplatí sa robiť účtovníctvo pre rodinu,aj hnevám sa aj by som plakala
nie je uznanie že? Však to sa samo urobí.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

,akože šokovaný som ako partizán- neviem, možno si pamatáte na moj posledný príspevok na porade, kde som vyjadril moj názor na momentálny stav porady a moje pocity- nikoho som menovite nemenoval, len som napísal pravdu a kukám že aj toto už niekomu vadilo- nejaký dobrák to už dal vymazať, a akože z akého dovodu prečo? cenzúra zasa funguje a len ma to utvrdilo v tom,že Porada je momentálne v suteréne...
toto nerobí ani Raul Castro na Kube, možnože Kim čong un áno, ale však ja neviem čo sa to deje...ja osobne si myslím, že len tak zo srandy si vymazávať príspevky, kde nikto nebol menovaný, ani náznakom za škandalozne, nedemokratické a bohunemilé...-panebože, kam sme to už dobačovali...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
,akože šokovaný som ako partizán- neviem, možno si pamatáte na moj posledný príspevok na porade, kde som vyjadril moj názor na momentálny stav porady a moje pocity- nikoho som menovite nemenoval, len som napísal pravdu a kukám že aj toto už niekomu vadilo- nejaký dobrák to už dal vymazať, a akože z akého dovodu prečo? cenzúra zasa funguje a len ma to utvrdilo v tom,že Porada je momentálne v suteréne...
toto nerobí ani Raul Castro na Kube, možnože Kim čong un áno, ale však ja neviem čo sa to deje...ja osobne si myslím, že len tak zo srandy si vymazávať príspevky, kde nikto nebol menovaný, ani náznakom za škandalozne, nedemokratické a bohunemilé...-panebože, kam sme to už dobačovali...
pozri na príspevok 3661, ale bolo to tu už dosť ostré a našponované tak sa nečuduj DAV to vysvetlila
To si nečítal asi tie príspevky a rozhorčené reakcie na ne treba si spraviť pokoj Veľká noc ide
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pavol54 Pozri príspevok
nie je uznanie že? Však to sa samo urobí.
samo alebo sato urobí - moji obľúbenci
uznanie? roboty jak na kostole, mrte dokladov, príjmy vysoké,, robím čo môžem, samozrejme v rámci zákona, aby som mu znížila základ dane, sedím nad tým týždeň ... nechcem povedať ako čo, a ešte som zlá lebo má platiť TAKÚ vysokú daň? - šak kurňa pri tých príjmoch? a ešte nebodaj niečo chcem za robotu? - lebo mne papier a toner niekto asi nosí zadarmo , a čas pri tom strávený asi rátali ako pre rodinu - vatikánska mena - som zvedavá, či ma on v penzióne ubytuje zadarmo juj nasrdená som
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ivana Š Pozri príspevok
samo alebo sato urobí - moji obľúbenci
uznanie? roboty jak na kostole, mrte dokladov, príjmy vysoké,, robím čo môžem, samozrejme v rámci zákona, aby som mu znížila základ dane, sedím nad tým týždeň ... nechcem povedať ako čo, a ešte som zlá lebo má platiť TAKÚ vysokú daň? - šak kurňa pri tých príjmoch? a ešte nebodaj niečo chcem za robotu? - lebo mne papier a toner niekto asi nosí zadarmo , a čas pri tom strávený asi rátali ako pre rodinu - vatikánska mena - som zvedavá, či ma on v penzióne ubytuje zadarmo juj nasrdená som
ako by mohol však on má náklady nie?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
pozri na príspevok 3661, ale bolo to tu už dosť ostré a našponované tak sa nečuduj DAV to vysvetlila
akože myslel som si že to bola DAV- iný moderátor by takú škandáloznosť neurobil...,považujem to za hlúpe rozhodnutie...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Stano ty si aspoň napísal celý odstavec, my s Lenkou po riadku a tiež sme boli hodené do jedného vreca, ktoré síce nesie honosné meno "a tí, ktorí reagovali", no neznalí veci poslednopárdňových vidia len to spoločné vrece.
Tí, ktorí reagovali boli nanajvýš slušní a práve ich nesúhlasné reakcie boli na príspevky, ktoré hádzali kresťanov do jedného vreca. Slušné nielen od podstaty, ale aj preto, že dotyčný potrebuje pomoc a z hrdosti ju odmieta.
A mňa vôbec neteší žiadne vylúčenie / z výnimkou chuligánov/ a je mi smutno. A dosť smutno.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka Pozri príspevok
Stano ty si aspoň napísal celý odstavec, my s Lenkou po riadku a tiež sme boli hodené do jedného vreca, ktoré síce nesie honosné meno "a tí, ktorí reagovali", no neznalí veci poslednopárdňových vidia len to spoločné vrece.
Tí, ktorí reagovali boli nanajvýš slušní a práve ich nesúhlasné reakcie boli na príspevky, ktoré hádzali kresťanov do jedného vreca. Slušné nielen od podstaty, ale aj preto, že dotyčný potrebuje pomoc a z hrdosti ju odmieta.
A mňa vôbec neteší žiadne vylúčenie / z výnimkou chuligánov/ a je mi smutno. A dosť smutno.
Kukina, ja vobec nechápem čo sa tu deje- bárskto si bársčo vymaže a akože to je iné jednanie...-celé je to tu na dne...
ale možnože je to tu OK, ale len ja som už nenormálny( aj to je jedna z možností :-))))
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Myslím, že téma bola založená na podelenie sa so svojimi radosťami a boliestkami. Nie na hádky politické, náboženské atp. a už vôbec nie s úmyslom poskytnutia priestoru na urážky a osočovanie.
Takže aké čudo, že prišlo na jej očistenie . Nezvyknem tu prispievať, no rada si tu občas nakuknem a poteší ma, keď je tu mier .
5 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ivanka tak ti treba, ako keby si nevedela, že s rodinou je to tak. Cha cha, som škodoradostná, lebo som tak pred rokmi robila nielen "rodinu", ale aj jeho švagra. Tento rok som sa pozabudla a porušila pravidlo "už nikdy viac" a zase bola z toho len hubová polievka, tiež som sa zlostila na seba, ale už ma to prešlo. Som zvedavá, čo budeš - budeme písať o rok.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

kukučka Pozri príspevok
Ivanka tak ti treba, ako keby si nevedela, že s rodinou je to tak. Cha cha, som škodoradostná, lebo som tak pred rokmi robila nielen "rodinu", ale aj jeho švagra. Tento rok som sa pozabudla a porušila pravidlo "už nikdy viac" a zase bola z toho len hubová polievka, tiež som sa zlostila na seba, ale už ma to prešlo. Som zvedavá, čo budeš - budeme písať o rok.
ešte uvidíme ako sa to všetko vyvŕbi tento rok,dala som mu odklad lebo má doma ešte nejaké účty tie mi prinesie no nič, spracujem, odovzdám, nabudúci rok nech mu spracuje niekto iný, môže porovnať, nechcete? posuniem vám
Naposledy upravil Ivana Š : 03.04.12 at 17:25
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Kukina, ja vobec nechápem čo sa tu deje- bárskto si bársčo vymaže a akože to je iné jednanie...-celé je to tu na dne...
ale možnože je to tu OK, ale len ja som už nenormálny( aj to je jedna z možností :-))))
Stando, nejeduj sa, skodi to krase

Vecny boj na Porade. Jedna skupina nahlasuje prispevky a reakcie na ne ako nevhodne a ziada urobit poriadky. Nadava, ze admini a moderatori nevedia urobit poriadok.
Ked sa poriadky urobia, tak sa ozve druha skupina ludi, co hromzi na to, ze preco sa vymazava...

Ale robit obcas poriadky a udrzat Porade aku-taku slusnu uroven bez vymazavania,ci upozornovania nejde. Nikdy sa neda vyhoviet vsetkym....

Zial, casy, kedy sme sa tu stretavali ako jedna velka rodina bez hadok,osocovania a hlúpych provokacii, su uz prec.

Preto prosim budte tolerantni,ziaden moderator nevymazava prispevky len tak pre zabavu, ci z dlhej chvile.

Vymazavaju sa prispevky,ktore na Poradu nepatria,ktore rozduchavaju hadky a pod.
Ked sa vymazava vela prispevkov naraz, tak moderator by tu musel sediet cele hodiny,aby cital kazde slovicko v kazdom prispevku...
Takze sa moze stat, ze sa vymaze aj prispevok,ktory sice nikoho neurazal,ale bol "zamiesany" medzi ostatnymi,ktore sa vymazat museli.
Neberte to ako osobny utok na vas,urcite to tak myslene nebolo
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ja nehovorim tak ani tak,ale na moje slova dojde
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať