Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

trisestri Pozri príspevok
ja nehovorim tak ani tak,ale na moje slova dojde
ja sem tam chodím aj na iné diskusné fóra no na žiadnom z nich sa moderatori nezapájajú do diskusii svojimi názormi a nebudujú si svoje fankluby
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Indeed Pozri príspevok
ja sem tam chodím aj na iné diskusné fóra no na žiadnom z nich sa moderatori nezapájajú do diskusii svojimi názormi a nebudujú si svoje fankluby
Môžeš byť zakladajúcim členom toho môjho
4 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

k tym vsetkym dnom tohto tyzdna moderna doba priniesla aj Velkoletakovy utorok,este ma pobavil aj spracovatel a predajca mäsa Cimbalak,cez 20 druhov klobas a skoro kazda ma pri nazve privlastok domaca alebo gazdovska
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

trisestri Pozri príspevok
k tym vsetkym dnom tohto tyzdna moderna doba priniesla aj Velkoletakovy utorok,este ma pobavil aj spracovatel a predajca mäsa Cimbalak,cez 20 druhov klobas a skoro kazda ma pri nazve privlastok domaca alebo gazdovska
Vieš čo, že aj ja ČÍTAM tie letáky ?

A zabávam sa na nich dobre,lebo ma len utvrdia v tom,že treba nakupovať za hranicami Slovenska.

A potom ich POUŽÍVAM napr, na zachytavanie zemiakových šúp, na podkladanie vo WC a p.

A poznám aj takých, čo podpaľujú v kotli s letákami,

Jednoducho letáky sú všestranne užitočné.
Naposledy upravil Indeed : 03.04.12 at 20:26
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

alebo môžeš mi pomôcť pri tom mojom deb...li
nebudeš mať čas chodiť nikam - ani na WC
chce mať DP do štvrtku, stále nemám doklady
som zvedavá, či po zaplatení budem môcť ísť na Veľkú noc aspoň do Bojníc !
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Dav Pozri príspevok
Môžeš byť zakladajúcim členom toho môjho
Ak budú iní dlho špekulovať, môžem fan založiť aj ja. Veď spomedzi moderátorov si vymazala najviac mojich príspevkov. Lenže nedala by som Ti dýchať a musela by si mazať častejšie a promtnejšie.

P.S. V profile by si si musela nechať vyznačiť, že si moderátorka a nie poraďáčka.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Indeed Pozri príspevok
Vieš čo, že aj ja ČÍTAM tie letáky ?

A zabávam sa na nich dobre.

A potom ich POUŽÍVAM napr, na zachytavanie zemiakových šúp, na podkladanie vo WC a p.

A poznám aj takých, čo podpaľujú v kotli s letákami,

Jednoducho letáky sú všestranne užitočné.
Letáky u mňa - hneď separovaný odpad
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Petra Nová Pozri príspevok
Ak budú iní dlho špekulovať, môžem fan založiť aj ja. Veď spomedzi moderátorov si vymazala najviac mojich príspevkov. Lenže nedala by som Ti dýchať a musela by si mazať častejšie a promtnejšie.

P.S. V profile by si si musela nechať vyznačiť, že si moderátorka a nie poraďáčka.
Štatistiku si nevediem... fakt som Teba najviac mazala?
Požiadam admina, aby ma dekoroval.
A ak bude viac záujemcov, asi vyhlásim výberové konanie

Zatiaľ chce jeden výhody a super ochranu, druhý vyššie výkony, hmmm... budem mať ťažké rozhodovanie...
0 0
xLuigix xLuigix

xLuigix je offline (nepripojený) xLuigix

pridám ja ja moje dnešné "trápenie", čo mi nedá cele poobedie. Poobede pri nastupovaní do auta som dostal smsku, otvorím čítam ... odosielateľ : Slovenská pošta. .. hmm, hneď pozerám, že čo to. "Dnes vám bola odoslaná zásielka s číslom xyz od odosielateľa MVSR."
MVSR - ministerstvo vnútra?. Tak mi celý čas nejde do hlavy, čo môžu chcieť odo mňa ... (mám asi 5mes živnosť, daňové som podal, kúpil som si auto, žiadne kriminálne kroky ) Tak či tak sa to dozviem až asi zajtra, no aj tak mi to vypleskalo oči a som trochu v pomykove, že čo to bude za prekvapenie .... (snáď nič zákerné). btw: mali ste niekedy niečo také?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dnes v práci sa ma spýtal kolega, že čo vlastne robím celý rok, keď odovzdám daňové priznanie

Poteší, však?

(2 firmy, 20 ľudí, mesační plátcovia DPH, vývoz, dovoz, plný Intrastat, dcérska spoločnosť v zahraničí, podnikateľské zámery, rozbory, štatistika)
5 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

xLuigix Pozri príspevok
pridám ja ja moje dnešné "trápenie", čo mi nedá cele poobedie. Poobede pri nastupovaní do auta som dostal smsku, otvorím čítam ... odosielateľ : Slovenská pošta. .. hmm, hneď pozerám, že čo to. "Dnes vám bola odoslaná zásielka s číslom xyz od odosielateľa MVSR."
MVSR - ministerstvo vnútra?. Tak mi celý čas nejde do hlavy, čo môžu chcieť odo mňa ... (mám asi 5mes živnosť, daňové som podal, kúpil som si auto, žiadne kriminálne kroky ) Tak či tak sa to dozviem až asi zajtra, no aj tak mi to vypleskalo oči a som trochu v pomykove, že čo to bude za prekvapenie .... (snáď nič zákerné). btw: mali ste niekedy niečo také?
odkial vie Slovenská pošta tvoje č.tel. ?
sms-ku z MV som dostala, keď som mala hotový obč.preukaz. (tam som č.tel.nahlasovala)
2 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

xLuigix Pozri príspevok
pridám ja ja moje dnešné "trápenie", čo mi nedá cele poobedie. Poobede pri nastupovaní do auta som dostal smsku, otvorím čítam ... odosielateľ : Slovenská pošta. .. hmm, hneď pozerám, že čo to. "Dnes vám bola odoslaná zásielka s číslom xyz od odosielateľa MVSR."
MVSR - ministerstvo vnútra?. Tak mi celý čas nejde do hlavy, čo môžu chcieť odo mňa ... (mám asi 5mes živnosť, daňové som podal, kúpil som si auto, žiadne kriminálne kroky ) Tak či tak sa to dozviem až asi zajtra, no aj tak mi to vypleskalo oči a som trochu v pomykove, že čo to bude za prekvapenie .... (snáď nič zákerné). btw: mali ste niekedy niečo také?
Technický preukaz...
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

xLuigix Pozri príspevok
pridám ja ja moje dnešné "trápenie", čo mi nedá cele poobedie. Poobede pri nastupovaní do auta som dostal smsku, otvorím čítam ... odosielateľ : Slovenská pošta. .. hmm, hneď pozerám, že čo to. "Dnes vám bola odoslaná zásielka s číslom xyz od odosielateľa MVSR."
MVSR - ministerstvo vnútra?. Tak mi celý čas nejde do hlavy, čo môžu chcieť odo mňa ... (mám asi 5mes živnosť, daňové som podal, kúpil som si auto, žiadne kriminálne kroky ) Tak či tak sa to dozviem až asi zajtra, no aj tak mi to vypleskalo oči a som trochu v pomykove, že čo to bude za prekvapenie .... (snáď nič zákerné). btw: mali ste niekedy niečo také?
Píšeš, že si si kúpil auto. Nebude to malé plastové osvedčenie o evidencii vozidla?
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ivana Š Pozri príspevok
alebo môžeš mi pomôcť pri tom mojom deb...li
nebudeš mať čas chodiť nikam - ani na WC
chce mať DP do štvrtku, stále nemám doklady
som zvedavá, či po zaplatení budem môcť ísť na Veľkú noc aspoň do Bojníc !
(vyhorená na vyhorený hrad žiadne Bojnice), pýtaj si rovno ubytko v penzióne skôr nenechaj podpísať DP
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
odosielateľ : Slovenská pošta....
...eeeeeeeeeeeeeeeeee...
Žabinka Pozri príspevok
Píšeš, že si si kúpil auto. Nebude to malé plastové osvedčenie o evidencii vozidla?
...v týchto prípadoch sa zasiela SMS priamo dotyčnému a nie cez poštu...
...už pri okienku si pýtajú telefón na vyrozumenie ...

VP , osvedčenie je možnosť dodanie kuriérom alebo osobne prevziať
OP len osobne ....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dav Pozri príspevok
Dnes v práci sa ma spýtal kolega, že čo vlastne robím celý rok, keď odovzdám daňové priznanie

Poteší, však?

(2 firmy, 20 ľudí, mesační plátcovia DPH, vývoz, dovoz, plný Intrastat, dcérska spoločnosť v zahraničí, podnikateľské zámery, rozbory, štatistika)
Dúfam že si ho potešila, že oddychuješ celý rok v Tatrách nech závidí
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ivana Š Pozri príspevok
alebo môžeš mi pomôcť pri tom mojom deb...li
nebudeš mať čas chodiť nikam - ani na WC
chce mať DP do štvrtku, stále nemám doklady
som zvedavá, či po zaplatení budem môcť ísť na Veľkú noc aspoň do Bojníc !
Nechcem byť zlým prorokom, ale možno to bude do Cetína na jazero....
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

wagner Pozri príspevok
Dúfam že si ho potešila, že oddychuješ celý rok v Tatrách nech závidí
čo len v Tatrách, . teraz lyžujeme v Tatrách, potom sa presunieme do Álp - tam majú dlhšiu sezónu, rovno skočíme do mora alebo do oceánu, kto čo vyberie - Jadran , Kuba, Seychely, Bahamy, - však my účtovníci na to predsa máme
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
wagner Pozri príspevok
Dúfam že si ho potešila, že oddychuješ celý rok v Tatrách nech závidí
hm...mali sme podareného robotníka...išiel do práce a v dedine sa ho pýtali kam ide: do kúpeľov, odpovedal....neskôr zase a on že opäť do kúpeľov.Nešlo im do hlavy , skade na to berie....on, že zamestnávateľ mu platí.

Ani neklamal, chodil do práce , mali sme stavbu v Bardejovských kúpeľoch, takže za pobyt tam mu fakt zamestnávateľ platil.....
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

AlaNR Pozri príspevok
Nechcem byť zlým prorokom, ale možno to bude do Cetína na jazero....
a vieš čo, bárs aj tam, len nie doma čakať podgurážených bratrancov ako vlani
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať