Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Tweety Pozri príspevok
To nemocnica s tým, že si majú po ňu prísť, určite len srandovala, či?
Práveže nesrandovala, oni to mysleli úplne vážne, však idú sviatky, tak nech je na oddelení čo najmenej ľudí... A pritom tam stará pani išla na pozorovanie kvôli vysokému tlaku + si pri tom páde narazila bedrový kĺb, ktorý mala v minulosti zlomený... To človeka teda nepoteší...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Oliwa Pozri príspevok
Práveže nesrandovala, oni to mysleli úplne vážne, však idú sviatky, tak nech je na oddelení čo najmenej ľudí... A pritom tam stará pani išla na pozorovanie kvôli vysokému tlaku + si pri tom páde narazila bedrový kĺb, ktorý mala v minulosti zlomený... To človeka teda nepoteší...
Napísala si to tak, že sa to dalo chápať aj , príďte si ju ošetriť, čo my s tým máme. Ale ak je to tak, na druhej strane, ak jej stav nie je vážny, lepšie jej bude na sviatky doma, v kruhu rodiny, či?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

no predpoved pocasia nepotesila,na sviatky ma byt skaredo
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
vraj v nedeľu už nemá pršať, akurát sa ochladí - ale to sa ešte môže zmeniť
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

ako čítam, tak čítam......alabuta vyhodili z porady??????? to je pravda???? a čo je s pepsi a lujzou????
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Nám dnes rozkvitla krásne čerešňa...dúfam že nebude brutál ochladenie
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jozka56 Pozri príspevok
ako čítam, tak čítam......alabuta vyhodili z porady??????? to je pravda???? a čo je s pepsi a lujzou????
ano vylúčený člen... pepsi....? ja som tu len tak pomenej, náš nový krpec dáva zabrať...
ale pepsi mi chýba....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pepsinka odišla nebodaj zo solidarity, či? Pepsi, šak še nešaľ, a poc ku nám.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pepsi chýba aj mne
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Mňa dnes rozčúlili tí nenažraní hamouni, čo prišli o peniaze nebankovkách ako si ocapujú huby v TV, že vraj budú žalovať štát.
Keď brali veľké úroky tak si zo všetkých robili posmech, už sa videli miliardármi. Iba zabudli že je trošku iný režim a nikto ich za ručičku vodiť nebude.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
no predpoved pocasia nepotesila,na sviatky ma byt skaredo
to je subjektívne, len nech prší, vlahový deficit 70- 90% neveští nič dobrého pre slovenských poľnohospodárov ani slovenské lesy v blízkosti osád.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Chcem sa spýtať, či alabutove vyjadrenia boli tak silné, že donútili admina ho z tejto stránky vylúčiť?????
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

jozka56 Pozri príspevok
Chcem sa spýtať, či alabutove vyjadrenia boli tak silné, že donútili admina ho z tejto stránky vylúčiť?????
no tie posledne prispevky uz boli sila ...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Gapo Pozri príspevok
Mňa dnes rozčúlili tí nenažraní hamouni, čo prišli o peniaze nebankovkách ako si ocapujú huby v TV, že vraj budú žalovať štát.
Keď brali veľké úroky tak si zo všetkých robili posmech, už sa videli miliardármi. Iba zabudli že je trošku iný režim a nikto ich za ručičku vodiť nebude.
práve v tej dobe som potreboval súrne zohnať na podnikanie asi 50 000 Sk, tak som medzi rečou hodil v jednej kancelárii dopyt niektoré známe požičali čo mohli jedna si na mňa odula hubu že takému ako ja nepožičia lebo ma musela naháňať po dedine vidlami, asi za štyri mesiace som prišiel s požičanými peniazmi naspäť a ako som ich vyplácal tak menovaná zelená červená nasr...á, jedna z nich mi pošepkala len BMG potom sa prevalilo že to bolo viac ako 50, ale dala ich serióznej firme nie takému ako ja
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

1Dara Pozri príspevok
no tie posledne prispevky uz boli sila ...
som tu dva dni nebola, ale v robotovni som cez mobil čítala príspevky v tejto téme, ktoré potom dav zmazala, išlo o tie ohľadom kresťanstva?...alebo aj o iné príspevky, ktoré som nepostrehla?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jozka56 Pozri príspevok
Chcem sa spýtať, či alabutove vyjadrenia boli tak silné, že donútili admina ho z tejto stránky vylúčiť?????
bohužiaľ asi áno keby to nebolo vymazané by si sa stým stotožnila asi tiež viacerí ho upozorňovali nech nás neuráža ale čím boli k jeho urážkam väčšie výhrady a to boli silnejšie urážky myslím že ti to potvrdia viacerí ale aspoň sa to upokojilo,Jedna vec je mať názor a druhá vec je urážať
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

jozka56 Pozri príspevok
som tu dva dni nebola, ale v robotovni som cez mobil čítala príspevky v tejto téme, ktoré potom dav zmazala, išlo o tie ohľadom kresťanstva?...alebo aj o iné príspevky, ktoré som nepostrehla?
Tie, tie, fakt to už preháňal.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Gapo
Mňa dnes rozčúlili tí nenažraní hamouni, čo prišli o peniaze nebankovkách ako si ocapujú huby v TV, že vraj budú žalovať štát.
Keď brali veľké úroky tak si zo všetkých robili posmech, už sa videli miliardármi. Iba zabudli že je trošku iný režim a nikto ich za ručičku vodiť nebude.
Sú fakt "nenažraní". Hrabivosť im oči zaslepila (rýchle prachy), vkladali, o ostatných sa nestarali, keď o to prišli (rýchla smrť ), teraz ziapu, aby im to štát vrátil. Opäť nehľadia na to, že sa im poskladajú na to iní - rozumní, ktorí nenaleteli.
Ako by k tomu došla moja 3/4, aby z 397€ hrubého im musela vracať? Za čo? Nech si pýtajú od Majského a spol.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jozka56 Pozri príspevok
som tu dva dni nebola, ale v robotovni som cez mobil čítala príspevky v tejto téme, ktoré potom dav zmazala, išlo o tie ohľadom kresťanstva?...alebo aj o iné príspevky, ktoré som nepostrehla?
áno
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Veru,veru.alabutko sa doposiaľ držal pod pomyslenou čiarou, no v poslednej dobe ju prekročil (asi tým teplom, kedy sa predmety rozťahujú )
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať