Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft Pozri príspevok
Sú fakt "nenažraní". Hrabivosť im oči zaslepila (rýchle prachy), vkladali, o ostatných sa nestarali, keď o to prišli (rýchla smrť ), teraz ziapu, aby im to štát vrátil. Opäť nehľadia na to, že sa im poskladajú na to iní - rozumní, ktorí nenaleteli.
Ako by k tomu došla moja 3/4, aby z 397€ hrubého im musela vracať? Za čo? Nech si pýtajú od Majského a spol.
nech vrátia tí čo brali zisky a reklamné agentúry a dajú tým čo boli poškodení, na každého rovným metrom
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jozka56 Pozri príspevok
Chcem sa spýtať, či alabutove vyjadrenia boli tak silné, že donútili admina ho z tejto stránky vylúčiť?????
každý inak dokáže filtrovať názory iných-iného... ale sú témy ktoré vždy dokážu rozhádať...určite k nim patrí politika a náboženstvo!!!
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
každý inak dokáže filtrovať názory iných-iného... ale sú témy ktoré vždy dokážu rozhádať...určite k nim patrí politika a náboženstvo!!!
Toto už neboli názory.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Názory na politiku i náboženstvo nie sú tabu -môžu sa diskutovať, ale v určitých hraniciach - ich prekročenie sa potom stretáva s nevôľou a odporom (to prekročenie by sa potom dalo definovať aj ako vnucovanie). A výsledok sa zákonite musí dostaviť. Žiaľ!
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

O pár dní urobím ešte jedno prečistenie témy, aj o tieto vysvetľujúce príspevky.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
Názory na politiku i náboženstvo nie sú tabu -môžu sa diskutovať, ale v určitých hraniciach - ich prekročenie sa potom stretáva s nevôľou a odporom (to prekročenie by sa potom dalo definovať aj ako vnucovanie). A výsledok sa zákonite musí dostaviť. Žiaľ!
každý má inú hranicu.... a ked sa to prekročí, áno je to už vnucovanie....poprípade ked je niekto na určité "veci" alergický...môže to dopadnúť dosť agresívne...
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
každý má inú hranicu.... a ked sa to prekročí, áno je to už vnucovanie....poprípade ked je niekto na určité "veci" alergický...môže to dopadnúť dosť agresívne...
však vieš ako v práci "kľud,pokoj" ale ako hovorí jedna moja známa "odtál - potál"
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pavol54 Pozri príspevok
však vieš ako v práci "kľud,pokoj" ale ako hovorí jedna moja známa "odtál - potál"
ALebo, čo je veľa, to je už moc.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

ale ma potešilo, že som zamestnankyne dnes večer vyhnal domov a do utorka ich nechcem vidieť však stačilo blázninca( čo skôr sadiť švábku či tovar pred veľkou nocou odberateľom)
3 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

nedalo sa to zastaviť?????
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Dav Pozri príspevok
O pár dní urobím ešte jedno prečistenie témy, aj o tieto vysvetľujúce príspevky.
??? preco by sa mala tema cistit o tieto prispevky? to je zakazane spomenut "alabut"

nikto tu nikoho nenapada, v slusnosti si tu vymiename svoje "pocity" tak preco to mazat?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jozka56 Pozri príspevok
nedalo sa to zastaviť?????
nie už nechceli robiť, chceli dovolenku
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

škoda....keď tie gule sú rýchle
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
ale ma potešilo, že som zamestnankyne dnes večer vyhnal domov a do utorka ich nechcem vidieť však stačilo blázninca( čo skôr sadiť švábku či tovar pred veľkou nocou odberateľom)
aj mne dnes
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

to vám je hej ja robotujem v piatok aj v sobotu od mrku do mrku, ale nevadí v nedeľu idem na návštevu a dúfam, že Miník bude už zdravučký.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
aj mne dnes
ruku si znova podávala? ja by som si ju týždeň neumýval to sa nedeje každý deň
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

1Dara Pozri príspevok
??? preco by sa mala tema cistit o tieto prispevky? to je zakazane spomenut "alabut"

nikto tu nikoho nenapada, v slusnosti si tu vymiename svoje "pocity" tak preco to mazat?
Len preto, že mi pripadá nelogické nechať tu diskusiu o niečom, čo je vymazané, iný dôvod nemám.
1 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

jozka56 Pozri príspevok
to vám je hej ja robotujem v piatok aj v sobotu od mrku do mrku, ale nevadí v nedeľu idem na návštevu a dúfam, že Miník bude už zdravučký.
Čo je s Miníkom?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jozka56 Pozri príspevok
to vám je hej ja robotujem v piatok aj v sobotu od mrku do mrku, ale nevadí v nedeľu idem na návštevu a dúfam, že Miník bude už zdravučký.
Mladá pani: "Keď niečo nestíhate deň má 24 hodín + noc ale dá sa ohodinu skôr vstať a o hodinu neskôr ísť spať a úlohy sú hravo zvládnuté, a keď všetko splníte, tak ma nebuďte stačí keď mi to poviete ráno" to boli obľúbené slová nášho šéfa
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Dav Pozri príspevok
Len preto, že mi pripadá nelogické nechať tu diskusiu o niečom, čo je vymazané, iný dôvod nemám.
no ak by tu mali byt vsetky prispevky podla logiky tak by to bolo dobre (hlavne v odbornych temach)

... toto je ale oddychova tema ... a prave dnesne prispevky urcitu vec vysvetluju ... a podla mna tu maju zostat ... alebo o tyzden budeme znova niekomu vysvetlovat, preco bol urcity clen vyluceny?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať