Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dav Pozri príspevok
Len preto, že mi pripadá nelogické nechať tu diskusiu o niečom, čo je vymazané, iný dôvod nemám.
Niekedy nezvládaš situáciu..., ešte si mi nevysvetlila za čo si vymazala moj príspevok, ked vobec nebol o alabutovi...,ani s ním nemalo to nič spoločné- tvoje moderátorské rozhodnutia su troška niekedy nekompetentné, unáhlené a nelogické...
mal som tam 5 súhlasov a 4 užitočné a to znamená že ten príspevok bol asi dobrý, ale nie ty dojdeš a jednoducho, hrubo a bezprecedentne začneš vymazávať bez rozmyslu...-toto by chobot, lenkak ani arizona neurobili, že bez rozmyslu začnú úradovať len z titulu funkcie...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
ruku si znova podávala? ja by som si ju týždeň neumýval to sa nedeje každý deň
nie dnes nebol čas na také nežnôstky maxi frmol....
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Niekedy nezvládaš situáciu..., ešte si mi nevysvetlila za čo si vymazala moj príspevok, ked vobec nebol o alabutovi...,ani s ním nemalo to nič spoločné- tvoje moderátorské rozhodnutia su troška niekedy nekompetentné, unáhlené a nelogické...
Stanko, platí to staré: Keď sa rúbe les, fŕkajú aj triesky.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Niekedy nezvládaš situáciu..., ešte si mi nevysvetlila za čo si vymazala moj príspevok, ked vobec nebol o alabutovi...,ani s ním nemalo to nič spoločné- tvoje moderátorské rozhodnutia su troška niekedy nekompetentné, unáhlené a nelogické...
Aj vtedy boli také, keď som mazala príspevky, ktoré urážali Teba? Nezabudol si už na časy, keď si bol rekordman v mínusových bodoch? Mimochodom, to pozvanie na obed do LC ešte platí.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dav Pozri príspevok
Aj vtedy boli také, keď som mazala príspevky, ktoré urážali Teba? Nezabudol si už na časy, keď si bol rekordman v mínusových bodoch? Mimochodom, to pozvanie na obed do LC ešte platí.
ja som nikoho nemenoval, nikoho neurážal len som vyjadril svoj názor na túto "novú" poradu, že to tu je už od veci a sú tu falošní ludia...a ty ako jedna zo skoro zakladateliek porady to velmi dobre vieš že mám pravdu...-dostal som 9 ss-siek že mám pravsu, takže ludia to vedia, len sa boja až na nejaké výnimky verejne vyjadriť...-tak nerozumiem tomu rozhodnutiu ale už kašlem na to, už ma to netrápi, ale škoda, že sa tu takto bezhlavo "čistí"- asi ta budem volať LOJZO čistič...

na ten obed do LC niekedy prídem...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Stanko férovka je vždy lepšia, čo povieš, reči jedna pani povedala alias SS nič neriešia nie sú vždy pravdou.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...nechcem to zakríknuť, ale náš čokoládový krpec ako by sa trošku skľudnil....totižto včera ráno klasicky neohlásene o 04,30h štrkotali kľúče v zámku a "pán bytný" bol na pár hodín doma....a to sme si mysleli, že my dve,teda ja a decko,alebo aspoň jedna z nás bude pre našeho nového psa BOSS...omyl...už vie kto je u nás "vedúci zájazdu" ten moj chlap je fakt taká psia duša....
9 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

lujza.j veď nech ho berie do D na výchovu
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

buchač
5 Minutes Ago #5761

....ale tej " kávy a koláčov " bolo priveľa ....až príliš ....teda podľa mňa...

podla mna tak akurat ... a k nim mile pokecy ... tak to mi chyba!!! - ved sme v kaviarni
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dav Pozri príspevok
Aj vtedy boli také, keď som mazala príspevky, ktoré urážali Teba? Nezabudol si už na časy, keď si bol rekordman v mínusových bodoch? Mimochodom, to pozvanie na obed do LC ešte platí.
DAV, a ešte troška taká intímna otázka, súkromná- ty niesi smutná z toho kde je porada? že ju ovládajú všelijaké povstalecké gangy a slušný človek sa bojí vyjsť obrazne povedané na ulicu?-však ty to vieš lepšie ako ja, ako tu bolo perfektne volakedy-ludia si verili, pomáhali- všetko dobré pomaly už utieklo odtialto...-lebo mne je smutno z toho...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jozka56 Pozri príspevok
lujza.j veď nech ho berie do D na výchovu
no on by aj áno...ale pri pracovnej dobe 7dní v týždni....asi nie.....možno teraz bude mať chvíľu iba 6dnová prac. týždeň, ale ako začne sezóna, že sa ťahá bez voľna a bez pauzy ale majú tam psov jorkšíra, a šefova žena má labroša.... ale tiež bol prekvapený že je taký zlý ako čert
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja som nikoho nemenoval, nikoho neurážal len som vyjadril svoj názor na túto "novú" poradu, že to tu je už od veci a sú tu falošní ludia...a ty ako jedna zo skoro zakladateliek porady to velmi dobre vieš že mám pravdu...-dostal som 9 ss-siek že mám pravsu, takže ludia to vedia, len sa boja až na nejaké výnimky verejne vyjadriť...-tak nerozumiem tomu rozhodnutiu ale už kašlem na to, už ma to netrápi, ale škoda, že sa tu takto bezhlavo "čistí"- asi ta budem volať LOJZO čistič...

na ten obed do LC niekedy prídem... Teším sa
Veď mám podprofesiu upratovačka
Tvoj príspevok bol uprostred názorových nezhôd, preto bol "vyčistený". Spomenieš si, koľko mien tu už nevídať, a aké kvalitné príspevky mali? A poväčšinou boli znechutení malichernými spormi...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1Dara Pozri príspevok
buchač
5 Minutes Ago #5761

....ale tej " kávy a koláčov " bolo priveľa ....až príliš ....teda podľa mňa...

podla mna tak akurat ... a k nim mile pokecy ... tak to mi chyba!!! - ved sme v kaviarni
3 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

ale zas musím využiť situáciu pred očistou, lebo alabut svojim svojským kuchárskym umením ma naučil ako si upiecť domáce pečivo, chlebík, dal veľa rád použitia rôznych bylín vo varení, ukuchtiť z ničoho niečo....bola som rada, keď písal a ani mi nevadilo, že občas si šfacol aj povzbudzovák, nehanbil sa za to, hodil to verejne....ale otvoril svoju pandorinu skrinku a tá spustila jeho koniec na porade...tak ahoj alabut.
Naposledy upravil jozka56 : 04.04.12 at 21:22
6 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dav Pozri príspevok
Veď mám podprofesiu upratovačka
Tvoj príspevok bol uprostred názorových nezhôd, preto bol "vyčistený". Spomenieš si, koľko mien tu už nevídať, a aké kvalitné príspevky mali? A poväčšinou boli znechutení malichernými spormi...
no OK, nechajme to tak- aj tak nejde o život, a na obed sa teším...
ale, mne to evokuje tento prípad - ty by si nemohla byt policajtom, nejakým protiterostickým komandom- keby držali lupiči niekde 25 rukojemníkov, tak ty by si prišla a vystrielala všetkých do radu-aj lupičov aj rukojemníkov a nastolia by si síce pokoj ale ale to by bolo také pyrhovovo víťazstvo...
ale inak sa nehnevám, však neumreli sme...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stanislav 1975 Pozri príspevok
DAV, a ešte troška taká intímna otázka, súkromná- ty niesi smutná z toho kde je porada? že ju ovládajú všelijaké povstalecké gangy a slušný človek sa bojí vyjsť obrazne povedané na ulicu?-však ty to vieš lepšie ako ja, ako tu bolo perfektne volakedy-ludia si verili, pomáhali- všetko dobré pomaly už utieklo odtialto...-lebo mne je smutno z toho...
Komu z tých dlhoročných za tým nie je smutno.... pravdaže aj mne. Podľa mňa práve preto, aby zostali tí skalní, alebo neodišli novší super ľudia, treba robiť aj upratovanie. Len by to chcelo sedieť 24 hodín a s vešteckou guľou, ktorý príspevok vyvolá názorový konflikt. Jedna vec je sloboda prejavu, právo na vlastný názor, a druhá vec, ako sa s tým názorom stotožnia iní. (A potom je najhorší moderátor )
Naposledy upravil Dav : 04.04.12 at 21:24
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ja som čítala príspevky od Alabuta rada, nikdy ma ani nenapadlo, aby som jeho občasné výlevy brala osobne, už vôbec nie proti všetkým. Tušila som, že niekto mu urobil zle, inak by takto nepranieroval pretvárku. Nemyslím, že osobne niekomu na porade ublížil, stačilo čítať aj medzi riadkami. Rýpali tu v poslednom čase dosť do neho, stačí si pozrieť jeho posledné príspevky, teda nevymazané, ešte ostali nejaké stopy. Áno, písal tu aj silné a provokačné slová, ale boli s akoby s otáznikom, aby sme sa zamysleli, ako sa zneužívala viera na zlé. Keďže sa to stupňovalo, napísal o sebe možno viac, ako chcel. Ale vylúčenie nechápem. To neboli názorové nezhody, to bolo veľa emócií. Môžeš ma Dav aj vymazať. Zase tu dlho neprídem.
7 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

no ja som si myslela, ze sa budu mazat len posledne "nevhodne" prispevky, ked sa tu spominalo upratovanie po termine DP ... z vylucenia alabuta som tiez paf
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

ja som až veľmi prekvapená z tohto vylúčenia, lebo v tejto téme je veľmi krátko, otvoril sa problém, ktorý mu spôsobil bolesť, otvoril staré rany......a konal teda písal tak, ako to on vníma a dostalo sa mu odsúdenia.
4 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Jožka, Kvaka ja som čítala tému niekedy podvečer, nevidela som príspevky, žeby ho niekto odsudzoval, len tie aby prestal. Neviem kto a ako mu ublížil, predpokladám, že poradáci to neboli. Lenže neprestal, posledný príspevok si pamätám Petrin o trestnom čine hanobenia. Keď som prišla večer, už bolo po všetkom. A šokovaná z vylúčenia alabuta som aj ja ešte dnes. Ale ...kto chce kam...
Vv si myslíte, že preklínať kresťanov na porade je v poriadku?
Predpokladám, že vymazané príspevky sú v archíve.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať