Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

kukučka, ak by to bolo o inom náboženstve, bolo by to v poriadku????? nechcem vyrývať, kreťanské sviatosti mám, ale čo tým chceme povedať, ....odsúdiť ublíženého, a ideme riešiť......
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Príspevky alabuta budú aj mne chýbať, pretože väčšina z nich bola vtipná, vždy som si z nich zobrala to svoje a niektoré jeho myšlienky som proste iba prečítala a nezamýšľala sa nad nimi, a už vôbec som sa nezapojila, pretože rečičky o politike a náboženstve vždy skončia hádkou.

Škoda ho, ale viac ma mrzí pepsikova. Odkedy sa to tu začalo, premazala celý svoj profil (teda aspoň si myslím, že to nebol niekto iný), ani odkazy tam už nemá, ani fotky... nič... vyparila sa... a, sakriš, ja som jej príspevky tak mala rada! No a deň bez kafy už nie je to, čo býval... nech si myslí a píše kto chce, čo chce!!!
5 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Čo spravila pepsi??? tak to naozaj neviem...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

jozka56 Pozri príspevok
kukučka, ak by to bolo o inom náboženstve, bolo by to v poriadku????? nechcem vyrývať, kreťanské sviatosti mám, ale čo tým chceme povedať, ....odsúdiť ublíženého, a ideme riešiť......
nikto ho tu nesúdil, to si kde nabrala?
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

AlaNR Pozri príspevok
Príspevky alabuta budú aj mne chýbať, pretože väčšina z nich bola vtipná, vždy som si z nich zobrala to svoje a niektoré jeho myšlienky som proste iba prečítala a nezamýšľala sa nad nimi, a už vôbec som sa nezapojila, pretože rečičky o politike a náboženstve vždy skončia hádkou.

Škoda ho, ale viac ma mrzí pepsikova. Odkedy sa to tu začalo, premazala celý svoj profil (teda aspoň si myslím, že to nebol niekto iný), ani odkazy tam už nemá, ani fotky... nič... vyparila sa... a, sakriš, ja som jej príspevky tak mala rada! No a deň bez kafy už nie je to, čo býval... nech si myslí a píše kto chce, čo chce!!!
myslim, ze pepsi len blokla urcite zobrazenia svojho profilu ... fotky tam ma - aspon ja ich vidim
pravdepodobne sa dobre vytocila (neviem ci koli alabutovi, ze ho vylucili alebo koli roztrzke, ktora bola tiez tusim vymazana)
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

alabut bol vylúčený na podnet, zrejme cez SS, len tak by k vylúčeniu nedošlo....a prekvapuje ma , že upozornenie verejné nebolo. Alebo bolo?
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

jozka56 Pozri príspevok
alabut bol vylúčený na podnet, zrejme cez SS, len tak by k vylúčeniu nedošlo....a prekvapuje ma , že upozornenie verejné nebolo. Alebo bolo?
no ja som upozornenie na mozne vylucenie alabuta nepostrehla ... az na druhy den som zistila, ze alabut ma v popise "vyluceny clen"
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
1Dara Pozri príspevok
no ja som upozornenie na mozne vylucenie alabuta nepostrehla ... az na druhy den som zistila, ze alabut ma v popise "vyluceny clen"
Podobne...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jozka56 Pozri príspevok
alabut bol vylúčený na podnet, zrejme cez SS, len tak by k vylúčeniu nedošlo....a prekvapuje ma , že upozornenie verejné nebolo. Alebo bolo?
dúfam, že tí čo písali majú svedomie čisté ako čerstvo padnutý sneh....
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

som si myslela, že verejne sa oznamuje možnosť vylúčenia....tak asi nie
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pre adminov je to tazke uspokojit vsetkych,ale na alabuta a jeho prispevky sa stazovali viacery,ako to bolo z upozerniami neviem,to riesenie ma netrapi,takisto by ma netrapilo aj keby sa to riesilo inak-ale iste je ze tie prispevky boli prehnane a urazali viacerych clenov porady a nemyslim zeby niekto alabuta niekto k nim provokoval a chybaju tu viacery ludia,kazdemu niekto iny,mne stano,marleu,delonka a spol
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

tak sa nateraz dekujem.....,......
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

tak sa nedekujem, ja som sa na alabuta a ani na nikoho iného nesťažovala, nemala som prečo....mám sa začať sťažovať a všetko bude v poriadku, či čo chceš povedať?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

trisestri ako vieš, že sa na alabuta niekto sťažoval?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

odozva žiadna na otázku, tak to je divné, ale sťažovať sa určite ani do budúcna nebudem, nedá sa a padám do duchien a......
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

jozka56 Pozri príspevok
trisestri ako vieš, že sa na alabuta niekto sťažoval?
Jozka, take hufne,dennodenne nahlasovanie prispevov a staznosti na alabutove posledne prispevky tu uz dlho nebolo.
Ludia sa stazovali,ziadali vymazanie,hnevali sa...dotknuti sa citili nielen veriaci ludia.
Preto to dospelo k takemuto rieseniu.
2 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

arizona ja som už vyššie písala, že som tie príspevky čítala, ale na mobile, bola som v robotovni, nemohla som sa zapojiť, viem čo sa dialo. Bola to rýchla lavína, len neviem, či jej záver bol adekvátny. Nechcem sa rozpisovať ďalej.....ale pripadá mi to ako vyššia moc. Zdá sa mi, že vyhrali city. A všetko bolo zakonené zákonom.
3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Lavína má vždy len jeden záver. Nepočúval varovania, strhol ju sám.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Hlavne na neho padla. Ale sa tu nedoriešil problém, ktorý bol predtým...pepsi versus búchač, ani tam to nebolo košer, pokiaľ mi pamäť dobre slúži, asi tak....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
arizona Pozri príspevok
Jozka, take hufne,dennodenne nahlasovanie prispevov a staznosti na alabutove posledne prispevky tu uz dlho nebolo.
Ludia sa stazovali,ziadali vymazanie,hnevali sa...dotknuti sa citili nielen veriaci ludia.
Preto to dospelo k takemuto rieseniu.
Asi ste mali urobiť referendum.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať