Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka Pozri príspevok

Pôvodca textu príspevku: buchač
...pokiaľ viem vieš prd, tak je dobré ešte aj ňufák do mláčky položiť to aj decku urobíš,keď sa nestihne vypýtať? s náležitým - dôrazným dohovorom , pár slov ale stačí úplne ...prípadný preplex po riti s novinami , jednu dve plesnutia ...
...mladý pán rýchlo príde na pointu veci ...
.
Myslím si , že začiatok vety znie ...." pokiaľ viem " ...to u mňa znamená , tým pádom netvrdím , že je to aj pravda.......to po prvé ...

Po druhé ....PES nie je a ani nikdy nebude decko !!!.....takže takéto prirovnania sú totálnou blbosťou ...

...a po tretie ????......ľutujem teraz , že som prispel do určitej problematiky - raz darmo , niekomu nevysvetlíš ......pre niekoho pes viac ako človek , aj keď henten tvor je niekedy bližší ako ten druhý ....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

trisestri Pozri príspevok
vidis a to by si mal vyhodu,lebo televizia by ti dala honorar a este by ti aj porobili prace okolo farmy,ak by neboli taky lenivy ako teraz-na farme spat doobeda,to by dogazdovali, ale nejde o to,ale ako poznam gazdov maju moderne domy s kupelkou, moderne vybavene a zariadene a nie ako oni v sou to prezentuju ako keby to boli nejake zaostale sidla z latrinou a bez kupelne a vodovodu atd,najdu sa vselijake vynimky,ale toto je skreslene,mnohy by sa divili ze gazdovia ziju v modernom,po robote sa maju kde osprchovat a rozumu maju viac ako 10 exotov dokopy
hnal by som ich svinským krokom
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ma zaujalo - pribúdajúce príspevky v drakovi súvisiace so zákonníkom práce od ministra práce sociálnych vecí a rodiny
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

buchač Pozri príspevok
Myslím si , že začiatok vety znie ...." pokiaľ viem " ...to u mňa znamená , tým pádom netvrdím , že je to aj pravda.......to po prvé ...

Po druhé ....PES nie je a ani nikdy nebude decko !!!.....takže takéto prirovnania sú totálnou blbosťou ...

...a po tretie ????......ľutujem teraz , že som prispel do určitej problematiky - raz darmo , niekomu nevysvetlíš ......pre niekoho pes viac ako človek , aj keď henten tvor je niekedy bližší ako ten druhý ....
s tým priložením čumáka a karhaním, mi to mám taký dojem že radil aj známy čo profesionálne cvičí psov a to nielen k výlučkom ale aj iným nedovoleným konaniam.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


gaštanové pyré......
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nechcela by som.....http://www.topky.sk/cl/10/1306241/Pr...a-spolujazdca- aj ked, človek nikdy nevie....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

VieraPopluharova Pozri príspevok
Moja,

ale psíkom sa to robí, nie v zlom, no oni sa tak učia, pretože psík sa väčšinou vyciká, tam kde predtým, tak ak to nie správne miesto namočí sa mu čumáčik jemne do mláčky kde ju urobil, toto sa psom nerobí,ja som vychovala troch psov aj bez tohotozvýši sa na neho hlas, trošku veľmi jemne sa mu dá po chvostíku a odvedie sa k správnemu miestu kde to má robiť, väčšinou to bývajú už spomínané ocikané noviny. Píšem to preto, že som takto vychovala 3 psíkov, jedného svojho, jedného svokriného a švagrinej, každý bol iná rasa. U niektorých to trvá dlhšie u niektorých kratšie. I s tými káblami sa dá poradiť, treba ho tiež vyhrešiť a ponúknuť mu miesto toho niečo čo môže žuvať a ak to začne treba ho pochváliť. Ja som za tými 3 behala v jednom kuse, oči som musela mať i na zadnej časti tela.
.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

http://www.muj-pes.cz/vychova-a-vycv...-byte-127.html
doporučujem prečítať vetu:V žádném případě nepraktikujte metodu, kdy se vymáchá čumák štěněti v loužičce, většinou ještě se řvaním a bitím, případně vytřepáním za kůži na krku .......
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

zviera nema byt viac ako clovek ale ani nema sa tyrat,lebo bolest citi takisto ako clovek-ako ktora vychovna metoda je ucinna neviem,ale niektore zvierata sa vedia naucit instiktivne kde maju robit potrebu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka Pozri príspevok
http://www.muj-pes.cz/vychova-a-vycv...-byte-127.html
doporučujem prečítať vetu:V žádném případě nepraktikujte metodu, kdy se vymáchá čumák štěněti v loužičce, většinou ještě se řvaním a bitím, případně vytřepáním za kůži na krku .......
...ten istý link..
http://www.muj-pes.cz/vychova-a-vycv...-byte-127.html

...no doporučujem si prečítať hneď druhú vetu v úvodnom odseku :

U dospělého útulkového pejska je to téměř vždy neznámé, nevíme, kde žil a pouze z jeho návyků v kotci se dá odhadnout jeho čistotnost.


...čiže ...ja sa bavím o normálnom psovi a nie o nejakom inom , ktorý niečo preskákal ...a je straumatizovaný !!!!!

Zároveň si tiež nemyslím , ak priložíme ňufák ku mláčke , že sa zborí psí svet a jeho život...
Pes má predsa 32 x násobné vyvinutejší čuch ako človek , preto si setsakramensky zapamätá " vôňu " toho svojho a uvedomí si to...
...o tej kôpke , ak sa to už stane ???...holt , to je iná káva ...to je niečo iné , je jasné , že ňufák do výkalov predsa normálny majiteľ nezatlačí ...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

vraj aj snezit ma zajtra
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
vraj aj snezit ma zajtra
http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_gpredpoved_sk ako kde....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

je deficit vlahy,tak dazd treba,ale bez toho ochladenia
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač Pozri príspevok
...ten istý link..
http://www.muj-pes.cz/vychova-a-vycv...-byte-127.html

...no doporučujem si prečítať hneď druhú vetu v úvodnom odseku :

U dospělého útulkového pejska je to téměř vždy neznámé, nevíme, kde žil a pouze z jeho návyků v kotci se dá odhadnout jeho čistotnost.


...čiže ...ja sa bavím o normálnom psovi a nie o nejakom inom , ktorý niečo preskákal ...a je straumatizovaný !!!!!a ja sabavím o akom? o štenati,ak si si nevšimol

Zároveň si tiež nemyslím , ak priložíme ňufák ku mláčke , že sa zborí psí svet a jeho život...
Pes má predsa 32 x násobné vyvinutejší čuch ako človek , preto si setsakramensky zapamätá " vôňu " toho svojho a uvedomí si to...
...o tej kôpke , ak sa to už stane ???...holt , to je iná káva ...to je niečo iné , je jasné , že ňufák do výkalov predsa normálny majiteľ nezatlačí ...
.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka Pozri príspevok
.
...koniec debaty ......teda z mojej strany ...

...každý má svoj názor , akceptujem aj iných ........aj keď " oné " viem...http://www.porada.sk/t186192-p402-co...ml#post2035518
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
A máme tu pomaly záver Bielej soboty. Veľkonočné sviatky patria k najstarším sviatkom vôbec. Ich základnou podstatou z dôb predkresťanských bolo vítanie jari, v prenesenom slova zmysle víťazstvo života nad smrťou. Oslávme všetci tieto sviatky, aby nám priniesli do našich domovov zdravie, radosť, šťastie a porozumenie.
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám prajem...slniečko pleští na svet a tak hádam mu to vydrží cez tieto sviatky a po kvalitnej oblievačke budeme všetky krásne a zdravé celý rok...
...zistila som, že čerstvý vzduch mi nerobí dobre...naučila som sa na dym tejto kaviarne a fakt, že som tu chvíľu nebola, že som nepozdravila moje naozajstné kamky a kámov, mi spôsobil nedostatok kyslíka..a to neny dobre!...takže kafa je na stole, ciga na balkáne, šarkan vyvetraný,a všetko ide ako má..verím, že aj u vás je to tak..pohoda a úsmev..a dobrá správa na koniec- budem babka...

..a ešte dobré ráno alabutovi,ak šmíruje spoza rohu...
10 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a veľkonočné čoklísky pre mojich dobrých anjelov,tých, čo majú mená aj tých bezmenných..


....anjel je priateľ, ktorý ti vráti úsmev...
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...


vieraaaa

4 Minutes Ago #5944 Ahojček Pepsi, aj Tebe pekné ránko a konečne že si TU. Inak u nás poletuje sniežik.

....joooj, u teba musí byť nádherne..ale neboj, neudrží sa, slnko ho prebije!..
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Vierka čo u vás poletuje sneh?????...Ved nie si daleko odo mňa a tu svieti slniečko od skorého rána...je to možné??????????
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať