Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

aj u nás sa chumelí......
0 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

a ešte Pepsi - Veronika, keďže sa Ti nedá písať do odkazov, tak Ti želám šťastnú a veselú Veľkú noc
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...tak konečne klasické ráno tu v kaviarni, Pepsi díkes a 6D stískanec ti letí
2 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Len tak náhodou som sem klikla cez tieto dni sviatočné a vylúčenie alabuta ma neprekvapilo. Vyčnieval z radu a to sa nesmie. Čo je však najhoršie, ak sa vymaže všetko pre posúdenie veci tých, čo nestihli príspevky prečítať.
Nie som veriaca, ale alabut vyjadril nejaký postoj, preto, lebo.....neviem. Najvyšší má vraj všetkých rád. Aj nás, zblúdilé ovečky, čo ruky nemáme zopnuté od rána do večera. Kto by mal byť viac tolerantní, ako práve kresťania? Čo tak odpúšťať? Už sa na Porade nakydalo na kde koho. Aj bol vylúčený kde kto. Aj rehabilitovaný, či odsúdený na doživotie. Ale tento cirkus okolo alabuta má podtón nepekný. Vyjadrím ho veľmi stručne. Fujky, fujky. Pekné sviatky vospolok.
Ani neviem, koho som chcela citovať, takže to tu trčí bez bez citácie. Lebo toto sú už vcelku vážne veci, ktoré sa na Porade odohrávajú. Minimálne na zamyslenie.
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Pepsííííí vitáááám!!!

3 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ahojky, peknú peknú sviatočnú nedeľu prajem, pepsi babka čakateľka gratulujem, a pomaly sa zberám k svatke na obed
5 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a to ste my nechceli verit ze bude snezit
8-9 krat sa budit za noc,tak to nanic spanok
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

nástup google v sk
goole_maps.jpg  
3 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..peknu velkonocnu nedelu vsetkym..tesim sa, ze pepsi sa ukazala a taku radostnu spravu zvestovala..teda, ze sa pochvalila s nou aj tu....gratulujem a pekne sviatky prajem..zajtra vela oblievacov a sibacov..
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..popoludňajšia káva je na stole a kus sviatočnej nálady k tomu..slnečno, fučno, studeno, bez snehu...aj tak vám prajem pohodu..
5 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

kopretinka Pozri príspevok
http://www.muj-pes.cz/vychova-a-vycv...-byte-127.html
doporučujem prečítať vetu:V žádném případě nepraktikujte metodu, kdy se vymáchá čumák štěněti v loužičce, většinou ještě se řvaním a bitím, případně vytřepáním za kůži na krku .......
Kopretinka,

ja by som psíkovi nikdy neublížila, ak ho jemne chytím, jemne priložím nos k mláčke, nie je to žiadne týranie, psa zásadne nebijem,ani na neho nekričím, len použijem karhavý tón, to taktiež nie je týranie a netvrdím, že je to zaručená metóda u všetkých psov, napísala som len svoje skúsenosti, možno sa niekto nad tým pozastaví, ale ja mám svojho psíka ako druhé dieťa.....citujem napísala som "namočí sa mu čumáčik jemne do mláčky, zvýši sa na neho hlas a veľmi jemne sa mu dá po chvostíku"

a nie

kdy se vymáchá čumák štěněti v loužičce, většinou ještě se řvaním a bitím, případně vytřepáním za kůži na krku
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Pepsi vitaj,

konečne, ani nevieš ako si mi chýbala......

2 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pepsikova Pozri príspevok
..popoludňajšia káva je na stole a kus sviatočnej nálady k tomu..slnečno, fučno, studeno, bez snehu...aj tak vám prajem pohodu..
..no a k nej taketo ponukam ..alebo
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jupííííííííííí!
Pepsi je tu!!!!!!!
Konečne, kočka, skoro som chcel po tebe dať celosvetovo pátrať!


A aby som nezabudol: 6D stískanec na druhú pre pepsi letí hviezdnou rýchlosťou.
(Dúfam, že ju neuškrtím)
9 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

nie len s koňom ale aj s jeleňom sa dá zraziť http://zpravy.idnes.cz/jeleni-hlava-...zahranicni_jan
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

srska Pozri príspevok
nie len s koňom ale aj s jeleňom sa dá zraziť http://zpravy.idnes.cz/jeleni-hlava-...zahranicni_jan
no to bolo vcera dost neprijemna zrazka,nastastie prezili,vraj rocne su desiatky takych zrazok.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

srska Pozri príspevok
nie len s koňom ale aj s jeleňom sa dá zraziť http://zpravy.idnes.cz/jeleni-hlava-...zahranicni_jan
jednou tenkrát na západe, sa zrazilo auto v noci s kravou ktoré sa dostala z oplôtky a v ňom boli kontráši (tí nikdy nepili) takže záver "krava bola opitá".
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pavol54 Pozri príspevok
jednou tenkrát na západe, sa zrazilo auto v noci s kravou ktoré sa dostala z oplôtky a v ňom boli kontráši (tí nikdy nepili) takže záver "krava bola opitá".
my to pripomenulo scenu z filmu Miso,ked ho farar karhal za pijatiku a hrozil mu prepustenim,tak ked ho kamarat /hral ho Polonyi/prisiel ponukat palenkou,tak ho Miso /Kroner / odmietol,tak ten ked cedil mlieko tak tu palenku tam nalial,tak sa spili nielen oni,ale aj sluzka a farar
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

joj, nemá niekto čas mi upiecť korpus na metrový koláč, spraviť plnku...suroviny dám, veď tuším do zajtra nestíham
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať