Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Naposledy upravil lujza.j : 09.04.12 at 13:29
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Toto som vytvoril ja:
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  100_1409.jpg
Zobrazení: 42
Veľkosť:  78.6 KBKlikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  100_1410.jpg
Zobrazení: 41
Veľkosť:  82.8 KBKlikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  100_1408.jpg
Zobrazení: 41
Veľkosť:  62.9 KB
Pepsi, dáš si?

No a dnes ránko: kuk pravým očkom, kuk ľavým očkom - moja 3/4 veselo pochrupkáva. Tíško som vstal a moju 3/4 ešte v posteli polial. Kua - tá vyletela ako strela. Najskôr mi nadávala, potom sa rehlila. No keď už bola ako-tak usušená, pozberal sa synátor a dodal druhú várku vody.

Naposledy upravil misoft : 09.04.12 at 13:52
4 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

"..wilmuš, očividne pani učiteľka nestrávila múdrejšieho človeka, utrpelo jej nebotyčné ego a tak sa lieči na dieťati..chcelo by to znovu s ňou hodiť reč...z očí do očí...a potom aj s riaditeľom,aby sa zachovala postupnosť,ale dôraznejšie.....a ak je možnosť, dať dieťa inde...nenechala by som malú trápiť nejakou hlupaňou.."

debaty už boli a sú bezvýsledné, dokonca mám pocit, že čím som na tom horčie tým viac to treba dať pocítiť aj decku. K 1.5. riešim prestup a inú školu
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Lui, ešteže si tu a držíš tradíciu!..dám si kafu,lebo sa mi nejako drieme,najprv sme sa so šarkanom vylietali okolo vody a po lúke, potom sme si spolu zdriemli-a tuším , že potvora by zase šiel lietať, ale mne sa len drieme...

..fajn popoludnie vám...
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

wilma
no vlastne som to spôsobila ja, lebo som si dovolila učiteľke vysvetliť základy matematiky a slovenčiny. Na oboch predmetoch decko malo správne veci opravené na chybné. A to som akosi nevedela pochopiť, že pedagóg nepozná výnimky z rymického krátenia a nevie vypočítať matematickú pyramídu.
No kočka, trafila si na ertepľu,ktorá okrem svojho ega iné nepozná.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pepsi - beriem si to vpravo!
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ja by som to aj rozdýchala, keby člo len o mňa, ale takto ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
Toto som vytvoril ja:
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  100_1409.jpg
Zobrazení: 42
Veľkosť:  78.6 KBKlikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  100_1410.jpg
Zobrazení: 41
Veľkosť:  82.8 KBKlikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  100_1408.jpg
Zobrazení: 41
Veľkosť:  62.9 KB
Pepsi, dáš si?

No a dnes ránko: kuk pravým očkom, kuk ľavým očkom - moja 3/4 veselo pochrupkáva. Tíško som vstal a moju 3/4 ešte v posteli polial. Kua - tá vyletela ako strela. Najskôr mi nadávala, potom sa rehlila. No keď už bola ako-tak usušená, pozberal sa synátor a dodal druhú várku vody.

..

..krásne!..a iste aj chutné!..a tvoja 3/4 bude zdravá a krásna ďalší rok, však si sa o to statočne postaral!...
(a okoštovať nechcem, lebo by mi 3/4 očky vypichla, no...)
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Neboj Pepsi - nevypichne - je toho dosť . Syrek (východniarska hrudka) je v troch variantoch - okrem toho (na foto to nie je) som ešte urobil 14 kilo šalátu (syn ho zbožňuje - večne je rypákom v chladničke ako ALF )
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...Lui, ešteže si tu a držíš tradíciu!..dám si kafu,lebo sa mi nejako drieme,najprv sme sa so šarkanom vylietali okolo vody a po lúke, potom sme si spolu zdriemli-a tuším , že potvora by zase šiel lietať, ale mne sa len drieme...

..fajn popoludnie vám...
vždy si to viem predstaviť....pospomínať....a aj
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
willma Pozri príspevok
ja by som to aj rozdýchala, keby člo len o mňa, ale takto ...
..

..ja ti nejako nerozumiem...ty si vysvetlila učitelke, že dieťa malo správne úlohu, ktorú ona označila za zlú..potom učiteľka sedí na dieťati tak, že je straumatizované....v čom by malo ísť o teba?.... ty si asi silný súper pre učiteľku, preto terorizuje dieťa-no ale čo na to riaditeľ?..prestup by som riešila tiež, ale tak, aby aj vyššia inštancia vedela, čo má v stáde a že stav sa môže opakovať...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
vždy si to viem predstaviť....pospomínať....a aj
..

..nestresuj, lúka tu bola a aj bude a donesieš čoklíska a polietame, neboj...a neplač...radšej napíš, čo čoklís robí, alebo dáko už zostal poslušný ?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
Neboj Pepsi - nevypichne - je toho dosť . Syrek (východniarska hrudka) je v troch variantoch - okrem toho (na foto to nie je) som ešte urobil 14 kilo šalátu (syn ho zbožňuje - večne je rypákom v chladničke ako ALF )
..

..jeden taký synko mi ešte zostal doma, takže foto ani nedávaj, šalátu len pre neho 6litrový hrnec...ale ten syrík aspoň odfoť, môže byť mňamenkový..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

..ja ti nejako nerozumiem...ty si vysvetlila učitelke, že dieťa malo správne úlohu, ktorú ona označila za zlú..potom učiteľka sedí na dieťati tak, že je straumatizované....v čom by malo ísť o teba?.... ty si asi silný súper pre učiteľku, preto terorizuje dieťa-no ale čo na to riaditeľ?..prestup by som riešila tiež, ale tak, aby aj vyššia inštancia vedela, čo má v stáde a že stav sa môže opakovať...
Alebo priamo podnet pre zriaďovateľa školy - školskú správu - s podozrením na nekompetentnosť vyučujúceho. Kua - tí sa budú krútiť ako veterník, až im tam kontrola nabehne. No a malú riešiť prestupom na inú školu (preč od Xantipy!)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..nestresuj, lúka tu bola a aj bude a donesieš čoklíska a polietame, neboj...a neplač...radšej napíš, čo čoklís robí, alebo dáko už zostal poslušný ?
nechcem to zakríknuť, ale zdá sa mi že už si to tu doma po-oňuchával a možno už vie, že je tu doma....dni kedy som doma tak so si ho tak nejak nastavila, že sa aj vyspím...ale v noci s nim chodím.....decko spí ako poleno, ale ja sa vždy strhnem, že či už je čas.včera sme boli u našich, boli tam aj bratove deti no to bol horor aspoň na začiatkuplakal, knučal, štekal som myslela, že sa spakujem a idem domov...dnešné decká sú desné izolované ....malý vrieskal /bratov/ ako keby sme mali tigra....moj tatko mu narosprával, že mu odkusne ruky a pod. moje decko malo také nervy....je ťažké ísť niekam, kde nehrozí cikacia nehoda, ale ok ja to rešpektujem žiadna sa nestala, aj krabicu som mu zobrala, tam na chvílku zaspal.s našimi býva ešte moja babka a tá to zachránila celý čas spal u nej na posteli, len sme ho vždy vyvenčili a zas sa len zašmodrchal do rožteka a spal.aj prvý Brunko si k nej vždy ľahol.ťažko sa opisuje včerajšia situácia...ked sme boli doma bola som šťastná aj za krpca, že si môže pobehať po byte a nikto ho neprovokuje a potom neškrieka....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pre Pepsi (a aj ostatných ):
Všetky tri
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  100_1414.jpg
Zobrazení: 32
Veľkosť:  45.8 KB
petržlenkovy
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  100_1413.jpg
Zobrazení: 20
Veľkosť:  37.3 KB
kapiovy
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  100_1412.jpg
Zobrazení: 21
Veľkosť:  38.9 KB
čistý
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  100_1411.jpg
Zobrazení: 23
Veľkosť:  39.2 KB
6 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
s našimi býva ešte moja babka a tá to zachránila celý čas spal u nej na posteli,
- by si sa divila - to malé chlpaté čudo vycíti, kde je v bezpečí.
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
- by si sa divila - to malé chlpaté čudo vycíti, kde je v bezpečí.
ja viem....naši nie su psíčkari...mama sa psov bojí aj tohto krpca aj prvého bruna aj ked si potom už na neho zvykla, ale vždy bola "našponovaná", ked bola malá napadol ju pes, takže má blok. moj brat nikdy pekne prvému brunovi nepovedal...len hovädo...ked nám zomrel tak mi písal sms, že on vie aké to je...tak som mu napísala, "nie nevieš"!!!nepotrebovala som falošný súcit..... takže asi tak
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

misoft Pozri príspevok
Pre Pepsi (a aj ostatných ):
Všetky tri
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  100_1414.jpg
Zobrazení: 32
Veľkosť:  45.8 KB
petržlenkovy
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  100_1413.jpg
Zobrazení: 20
Veľkosť:  37.3 KB
kapiovy
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  100_1412.jpg
Zobrazení: 21
Veľkosť:  38.9 KB
čistý
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  100_1411.jpg
Zobrazení: 23
Veľkosť:  39.2 KB
este je aj z hrozienkami,ale ta my vobec nechutila http://mojerecepty.sk/velkonocna-hrudka.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať