Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...podaj mi ruku a poď sa so mnou hrať...na piesok Slovensko, ktorý mám tak rád!...



(tak toto sa mi páči!!....aj motto som mu vymyslela...


..kuvňa, fšak link vidno až pri citácii...je tu bordel..
Naposledy upravil pepsikova : 10.02.12 at 11:42
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Žabinka Pozri príspevok
14.2. má moja mrkvička 12 rokov, a na víkend si pozvala šesť kamarátok. Farebné balóny sú už nakúpené, síce je už "veľká", ale balóny sú jej slabosť.. . Dnes ma čaká veľký nákup: suroviny na prípravu smotanovo-ovocno-piškótovej torty, bude si ju robiť sama, dáke detské šampanské, džúsy, minerálky, čipsy, keksíky, pizzu zajtra večer donesie donášková služba. To bude zase blázinec.. . Ale teším sa, že sa ona teší .
..

..žabík, no, najvyšší čas, aby si ju premenovala z mrkvičky na čerešničku...je to už veľká slečna...
Naposledy upravil pepsikova : 10.02.12 at 11:38
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Žabinka Pozri príspevok
14.2. má moja mrkvička 12 rokov, a na víkend si pozvala šesť kamarátok. Farebné balóny sú už nakúpené, síce je už "veľká", ale balóny sú jej slabosť.. . Dnes ma čaká veľký nákup: suroviny na prípravu smotanovo-ovocno-piškótovej torty, bude si ju robiť sama, dáke detské šampanské, džúsy, minerálky, čipsy, keksíky, pizzu zajtra večer donesie donášková služba. To bude zase blázinec.. . Ale teším sa, že sa ona teší .
Vsetko fajn, len ja som nikdy nekupovala to detske sampanske,
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
...podaj mi ruku a poď sa so mnou hrať...na piesok Slovensko, ktorý mám tak rád!...



(tak toto sa mi páči!!....aj motto som mu vymyslela...

tiež neviem prečo platili ďurindovi za pesničku, ked mal hotový klip urobený v Harley a lepší...

0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

pepsikova Pozri príspevok
..

..žabík, no, najvyšší čas, aby si ju premenovala z mrkvičku na čerešničku...je to už veľká slečna...
Veru, je už veľká, ten čas tak rýchlo uteká. Včera sme si spolu pozerali fotky, keď bola maličká, a bola som hrozne sentimentálna, aj slzička vypadla, tak mi to dáko prišlo ľúto, že je už taká veľká...
3 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..potesilo ma pozvanie na oslavu narodenin....kamoska sa rozhodla, ze obnovi stare tradicie....zevraj, pokial este zije..
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
tiež na tú istú tému

originál:




upravené podľa správnosti:
0 0
robin1 robin1

robin1 je offline (nepripojený) robin1

...toto dnes celkom potešilo :-))
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
robin1 Pozri príspevok
...toto dnes celkom potešilo :-))
..

..milé...akurát, že link vidno, až keď som dala "Citovať"
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..milé...akurát, že link vidno, až keď som dala "Citovať"

Pepsi, niečo máš asi zle, ja vidím pekne všetky náhľady na videá... zas voláky škrátek, nehryze Rob káble?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Pepsi, niečo máš asi zle, ja vidím pekne všetky náhľady na videá... zas voláky škrátek, nehryze Rob káble?
..

..no neviem, čo tu mám zle, nič som nerobila, štrajkuje to odvčera večera...a šarkan veru káble nehryzie..nechutia mu
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ja som sa už včera večer čudovala, keď si písala, že ich nemáš, ale chyba bude asi v tvojom prístroji, mne to funguje na dvoch počítačoch
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no ja som každopádne nič s pc nerobila..takže neviem...a nejde mi ani malý príspevok..ten s krížikom...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pepsikova Pozri príspevok
..no ja som každopádne nič s pc nerobila..takže neviem...a nejde mi ani malý príspevok..ten s krížikom...
kukaj,pod príspevkom máš :súhlasím,minikomentár,odpovedať,citovať....
ten minikomentár je tam.....
ale krížik nejako zmizol....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..keď to tu už začne fungovať ako má, zase sa niečo vymyslí a zase je problém...ani hentie miniprdince sa mi nepáčia, neviem, nejaká som -nič-moc...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tak dám niečo k popoludňajšej kafi...a ak by niekto dolče, alebo čajík, tak kričte..voda sa varí...

Zo života...

Chytí rybár zlatú rybku a tá mu sľúbi za slobodu splnenie jedného želania.

* Rybár: Chcem žiť večne.
* Rybka: Bohužiaľ, toto je jediné želanie, ktoré Ti splniť nemôžem. Praj si čokoľvek iné.
* Rybár: Dobre, tak chcem umrieť až na Slovensku prestanú politici kradnúť.
* Rybka: Ty hajzel jeden vychcaný!!!
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Iba -10*C, kuwa, v krcme som sa musel vyzliect, ide jar a ci co, zajtra idem nakupit sema, aby sa alabut mohol plahocit v rodnej hrude ... pepsi nazdar. :-)
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

no ta hlupost a arogancia ,niekedy neviem ci plakat ci sa smiat-postarka ktorej som sa pytal na balik,ked nam doniesla doporuceny list,som si vsimol ze drzala v ruke nejaky zlty listok,vypravala my bajky ako nie posta sama dorucuje baliky,ked somn poznamenal ze viem ze maju konkurenciu,ale ten konkretny balik bol zasielany postou na dobierku, tak zacala bajkovat ze to posta ide cez zmluvnych partnerov,ze to nevie ako funguje a nevie povedat ci mame nejaky balik,po odchode som isiel skontrolovat ci nemame aj inu postu ako doporucenu,tak cuduj sa svete bol tam listok o ulozeni zasielky-toho balika na ktory som sa pytal-tak ona drzi listok v ruke,klame a vymysla bachorky,neda vam ten listok,ked uz dorucovala doporuceny list,to je sila-po reklamacii a vysvetlovani,este sa snazili kompetentny blufovat a zahmlievat podmienky dorucovania balikov,ale ked som im to vytmavil,do hodiny bol balik doruceny,zrazu netrebaklo ponho ist na postu
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://krimi.noviny.sk/cierna-kronik...a-dopravu.html
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Iba -10*C, kuwa, v krcme som sa musel vyzliect, ide jar a ci co, zajtra idem nakupit sema, aby sa alabut mohol plahocit v rodnej hrude ... pepsi nazdar. :-)
..

..ja som už kúpila uhorky, idem tiež založiť plantáž ...zajtra okopem a zasadím, fšak je teplo ...posielam ti lungo a umový čaj...čo chceš...to slnko zas nevie čo so sebou..pleští..sewa labutík..
Naposledy upravil pepsikova : 10.02.12 at 15:19
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať