Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ja som si dneska kúpila tie papierové zakoreňovače, či ako sa to volá... Len teraz neviem, mám najskôr zasadiť všetko dokopy mírniks dírniks a potom to rozsadzovať? A kedy to rozsadiť? Keď budú dva lístky? či? Ešte som nemičurínovala, tak netuším...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Ja som si dneska kúpila tie papierové zakoreňovače, či ako sa to volá... Len teraz neviem, mám najskôr zasadiť všetko dokopy mírniks dírniks a potom to rozsadzovať? A kedy to rozsadiť? Keď budú dva lístky? či? Ešte som nemičurínovala, tak netuším...
..

..tak to fakt nevim..hádam, keď to trošku podrastie, potom rozsadiť a šup do zeme..a nesaď mirnix-dirnixs, ako potom budeš pikírovať?..a zelinu šklbať?..ja preto idem sadiť len uhorky, tie sú vďačné aj za burinu, čím vyššia tým lepšie parenisko- to mám odskúšané..inak nič...no, možno cibuľu, ale tú treba čistiť od plevela-to sa sa mi asik nebude chcieť, slaninu krčiť
Naposledy upravil pepsikova : 11.02.12 at 16:02
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
ja chcem rajčinky a papriku, lebo babky maďarské na nitrianskej tržnici majú na všetku papriku odpoveĎ: ano, je to pícéérka....
ale skúsenosti ma naučili, že pícéérka to teda neni. Naposledy to boli baranie rohy...
A k rajčínám a paprike netreba krčiť slaninu, stačí nabiť koly a dočahuvať
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

AlaNR Pozri príspevok
ja chcem rajčinky a papriku, lebo babky maďarské na nitrianskej tržnici majú na všetku papriku odpoveĎ: ano, je to pícéérka....
ale skúsenosti ma naučili, že pícéérka to teda neni. Naposledy to boli baranie rohy...
A k rajčínám a paprike netreba krčiť slaninu, stačí nabiť koly a dočahuvať
píceerka....... dala by som aj minikomentár,ale tam nie sú smajloše
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
ja chcem rajčinky a papriku, lebo babky maďarské na nitrianskej tržnici majú na všetku papriku odpoveĎ: ano, je to pícéérka....
ale skúsenosti ma naučili, že pícéérka to teda neni. Naposledy to boli baranie rohy...
A k rajčínám a paprike netreba krčiť slaninu, stačí nabiť koly a dočahuvať
..

..čemegu najlepšie vypestuješ vo fóliáči..a tam treba robiť..a to ja nyje..ani plac na to nemám...horko-ťažko som sa primusela súhlasiť s tými uhorkami...ja som mestské činžákové decko vyhodené na dedinu do činžáka...preto tá "láska" k pôde..čo už...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ako je tu ticho...lui neservíruje na striebre šunky a klobásky, ani fajnové koláčiky od terezkymarie neny...čo ste baby, na diete???...ani piť nebudeme?..asi nyje..
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Od mrazov ma strasne bolia svaly, hlavne na nohoch, na par hodin mi vypovedala chrbtica, ale este tu nazriem do polnoci. U nas po Gorile ani slychu, kuwa a skorumpovane od doktorov vsetko, pepsina, idem trochu zalahnut, nakrm sarkana, ustel v teplucku a poskrabkaj za mna za usami. :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a takéto zaujímavé som dostala od mojej kaminky...



Zostav si Európu,

je to zaujímavé precvičenie mozgu.

Keď to bude všetko správne,

na konci Ti zahrajú hymnu štátu,

ktorý naposledy doložíš do europa-puzle.




http://www.bpb.de/fsd/europapuzzle/puzzle_flash1.html
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Tato naboxovana dama hra zaujimavo na seststrunovom nastroji. :-)

1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

pepsi môžeš si načerpať, hrniec kapustnice je ešte plný, ale paprikáš z malého nedám, delím sa s pesom
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsi už som tu pijeme nalievam ..... ja cuckám totok moje oblúbené dovolenkové...

http://www.maraska.hr/proizvodi/grup...-cherry-brandy
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

niečo pod zúbok .... taký drobný steak
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Naposledy upravil trisestri : 10.02.12 at 19:58
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Predajňa kníh vo veľkom meste vypíše konkurz na podomových predajcov. Do konkurzu sa prihlási aj jeden koktavý. Povedia mu, že vzhľadom na jeho handicap nemajú oňho záujem. Presvedčí ich a na skúšku mu dajú predávať Biblie. Po dvoch dňoch sa vráti a zistia, že predal 30 Biblií. Spýtajú sa ho ako je to možné, že predal za dva dni 30 Biblií, keď na predajni predajú mesačne maximálne dva kusy. On odpovedá:
"Veeeeľmmiii jejednooduchoo: zaklopal ssoomm nnna ddddvere a sppýýttal ssom ssa iiiich - kukukupiiitttee bbibbbiliu aaaallebbo vvám jju pppreccííttaam?"
6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

terezka posielam iba náhodou som to kúpila v kaufláči inak som to tu nevidela
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Lui, takúto si nedáme? Veď bez prílohy.
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

a ešte huspeninu.....
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pečené kolenooooo
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tatarák
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať