Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

poznám, ale potom načo som do 3,14 dala 140E za zaručený elektronický podpis, keď ho nemôžem využiť a musím sa s krycími listami trepať na poštu, resp. DU?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

calawen Pozri príspevok
poznám, ale potom načo som do 3,14 dala 140E za zaručený elektronický podpis, keď ho nemôžem využiť a musím sa s krycími listami trepať na poštu, resp. DU?
neviem ale ja som sa registroval v januári zadarmo ale len na ezu, takže ty to máš asi dlhšie. nemal som problém keď som posielal hlásenie o zamestnancoch
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

calawen Pozri príspevok
poznám, ale potom načo som do 3,14 dala 140E za zaručený elektronický podpis, keď ho nemôžem využiť a musím sa s krycími listami trepať na poštu, resp. DU?
ale no, šak prihlásiť sa na eTax už dá a priradiť certifikát tiež
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..lui, práve preto, že viem, ako to je, moj had mal 4 roky dozadu takú havarku, vpálil do neho frajer doktor, na výjazde z PD-cesta prázdna, auto do šrotu...ale šťastie, bez zranenia..a tiež by som tomu pakovi hlavu rozbila kameňom vtedy..
pepsi a vieš aká som ja mater......pokuta symbolická....
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

odmieta mi... priradiť... práve preto ma to nasr...dilo. Všetky mnou podané firmy majú daňové priznanie k dani z príjmov a všetky prehľady o dani zo ZČ v stave čaká na presun do RDS... Takže ani testovať mi to neumožní, bo nemám všetky podania v stave chybný alebo spracovaný... a tipujem, že z rovnakého titulu mi to neberie certifikát..

Aj sami píšu v správe certifikátov, že "
Je nevyhnutné, aby pred zmenou typu elektronickej komunikácie boli všetky elektronicky podané dokumenty v stave Spracovaný alebo Chybný.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

2 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

pepsikova Pozri príspevok
...dobré ráno vám a vydarený pondelok prajem...vonku je asi čistá sibír, lebo môj počítač nyje a nyje sa rozbehnúť, zasekne sa ako švédska pílka a čaká...neviem na čo, ale postojí sa, potom pustí pár písmeniek a zase zamrzne...z toho mi jednoznačne vyplýva, že zima sa k nám vracia silou tornáda, čo mne vyhovuje...ale na lúke je čerstvo, poumývano a celkom pohoda...šarkan povedal....
...a tak dávam kávu na stôl, pozdravujem lui, nech sa na decko nejeduje, ešte alabuta, ak šmíruje, no a vám všetkým úsmev a dobré nervy prajem...je pondelok...
...a ak by sa náhodou niekomu dobré ráno nepáčilo, nech sa pozrie do zrkadla...možno tam niečo nájde a aspoň sa zasmeje...
...asi tak ako ja...večer som sa zmyla, s mokrými vlasmi ľahla a ráno som vyzerala ako Majster N...no, čo už
...P.S.:...čajík pre Vieroč sa ešte len varí...aby bol teplý,keď vylezie z duchien...
Pepsi,

vďaka, ja som pre istotu ani nevyliezla, hneď ráno som sa nasr..l. a povedala som si, že dnes z postele ani nevyleziem, čajík som pila celý deň a upratovala si počítač, človek ani nevie čo všetko v ňom škrečkuje.....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

VieraPopluharova Pozri príspevok
Pepsi,

vďaka, ja som pre istotu ani nevyliezla, hneď ráno som sa nasr..l. a povedala som si, že dnes z postele ani nevyleziem, čajík som pila celý deň a upratovala si počítač, človek ani nevie čo všetko v ňom škrečkuje.....
Vieročka, milujem také dni...len teraz na čas musím na to zabudnúť jedine že by som si ho napratala do postele a už sa ho nezbavím
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Pepsi,

vďaka, ja som pre istotu ani nevyliezla, hneď ráno som sa nasr..l. a povedala som si, že dnes z postele ani nevyleziem, čajík som pila celý deň a upratovala si počítač, človek ani nevie čo všetko v ňom škrečkuje.....
..

..joooj, mojík, prihorel mi hrniec, čo sa tolko tá voda varila......zajtra pre istoru dám variť, až ked vylezieš, oki?..upratať počítač, to je velmi užitočné, ale nasie*ať sa hned ráno-sceš mať vrásky, či čo??...

..ja by som nevydržala v pelechu ani do osmej, nieto ešte celý bdeň..už o štvrť na deväť som kockatá a hranatá od ležania a šarkan si myslí, že som ho vymenila za pohodlie..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...padám odtialto, takže dobrú noc vám a popršané sníčky prajem...lui, dám ešte tej zmrzky, ak ostalo..ty si taká zodpovedná, čo sa týka fajnoviniek na noc, na teba sa dá vždy spolahnúť..
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pepsikova Pozri príspevok
...padám odtialto, takže dobrú noc vám a popršané sníčky prajem...lui, dám ešte tej zmrzky, ak ostalo..ty si taká zodpovedná, čo sa týka fajnoviniek na noc, na teba sa dá vždy spolahnúť..
pošlem Vám trošku tepla???....zajtra letím na blízky východ.....(v Tel Avive je iba nejakých 30°C)
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Pepsi, dobrú ja ešte luskam tekvicu.....
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Mila123 Pozri príspevok
pošlem Vám trošku tepla???....zajtra letím na blízky východ.....(v Tel Avive je iba nejakých 30°C)
ja som veľmi teplomilná, nezoberieš ma?
u nás nejak zima zasa, fúka, no ... dorýmujte si
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mila123 Pozri príspevok
pošlem Vám trošku tepla???....zajtra letím na blízky východ.....(v Tel Avive je iba nejakých 30°C)
nezabudni že máš byť na letisku 3h pred odletom....
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Teda do Tel Avivu by som sa nejako nasilu nehrnul...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

lujza.j Pozri príspevok
nezabudni že máš byť na letisku 3h pred odletom....
ďakujem za upozornenie, už 3x letím......
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

šťastnú cestu prajem
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Ivana Š Pozri príspevok
šťastnú cestu prajem
ďakujem.......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ludia sú nepoučiteľný....http://www.topky.sk/cl/10/1307214/Tr...l-sa-s-vlakom-
Naposledy upravil lujza.j : 16.04.12 at 21:28
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
nezabudni že máš byť na letisku 3h pred odletom....
tam niekedy aj 5h
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať