Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

čo narobí jedno č a ž
ale fakt niektorí ľudia sú nepoučiteľní, dnes ma jeden DDO
rozumej Dobrovoľný Darca Orgánov (motorkár) predbiehal šialenou rýchlosťou
nemajú asi pud sebazáchovy
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

mňa pobavil pán prezident.....a ani nevedel ako....
Organizácia spojených nádorov či názorov......
ani som netušila koľko ich máme ( tých OSN).....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som si zase zabudla otvoriť okno, tak som sa zobudila dáko zafčasu, a okrem toho aký sprostý sen sa mi sníval , no, horor!...tak dám tu kafu potichu,aj jednu bafnem,hádam vás nezadusí, ale budem potichu klábosniť,spinkajte sladko...ak by niekto kafu, tak crnn..
..vonku prší a prší...bude rásť rukola aj všetko možné...
Naposledy upravil pepsikova : 17.04.12 at 01:22
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...snívalo sa mi, že som niekde bola s mojím hadom, neviem, kde to bolo, ale on sa mi stratil a keď som ho išla hľadať, nejakí ľudia povedali, že hore kopcom je dáky úzky, krásny dom a za ním vlak a v jednom vagóne nájdem svojho syna,tak som prechádzala tými vagónmi a hľadala,našla som ho zaveseného na takej tyči, zbitého a poviazaného špagátom,úplne zdeptaného a keď som ho dala dolu,a vyniesla von,prišiel strašne veľký chlap a chcel ho biť, tak som ho prosila, nech mi nebije syna,ale on nepočúval,len sa mi smial do očí,bol celý povyzliekaný s cigarou v hube a strašne veľkým fťákom..okolo bola taká zrúcanina a veľmi pekný,ale úzky dom,do ktorého som sa chcela ísť pozrieť,ale nemohla som sa pohnúť...koniec sna..
..no,ak si večer pri sultánovi dám ešte raz rybičkovú pomazánku s rožkom, takto to so mnou dopadne, budem tu strašiť a vykecávať sa...a báť sa, aby sa niečo nestalo môjmu decku v cudzej zemi...strašné voľačo, zapamäteť si takýto sen...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
971.k Pozri príspevok

Neviem čoho si sa ozaj zľakla
(ale ak ukazuje do pol ôsmej, asi sa nie je čoho báť - iba ak tej cigary )
..

..no však nesnívalo sami, žeby som sa ja bála toho fťáka..len toho chlapa...vitaj kamilko...a tá cigara, no, to by bol problém...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno normálnespiacim a v poriadkuvstávajúcim..dávam na stôl kávu, rožtek a rybičkovú pomazánku..na ráno je neškodná...ale pri pažravosti privádza stavu zlých snov, potvora jedna rybičková...

..nech sa vám deň vydarí..máme nového člena,tak hádam sa zmestí...
Naposledy upravil pepsikova : 17.04.12 at 07:22
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

doniesol mi včera klient doklady k DPH
s poznámkou - spracujte, oznámte mi sumu a ja vám potom ešte prípadne nejaké doklady donesiem
tipujem, zas bude mať pocit že veľa platí a donesie nezmyselné bločky na benzín, ktoré nie sú platené z jeho účtu
aj tak ich nezaúčtujem a donesie ich 24.4. o 22:00 večer a o jedenástej bude chcieť vedieť daňovú povinnosť
lebo to chce hneď uhradiť - toť skúsenosť z minulého, predminulého aj predpredminulého podávania DPH ....joj už vopred sa zlostím

a ešte aj prší
0 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

... mňa nahnevala pani zima... ráno všetko biele a zasa padá a padá... takže zázvorový čaj a medom a citrónom, ešte teplé sézamové buchtičky ponúkam na zahriatie...
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Neviem si spomenúť ako sa volá Pavla Topoľského (Cinege) priateľka ?(Zuzana Tlučková) v Paneláku?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ajuška - Andrejka
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Daj pokoj - máš pokoj! ...slogan pre dnešný deň
5 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Deganova Pozri príspevok
... mňa nahnevala pani zima... ráno všetko biele a zasa padá a padá... takže zázvorový čaj a medom a citrónom, ešte teplé sézamové buchtičky ponúkam na zahriatie...
Kolega poslal ráno fotku z Oravy a snehuuuuu jak na Sibíri...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ivana Š Pozri príspevok
doniesol mi včera klient doklady k DPH
s poznámkou - spracujte, oznámte mi sumu a ja vám potom ešte prípadne nejaké doklady donesiem
tipujem, zas bude mať pocit že veľa platí a donesie nezmyselné bločky na benzín, ktoré nie sú platené z jeho účtu
aj tak ich nezaúčtujem a donesie ich 24.4. o 22:00 večer a o jedenástej bude chcieť vedieť daňovú povinnosť
lebo to chce hneď uhradiť - toť skúsenosť z minulého, predminulého aj predpredminulého podávania DPH ....joj už vopred sa zlostím

a ešte aj prší
Ja mám takých kamarátov špeciálnych, takýchto benzínových, čo jeden blok je z rána z košíc a z obeda z Frankfurtu nad Mohanom...-ja to riešim tak, keď ich dohodím manželke na účto, tak majú 150% prirážku, zaúčtuje všetko na požiadanie ale pod účto sa nepodpisuje, podpisuje sa pod to ten alebo onen kamarát...
lebo to sa nedá, ked chalanisko príde a chce mať v nákladoch zaúčtovanú dovolenku v Mexiku( odovodní to ako školenie...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

pepsikova Pozri príspevok
...som si zase zabudla otvoriť okno, tak som sa zobudila dáko zafčasu, a okrem toho aký sprostý sen sa mi sníval , no, horor!...tak dám tu kafu potichu,aj jednu bafnem,hádam vás nezadusí, ale budem potichu klábosniť,spinkajte sladko...ak by niekto kafu, tak crnn..
..vonku prší a prší...bude rásť rukola aj všetko možné...
Pepsi, tak to si ma ty zobudila? Boli presne dve hodiny v noci, keď ma čosi zobudilo a mala som málo vzduchu. No asi sme nejaké rosničky, ale ja si tentokrát nijaký sen nepamätám.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja mám takých kamarátov špeciálnych, takýchto benzínových, čo jeden blok je z rána z košíc a z obeda z Frankfurtu nad Mohanom...-ja to riešim tak, keď ich dohodím manželke na účto, tak majú 150% prirážku, zaúčtuje všetko na požiadanie ale pod účto sa nepodpisuje, podpisuje sa pod to ten alebo onen kamarát...
lebo to sa nedá, ked chalanisko príde a chce mať v nákladoch zaúčtovanú dovolenku v Mexiku( odovodní to ako školenie...
Stanko,ak mi príde klient s dokladmi a keď to tam chce siloumocou mať, ja mu to zaúčtujem, nevidím problém, zaúčtujem a za učto predsa zodpovedá daňový subjekt, aj podpíše a pri daňovej kontrole nech si obháji
ale tankovanie PHM z iného účtu - to mu nezaúčtujem, lebo na druhej strane by ma obvinil pri prípadnej pokute , ako ho poznám, však ste ma mali upozorniť
Naposledy upravil Ivana Š : 17.04.12 at 08:28
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ivana Š Pozri príspevok
Stanko,ak mi príde klient s dokladmi a keď to tam chce siloumocou mať, ja mu to zaúčtujem, nevidím problém, zaúčtujem a za učto predsa zodpovedá daňový subjekt, aj podpíše a pri daňovej kontrole nech si obháji
Ivanka, no jo- náš zákazník, náš pán, či ako to je...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja mám takých kamarátov špeciálnych, takýchto benzínových, čo jeden blok je z rána z košíc a z obeda z Frankfurtu nad Mohanom...-ja to riešim tak, keď ich dohodím manželke na účto, tak majú 150% prirážku, zaúčtuje všetko na požiadanie ale pod účto sa nepodpisuje, podpisuje sa pod to ten alebo onen kamarát...
lebo to sa nedá, ked chalanisko príde a chce mať v nákladoch zaúčtovanú dovolenku v Mexiku( odovodní to ako školenie...
A však z Košíc do Frankfurtu nie je tak ďaleko, to stíha
a školenie v Mexiku? aj ja chcem
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ivana Š Pozri príspevok
A však z Košíc do Frankfurtu nie je tak ďaleko, to stíha
a školenie v Mexiku? aj ja chcem
alebo ked sa opýtam a kde sú platby do sociálnej pois. a on kuká, že " aj to treba platiť???"
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

joj, som tak rada, že moji až tak nevymýšľajú, moji majú enem 4 telefóny pri 1 zamestnancovi, ktorý je aj konateľ aj spoločník...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

calawen Pozri príspevok
joj, som tak rada, že moji až tak nevymýšľajú, moji majú enem 4 telefóny pri 1 zamestnancovi, ktorý je aj konateľ aj spoločník...
a 4 autá, nie?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať