Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Stanislav 1975 Pozri príspevok
alebo ked sa opýtam a kde sú platby do sociálnej pois. a on kuká, že " aj to treba platiť???"
netreba, niektorí nemusia, som potom zvedavá, aký budú mať dôchodok
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

calawen Pozri príspevok
joj, som tak rada, že moji až tak nevymýšľajú, moji majú enem 4 telefóny pri 1 zamestnancovi, ktorý je aj konateľ aj spoločník...
aj moji niektorí tak majú, dávam všetko do účtovníctva ale cez uzávierkové operácie dávam -% zo sumy dole
ani o tom nevedia - a dúfam že ma tu nečítajú
Naposledy upravil Ivana Š : 17.04.12 at 08:44
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ivana Š Pozri príspevok
netreba, niektorí nemusia, som potom zvedavá, aký budú mať dôchodok
no na to nás doplatí viacej, tých naších platieb z minimálu- to bude dochodok kvalitný 120 euro...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dnes predobedné kafo ponúkam ja
image-62-l.jpg  
3 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ja mám tiež takých, no ak silou mocou trvajú na tom , že tam chcú mať zaučtované, mám taký jeden formulárik, že zaučtované na žiadosť klienta, dám mu to podpísať opečiatkovať a mám tam pekne uvedené č. bločkov, nech sa potom zodpovedá....

Inak Pepsi už som hore od 9,30 a čaj nikde, či dnes nemam nárok....
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Ja mám tiež takých, no ak silou mocou trvajú na tom , že tam chcú mať zaučtované, mám taký jeden formulárik, že zaučtované na žiadosť klienta, dám mu to podpísať opečiatkovať a mám tam pekne uvedené č. bločkov, nech sa potom zodpovedá....

Inak Pepsi už som hore od 9,30 a čaj nikde, či dnes nemam nárok....
..

...alečoby, Vieroč..len som dnes nejaká rozprplaná z môjho nočného sna...ale idem ti urobiť...užaj!...zatiaľ aspoň fajn deň ti prajem...a aj ostatným...
2 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

zúrim- odrobených cez 300 hodín a dnes som si bola pre "úžasnú" výplatu 650€ v prepočte 2,10 na hodinu. Som na pokraji infarktu.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no na to nás doplatí viacej, tých naších platieb z minimálu- to bude dochodok kvalitný 120 euro...
asi si myslia že dostanú sociálne dávky, sranda by bola ak by skrachoval niektorý fond z čoho bude mať dôchodok?
0 0
slavkaM slavkaM

slavkaM je offline (nepripojený) slavkaM

http://www.cas.sk/clanok/221575/sena...y-natvrdo.html

uz bolo nacase, aby sa to uzavrelo ...
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

som smutná musím Vám to napísať aspoň sa mi trošku uľaví a možno hodíte do pľacu nejaké riešenie . moje dve dietky tento rok eventuálne by mali skončiť tretí ročník na UKF, lenže dnes moja mila dcéra , ktorú tento raz velmi ľutujem , pretože ona študuje externe a ozaj si to krvopotna vydrela skúšky vždy absolvovala na ,,A,, a (obetovala všetok svoj volný čas ) a dovolenku na to aby sa učila dostala email od svojej školiteľky citujem,, Je mi ľúto ale s kapacitných dôvodov nemôžem posúdiť Vašu bakalarsku prácu ......,, a zabila to prianim príjemného dňa a to nehovorím, o mojom synovi , ktorý je veľmi zodpovedný a svedomito ku všetkému počas troch rokov pristupoval prerábal bakalárku štyri dni nakoľko p.školiteľka píše dizertačnú prácu a použiva vo svoj prospech aj jeho prácu takže mu rozbila celú osnovu teraz jej ju práve poslal na niekoľko násobny pokus o posúdenie som zvedavá ako to dopadne. A či vôbec nejak v ich prospech.
Preto sa Vás pýtam môže to jedna pani školiteľka napísať a vyjadriť sa takýmto spôsobom ,má pravo sa nejak moja dcéra brániť ak viete prosím Vás napíšte ako.

Ďakujem IVETAN
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
IVETA N Pozri príspevok
som smutná musím Vám to napísať aspoň sa mi trošku uľaví a možno hodíte do pľacu nejaké riešenie . moje dve dietky tento rok eventuálne by mali skončiť tretí ročník na UKF, lenže dnes moja mila dcéra , ktorú tento raz velmi ľutujem , pretože ona študuje externe a ozaj si to krvopotna vydrela skúšky vždy absolvovala na ,,A,, a (obetovala všetok svoj volný čas ) a dovolenku na to aby sa učila dostala email od svojej školiteľky citujem,, Je mi ľúto ale s kapacitných dôvodov nemôžem posúdiť Vašu bakalarsku prácu ......,, a zabila to prianim príjemného dňa a to nehovorím, o mojom synovi , ktorý je veľmi zodpovedný a svedomito ku všetkému počas troch rokov pristupoval prerábal bakalárku štyri dni nakoľko p.školiteľka píše dizertačnú prácu a použiva vo svoj prospech aj jeho prácu takže mu rozbila celú osnovu teraz jej ju práve poslal na niekoľko násobny pokus o posúdenie som zvedavá ako to dopadne. A či vôbec nejak v ich prospech.
Preto sa Vás pýtam môže to jedna pani školiteľka napísať a vyjadriť sa takýmto spôsobom ,má pravo sa nejak moja dcéra brániť ak viete prosím Vás napíšte ako.

Ďakujem IVETAN
..

..fuha!..takto je kruté..bohužiaľ,aj reálne...ale myslím, že tá školiteľka má aj niejakého nadriadeného, lektora, prípadne vrchnosť...zobrala by som svoju prácu a odpoveď školiteľky a šla sa posťažovať priamo na najvyššie miesto...lebo toto vyzerá na nejakú pomstičku ,zrejme za múdrosť tvojich detí...

(kuwňa, nepríde mi na rozum, ako sa odborne volá riaditeľ vysokej školy, ale tam by som šla určite)
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

ďakujem a pritom to mala celé od utorka minulého týždňa je mi strašne smutno .Bolo mi doporučené isť za vedúcim katedry lenže ,keď nebuda daný nejaký posudok tak je to v háji .Zaplatí si 800 eur aj syn a dcéra , a pritom pôjdu lena na štátnice o rok .

IVETAN

PS len jedno ma štve , že to nieje z ich viny ale na SLOVENSKU je to tak a zajtra idem za dekanom a j rektorom a je mi to jedno aj za tým najhlavnejším ........
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
IVETA N Pozri príspevok
ďakujem a pritom to mala celé od utorka minulého týždňa je mi strašne smutno .Bolo mi doporučené isť za vedúcim katedry lenže ,keď nebuda daný nejaký posudok tak je to v háji .Zaplatí si 800 eur aj syn a dcéra , a pritom pôjdu lena na štátnice o rok .

IVETAN
..

..tak čo ti alebo im bráni sa ísť brániť za vedúcim katedry?..nič, len ísť..nie je ich chyba, že dáma nemá čas, ona je tam na to!!..
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

IVETA N Pozri príspevok
som smutná musím Vám to napísať aspoň sa mi trošku uľaví a možno hodíte do pľacu nejaké riešenie . moje dve dietky tento rok eventuálne by mali skončiť tretí ročník na UKF, lenže dnes moja mila dcéra , ktorú tento raz velmi ľutujem , pretože ona študuje externe a ozaj si to krvopotna vydrela skúšky vždy absolvovala na ,,A,, a (obetovala všetok svoj volný čas ) a dovolenku na to aby sa učila dostala email od svojej školiteľky citujem,, Je mi ľúto ale s kapacitných dôvodov nemôžem posúdiť Vašu bakalarsku prácu ......,, a zabila to prianim príjemného dňa a to nehovorím, o mojom synovi , ktorý je veľmi zodpovedný a svedomito ku všetkému počas troch rokov pristupoval prerábal bakalárku štyri dni nakoľko p.školiteľka píše dizertačnú prácu a použiva vo svoj prospech aj jeho prácu takže mu rozbila celú osnovu teraz jej ju práve poslal na niekoľko násobny pokus o posúdenie som zvedavá ako to dopadne. A či vôbec nejak v ich prospech.
Preto sa Vás pýtam môže to jedna pani školiteľka napísať a vyjadriť sa takýmto spôsobom ,má pravo sa nejak moja dcéra brániť ak viete prosím Vás napíšte ako.

Ďakujem IVETAN
Nuž asi Ťa veľmi nepoteším , moja dcéra končila na UKFiF bakalára a vtedy sme mali tento istý problém, nakoniec promovala v septembri a bakalarku písala úplne novú a obhajovala v auguste.Teraz má už i doktorát a chodí do Brna externe na právo, spomínam to len preto, že povedala citujem: u nas by som už žiadnu vysokú školu neštudovala, nedá sa to vôbec porovnať, naše školy nemajú úroveň, čo je škoda, pretože voľakedy boli jedny z najlepších.
0 0
renata_k renata_k

renata_k je offline (nepripojený) renata_k

IVETA N Pozri príspevok
ďakujem a pritom to mala celé od utorka minulého týždňa je mi strašne smutno .Bolo mi doporučené isť za vedúcim katedry lenže ,keď nebuda daný nejaký posudok tak je to v háji .Zaplatí si 800 eur aj syn a dcéra , a pritom pôjdu lena na štátnice o rok .

IVETAN

PS len jedno ma štve , že to nieje z ich viny ale na SLOVENSKU je to tak a zajtra idem za dekanom a j rektorom a je mi to jedno aj za tým najhlavnejším ........
Možno lektorka ešte dostane od vrchnosti pochvalu, že zarobila pre školu 2 x 800 eur ....
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

willma Pozri príspevok
zúrim- odrobených cez 300 hodín a dnes som si bola pre "úžasnú" výplatu 650€ v prepočte 2,10 na hodinu. Som na pokraji infarktu.
Za blaznov možeme označiť tých ľudí, čo robia veci stále tým istým sposobom a dúfajú ,že vysledok bude zakaždým iný .

PRISLOVIE
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

nie som z tých čo hneď skočia na prvý oznam, ale toto asi nepatrí medzi HOAX :
Další skandál v Polsku: toxická vaječná náhražka

nie že by sme tú ich náhražku kupovali do varenia, ale koľké keksíky a iné výrobky sú v našich obchodoch od nich a ako vieme, že sa tam práve toto nepoužilo. Nám EÚ, vytkne aj keď si s prepáčením p...me, toto nikto nesleduje.??? To sa musíme všetky tieto škandály dozvedať iba z okolitých krajín. Čo robia naše výskumáky, hygiena a iné kontrolné úrady, keď aspoň námatkovo skontrolovať výrobky dovážané k nám. To potom tieto inštitúcie zrušme a nie sú vôbec potrebné.
Zabudla som pripísať, ale hlavne , že nestojíme v radoch na banány a mandarínky----, ako by niekto napísal.
Naposledy upravil ela77 : 17.04.12 at 15:22
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Dnes som smutna a nestastna. Moja cica,ak zajtra nepode na operaciu, tak ma pred sebou tyzden-dva zivota...
Nadavam na veterinarov,ktori beru nemale peniaze,ale zaobchadzaju so zvieratami,akoby to boli iba nejake "veci"...

Potesilo ma, ze som dnes videla male, trojdnove levicatko. Najskor som myslela, ze je to nejake steniatko velkeho psa. Bojuje chuda o prezitie. Drzim mu palceky, nech ten boj vyhra...ale zial, jeho rodicia ziju v nedalekej ZOO, takze ak aj prezije, tak ho caka zivot v malej klietke. V lete horuco, v zime zima,vykrikujuce deturence za ohradou, vybeh ziadny. Bude to az taka vyhra...???
3 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

ela77 Pozri príspevok
nie som z tých čo hneď skočia na prvý oznam, ale toto asi nepatrí medzi HOAX :
Další skandál v Polsku: toxická vaječná náhražka

nie že by sme tú ich náhražku kupovali do varenia, ale koľké keksíky a iné výrobky sú v našich obchodoch od nich a ako vieme, že sa tam práve toto nepoužilo. Nám EÚ, vytkne aj keď si s prepáčením p...me, toto nikto nesleduje.??? To sa musíme všetky tieto škandály dozvedať iba z okolitých krajín. Čo robia naše výskumáky, hygiena a iné kontrolné úrady, keď aspoň námatkovo skontrolovať výrobky dovážané k nám. To potom tieto inštitúcie zrušme a nie sú vôbec potrebné.
Zabudla som pripísať, ale hlavne , že nestojíme v radoch na banány a mandarínky----, ako by niekto napísal.
sleduje sa to a publikuje v ramci eu prostrednictvom rychleho vystrazneho systemu pre potraviny a krmiva

https://webgate.ec.europa.eu/rasff-window/portal/
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ja si myslím,že to sú cielene vyrábané fámy, by sa zakrylo niečo, čo fičí na pozadí a je dôležitejšie..vyrobí sa fáma ohladne potravín, ludia besnejú a zabudnú na svet okolo...lebo vždy, keď sa to vyšetrí, je výsledok dobrý, potraviny neškodlivé-ale niekto je poškodený...
..lebo tie vajcia sú čisté, tak, ako uhorky boli dobré,soľ netoxická a tak daleko...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať