Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kúrňa - čumím na výpis v IB a nejaká platba (prevod) mi tam svieti, o ktorom nemám ani poňatia. Platba kartou v ten deň nebola, príkaz v ten deň som nedával (predtým bola So a Ne),v banke som nebol ani nepamätám. Takže ma čaká cesta do banky (osobne),nech mi vysvetlia, ako sa tam ten prevod z účtu objavil. Možno niekto skúša sosať z účtu a zisťuje, či to zistím.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...ja si myslím,že to sú cielene vyrábané fámy, by sa zakrylo niečo, čo fičí na pozadí a je dôležitejšie..vyrobí sa fáma ohladne potravín, ludia besnejú a zabudnú na svet okolo...lebo vždy, keď sa to vyšetrí, je výsledok dobrý, potraviny neškodlivé-ale niekto je poškodený...
..lebo tie vajcia sú čisté, tak, ako uhorky boli dobré,soľ netoxická a tak daleko...
...hm ....pri sledovaní šotu z tlačovky Fico a nový minister práce ........

Tak to nebudú iba fámy , ale cielená pravda ...no dôležité je , že " výsledok bude dobrý "...ľudia sa zbesnejú , ešte aj tí , čo ich volili ...a nie iba vajcia mali asi čisté pri tých nápadoch , ale aj hlavy jak blondíny ( týmto sa ospravedlňujem blondýnkam ...)

...sedia tam jak kvočky na vajciach ......akurát , že z tých vajec sa nič dobré nevyliahlo ešte a ani nevyliahne ...

http://www.vlada.gov.sk/20120417-tla...iny-na-rezort/
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...nepokúšaj mojík..po poslednej noci nejem večer ani hlt
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

aj pre chlapov.....
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

specialne pre buchaca...na travenie :-)
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

no dobre
takyto lubis ?
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
arizona, dávam do placu toto, tonic sám o sebe nemá chuti

1 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama


Keď Vám chcem zaželať dobré ráno, musím to urobiť už teraz...

11 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
A jakože čo?

Kafu nič? Nemáme? Nevaríme?

Dajte si aspoň raňajky zatiaľ

3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Tak toto ma dnes šoklo http://www.topky.sk/cl/10/1307379/Pr...j-s-manzelkou-
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tchýně vaří v kuchyni guláš.
# # Malý domácí kocourek se přitulí k noze
# # a mňoukáním si vyprošuje kousek masa.
# # Tchýně ho odtlačí nohou.
# # Kocourek se opět přitulí a prosí o kousek masa.
# # Vypadni" zařve na něj tchýně a odkopne ho do kouta.
# # V zápětí přichází zeť z práce, posadí se ke stolu
# # a tchýně říká:"Uvařila jsem výborný guláš jen pro
# # tebe,"
# # a nabere plný talíř. Ještě než zeť začne jíst,
# # přitulí se k němu kocourek a prosí o kousek masa.
# # Zeť mu kousek masa hodí se slovy: "Dej si, mazlíku."
# # Kocourek maso zhltne a vzápětí leží natažený na zemi
# # a
# # nedýchá.
# # Zeť se rozlítí a zařve na tchýni: "Tak otrávit jste
# # mě
# # chtěla, vy bestie," a prásk jí jednu po hubě,
# # tchýně letí do kouta.
# # Kocourek pootevře očko a pomyslí si: "A máš to, svině
# # lakomá
# #


... kludný deň dnes vám prajem..ja dnes nebudem mať kludný deň, lebo nášmu starostovi by som zatočila krkom..máme tu krásne ,25 ročné brezy a on ich dá vyťať!!...vlani dal vedľa frekventovanej bočnej cesty navoziť kopec hliny, vraj, aby sa mali deti kde sánkovať a dnes dal vyťať brezy, ktoré vedľa tej cesty rástli 25 rokov...priestor od cesty ku kopcu je asi 1.5 metra a druhá strana kopca,asi 3 metre je breh potoka...toto už je aký rozum??..a na otázku, prečo dal vyťať stromy, tak vraj alergici sa sťažovali...a čo povedia alergici, keď z jednej strany dediny bude slnečnica a z druhej repka olejka, to nevedel...
brezy 001.jpg  
brezy 002.jpg  
brezy 003.jpg  
1/1
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a práve ma potešilo ...moje vnúčatko...od najmladšieho decka...
Naposledy upravil pepsikova : 18.04.12 at 10:40
bábetko naše.jpg  
12 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Deti od 5 rokov musia mať vlastný cestovný pas

http://www.minv.sk/?deti-od-5-rokov-...y-cestovny-pas
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

VieraPopluharova Pozri príspevok
Nuž asi Ťa veľmi nepoteším , moja dcéra končila na UKFiF bakalára a vtedy sme mali tento istý problém, nakoniec promovala v septembri a bakalarku písala úplne novú a obhajovala v auguste.Teraz má už i doktorát a chodí do Brna externe na právo, spomínam to len preto, že povedala citujem: u nas by som už žiadnu vysokú školu neštudovala, nedá sa to vôbec porovnať, naše školy nemajú úroveň, čo je škoda, pretože voľakedy boli jedny z najlepších.
Bola som na vrchnosti , ale medzi časom email, citujem : Ona nemôže zakázať aby bakalarku neposlala, pretože tlačí termín( do 20 apríla) a posudok dodá neskôr ... takže bakalarku sme vytlačili dali zviazať a podali. A ostáva nám len dúfať , aby to dobre dopadlo . To isté tvrdí aj moja dcéra, že keď pôjde ďalej tak už nie tu v SR. Prajem Tvojej dcére veľa úspechov , nech bez problémov ukončí školu a nech má menej zlých a viac tých dobrých dní, ktoré jej dodajú chuť ,, popasovať sa so životom,,,


PS. teraz syn čaká na UKF na vyjadrenie druhej p.školiteľky
ďakujem všetkým aspoň trošku sa mi uľavilo keď som sa mohla takto ,, vypísať,,

IVETAN
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

erzet Pozri príspevok
Deti od 5 rokov musia mať vlastný cestovný pas

http://www.minv.sk/?deti-od-5-rokov-...y-cestovny-pas
http://www.topky.sk/cl/10/1306649/Od...apisat-do-pasu
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Základný omyl alergika: škodí mi breza, mačka, peľ a čo ja viem čo ešte. Mal by si položiť otázku, prečo to neškodí iným, ale práve jemu. A sme doma, mal by si očistiť nielen telo, ale aj dušu. Odpustiť staré krivky a žiť dnes, nie v minulosti. Rozdávať úsmev a lásku, nie frfľanie a kritiku. A namiesto správ/samé krimi, teda negatíva si radšej pustiť príjemnú hudbu. A večer ísť na prechádzku. Pekný deň všetkým.
1 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

kukučka Pozri príspevok
Základný omyl alergika: škodí mi breza, mačka, peľ a čo ja viem čo ešte. Mal by si položiť otázku, prečo to neškodí iným, ale práve jemu. A sme doma, mal by si očistiť nielen telo, ale aj dušu. Odpustiť staré krivky a žiť dnes, nie v minulosti. Rozdávať úsmev a lásku, nie frfľanie a kritiku. A namiesto správ/samé krimi, teda negatíva si radšej pustiť príjemnú hudbu. A večer ísť na prechádzku. Pekný deň všetkým.
-a keď takto niekto žije, ostatní sa na neho dívajú ako keby padlo z jahody
/vieme svoje/
-ale inak by som súhlasila!
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukučka Pozri príspevok
Základný omyl alergika: škodí mi breza, mačka, peľ a čo ja viem čo ešte. Mal by si položiť otázku, prečo to neškodí iným, ale práve jemu. A sme doma, mal by si očistiť nielen telo, ale aj dušu. Odpustiť staré krivky a žiť dnes, nie v minulosti. Rozdávať úsmev a lásku, nie frfľanie a kritiku. A namiesto správ/samé krimi, teda negatíva si radšej pustiť príjemnú hudbu. A večer ísť na prechádzku. Pekný deň všetkým.
fúha to aká terapia hlavne ked je nie niekto alergik, alebo nebodaj až astmatik už v plienkovom veku....
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Podáva sa obedňajšia káva, dobrá, silná. Pekné popoľudnie všetkým.
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať