Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

V piatok sme pre mláďa vybavili novú školu. Pani riaditeľka veľmi ústretová /dúfam, že to nie je normatívom na žiaka/, triedna učiteľka tiež na mňa pôsobila pozitívnym prvým dojmom. Noví budúci spolužiaci zlaté decká. V triede ich je cca 16. Dúfam, že to bude celková zmena k lepšiemu. Mladá to berie tiež s pozitívnym očakávaním, tak predpokladám, že skončilo okusovanie nechtov a žmurkanie očami. Ešte zvládnuť budúci týždeň balenie a sťahovanie, usadenie sa a nájdenie zamestnania a hurá v ústrety svetlejšej budúcnosti.
4 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

arizona Pozri príspevok
zial, realita asi im reklamy malo sypu...
skus vyhladat, ci sa relacia nenachadza na youtube
vidí sa mi, že voyo môžeš bezplatne využívať 1 mesiac, ale musíš sa zaregistrovať
len tu potom hrozí, že ťa donemoty budú otravovať, aby si si predplatila
aby rovno neposlali faktúru neviem nemám skúsenosť
2 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tak je obed.... a my máme posiate.... Môj muž prvý raz v živote sial.... Vzal kresielko ratanové do záhrady, ja som odskackala na barlách, sadla, prebrala čo máme aké semiačka a dávala inštrukcie..kde čo pôjde a ako to treba zasiať. No a sedela som si tam ako kontrolný orgán..konečne na vzduchu po piatich týždňoch.
Neviete si predstaviť ako sa vytešujem, že predsa len tento rok bude v našej záhradke čerstvá a voňavá zelenina rásť.
Núkala sa svokra , že príde posiať...ale sb zvládol sám... no môžem viac od života ešte chcieť?
13 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dobrú úrodu
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ako pozeram asistentov poslancov,tak ta Katarina Mikulova musi byt moc sikovna ked je asistenka az 9 poslancom SaS,resp.neviem ci nie vsetkym /sice za 150 eur ale krat 9 tak to uz hodi slusnu sumu na mesiac/
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

trisestri Pozri príspevok
ako pozeram asistentov poslancov,tak ta Katarina Mikulova musi byt moc sikovna ked je asistenka az 9 poslancom SaS,resp.neviem ci nie vsetkym /sice za 150 eur ale krat 9 tak to uz hodi slusnu sumu na mesiac/
tak vieš ako to je- asi taká poradkyňa pre "všetko" a pre všetkých...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ivana Š Pozri príspevok
taký jeden mi dnes ešte priniesol doklady
lebo sa mu zdala vysoká daňová povinnosť
chce ich tam mať a sú obhájiteľné, takže ich dám, aj podpísal)
a ďalší doniesol účet za vaňu aj s montážou
keď som našla, hneď som sa rozčúlila a frflala , a dcéra z izby mi hovorí
mami kľud, veď predsa musí ísť čistý do práce
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
DanielaSĽ Pozri príspevok
Tak je obed.... a my máme posiate.... Môj muž prvý raz v živote sial.... Vzal kresielko ratanové do záhrady, ja som odskackala na barlách, sadla, prebrala čo máme aké semiačka a dávala inštrukcie..kde čo pôjde a ako to treba zasiať. No a sedela som si tam ako kontrolný orgán..konečne na vzduchu po piatich týždňoch.
Neviete si predstaviť ako sa vytešujem, že predsa len tento rok bude v našej záhradke čerstvá a voňavá zelenina rásť.
Núkala sa svokra , že príde posiať...ale sb zvládol sám... no môžem viac od života ešte chcieť?
..

..mojík, novidišto, si užitočná a raásť bude aj bez zohýnania..a sb bude aký pyšný, keď všetko zíde!...a v pondelok všetko bude dobre dopadnuté,ale opierky ešte neodhadzuj, tanečky odložíme na neskôr, oki?..držím palčáky...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a podvečernú slniečkovú pohodu vám prajem, vonku je fajn, tak dáku grilovačku by sme mohli dať...alebo aspoň gusta s dolčom ,čajík a koláčik..komu čo mu chutí...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...nevedel by mi niekto, prosím vás, vysvetliť, prečo sa nedá jednej mojej milej kaminke vojsť do môjho profilu, keď každému inému sa dá?..nemám ju vyblokovanú, ani nič zrušené, len ona vidí len všeobecný profil, ale nemôže písať, ani pridať obrázok...čo treba opraviť?..ďakujem za každú radu,...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

no a ešte som našla účet na tykev cuketa zluta 0,65 € s DPH
keby mal aspoň v živnostenskom liste niečo s poľnohospodárstvom
ale montuje klimatizácie
prečo to chce mať v účtovníctve?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Ďalšia zbytočná smrť ... http://www.lucenec-online.sk/index.p...1194&Itemid=60 ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

haloooo.....tak idemo grilovačka.......
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..luííí a kde založíme oheň?..
http://www.hzsol.cz/uploads/pics/Schranka01.bmp
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

lujza.j zabiť ťa málo, ty pokušiteľka

ja takéto nemôžem, len diétne a nealko
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
lujza.j zabiť ťa málo, ty pokušiteľka

ja takéto nemôžem, len diétne a nealko
..
.
.Iví, však ani lui také nemôže a preto dáva všetko len diet a nealko..len zabudla napísať
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Jéžišmárja ...... ešte aj to točené, orosené k tomu!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
lujza.j zabiť ťa málo, ty pokušiteľka

ja takéto nemôžem, len diétne a nealko

grilované maso je diééétne....
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

keby niekto tak aj kvasinkové.....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

zda sa my ze niekedy novinari svojim sposobom podania informacii este viac rozostvavaju ludi proti sebe-napr dnes markiza podala spravu o zamere zmenit valorizaciu dochodkov, uviedla /aj teletexte/ a to ze vraj bohatsi dochodcovia budu doplacat chudobnejsim dochodcom,to je co za nehoraznost?-ved ide iba o zmenu valorizacie,kedd kazdy dochodca dostane rovnaku sumu,cim sa zmiernia aspon ciastocne dosledky systemovych chyb a nespravodlivosti v dochodkovom systeme,ale to pani novinari z markizi zamlcia,namiesto toho pouziju slovo doplacat co nema z pravdou nic spolocne,ale hlavne ze postvu dochodcov z vyssim dochodkom proti tym druhym.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať