Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Zeny, nieco ste tu mleli o pekarnicke z LIDLA. Co je to zac? Oplati sa? Aky je velky chlieb, respektive ake ma rozmery nadoba na pecenie? Daju sa v nej vymiesat aj rezance? Ako casto ju vyuzivate? Su zabezpecene nahradne diely v servisoch? :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
trošku snívam o produktoch domácej zabíjačky, toto sú strašné mňamky dajme si .....
.

..no, my sme si s Terezkou dali ananás..na líniu...chapeš, nyje?...nemóžeme klbásky, hurky, tlačenky...nyjeee...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
alabut Pozri príspevok
Zeny, nieco ste tu mleli o pekarnicke z LIDLA. Co je to zac? Oplati sa? Aky je velky chlieb, respektive ake ma rozmery nadoba na pecenie? Daju sa v nej vymiesat aj rezance? Ako casto ju vyuzivate? Su zabezpecene nahradne diely v servisoch? :-)
Mám pekárničku Moulinex, vyzerá presne tak, ako na tá lidlovská http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/SID-...ndex_21160.htm, má 3 možnosti 750-1000-1500 g chlebík, málo upečená kôrka.
Využívam ju predovšetkým na miesenie a kysnutie, v tom je skvelá a mne ušetrí námahu.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Zeny, nieco ste tu mleli o pekarnicke z LIDLA. Co je to zac? Oplati sa? Aky je velky chlieb, respektive ake ma rozmery nadoba na pecenie? Daju sa v nej vymiesat aj rezance? Ako casto ju vyuzivate? Su zabezpecene nahradne diely v servisoch? :-)
..

..no ja ti poviem takto:..záleží, aká sa vydarí, lebo niekto tu písal, že tá lídlová je super a dobrá..a ja som kedysi kúpila tiež takú lacnejšiu, za 25€ a ani jeden chlieb neupiekla a už mašírovala naspäť do obchodu, pokazila sa...o slížoch som sa tam nedočítala...však sú tu témy, kde baby píšu o rôznych produktoch, nepohľadal by si?..je tam všeličo, aj recepty, aj značky produktov..najlepšie tak sa dozvieš...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
A že aký "plodný" deň dnes za mnou?! Musím sa pochváliť keď ma nemá kto
upratala, oprala, koláč upiekla, uvarila, na batérii v kúpelke ramienko vymenila, teraz si idem spraviť mliečko s kávou, vyložím hnáty a dnes so mnou už nikto ani nepohne
3 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Nechcem tu vnášať politiku aj keď vidím, že sem tam sa prepletie v tejto téme aj to, ale zaujali ma produkty na fotkách z domácej zabijačky čo tu prilepila Lujza a tak ma napadlo, že ma dnes naštvala práve zmienka o zabíjačke (samozrejme nie tá Lujzina), ktorá sa mala dnes konať v Seredi a potom , že tam bude mať predvolebnú kortešačku SDKU. To si zase išli kupovať plnými misami a prázdnymi rečami voličov???
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
trošku snívam o produktoch domácej zabíjačky, toto sú strašné mňamky dajme si .....
Ty tu neprovokuj, na noc nie je dobré sa napchávať nevieš o tom? A teraz nebudem môcť zaspať, čo budem cítiť chuť domácej zabíjačky
2 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

alabut Pozri príspevok
Zeny, nieco ste tu mleli o pekarnicke z LIDLA. Co je to zac? Oplati sa? Aky je velky chlieb, respektive ake ma rozmery nadoba na pecenie? Daju sa v nej vymiesat aj rezance? Ako casto ju vyuzivate? Su zabezpecene nahradne diely v servisoch? :-)
Pred dvoma rokmi ju mali v akcii za 29,90 eur. Vyuzivam ju casto kvoli peceniu bezlepkoveho chleba, len chcem vytknut, ze v nadobke sa rychlo vyderie teflon, ale to robi v aj v drahsich pekarnach /mala som predtym Etu, ma presne tu istu nadobku ako lidlacka/. Zo skusenosti ani v jednej mi nadobka nevydrzala 2 roky. Dcerka ma drahu moulinex, ta jej isla asi 2 pecenie. Takze keby som si mala vybrat, tak urcite tu z lidla. Pecie, miesi dokonca aj rezance vynikajuce.
2 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Dakujem za poznatky, necham prelezat v hlave. A ta nadoba sa da samostatne zohnat?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
ešte kávičku, ale nie hneď po tlačenky, aby sme sa nezgrckali
..

..lui, môžem tú kávu poprosiť?..ale v tej istej šáločke..páči mi...(na ktorej stránke to majú
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

alabut
presuň sa sem http://www.porada.sk/t67035-domaca-p...na-chlieb.html
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
.

..no, my sme si s Terezkou dali ananás..na líniu...chapeš, nyje?...nemóžeme klbásky, hurky, tlačenky...nyjeee...
bože dobre baby, idem si aj dať mám nakrájaný v tégliku v chlad., škoda že ho nemôžem zajedať tlačenkou, alebo jaterničkou alebo... ale nachystajte kalíšky nalievam voćni liker od Maraska
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ešte som dlžná wegamizi ohodnotenie za príspevok s receptom na likvidáciu anémie v "Čo dnes môžem urobiť aktuálne pre svoje zdravie". Krvavavničkami. V obchode nekúpim, nezabíjame, dá sa to urobiť aj doma? Hoci si to neviem ani predstaviť, ale dá sa niekde zohnať bravčová krv? To chce náturu.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
korela Pozri príspevok
Ešte som dlžná wegamizi ohodnotenie za príspevok s receptom na likvidáciu anémie v "Čo dnes môžem urobiť aktuálne pre svoje zdravie". Krvavavničkami. V obchode nekúpim, nezabíjame, dá sa to urobiť aj doma? Hoci si to neviem ani predstaviť, ale dá sa niekde zohnať bravčová krv? To chce náturu.
Korela odkiaľ si? U nás v Nitre v pohode krvavničky kúpiš...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Na vylúdenie úsmevu, i keď mňa to dojalo

http://www.wimp.com/helpfuldog/
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..idem odtialto..lebo ráno je čo nevidieť a mne už teraz vonia káva...decko povedalo, že som"kavkáč"...to je skoro ako narkáč..čo už...šarkan je už uprataný, alabut asik pri alabutke nôžky zahrieva , tak zhasnem a dobrú noc...ak by niekto liezol do chladničky, tak je vypnutá..mrazák je na balkone.....a keby voľačo, alebo niečo, tak, šak brnknite...no..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

korela Pozri príspevok
Na vylúdenie úsmevu, i keď mňa to dojalo

http://www.wimp.com/helpfuldog/
ja asi tak isto, myšlienka koľko drezúry.... tiež v úžase pozerám čo dokážu asistenčné psy len mám potom slzy v očiach
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..idem odtialto..lebo ráno je čo nevidieť a mne už teraz vonia káva...decko povedalo, že som"kavkáč"...to je skoro ako narkáč..čo už...šarkan je už uprataný, alabut asik pri alabutke nôžky zahrieva , tak zhasnem a dobrú noc...ak by niekto liezol do chladničky, tak je vypnutá..mrazák je na balkone.....a keby voľačo, alebo niečo, tak, šak brnknite...no..
pepsi včera mi kolega priniesol domáce pitvarošské klobásky, takže ked otvorím chladnicu kukajú na mňa si takto
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Hmmm, alabut este nie je pri alabutke, ale uz sa chysta. Narobili ste mi chute, tak si idem nakrajat tie chlpate zelene vajcia na chlieb s maslom a pogebrim to cele medom, splachnem cajom, aby sa kiwi spravne vstrebalo do tela mojho. :-)
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

korela Pozri príspevok
Na vylúdenie úsmevu, i keď mňa to dojalo

http://www.wimp.com/helpfuldog/
vďaka za link, klikám a klikám, nedá sa prestať, výborné

http://www.wimp.com/dogcovers/

http://www.wimp.com/australianfootball/
Naposledy upravil kukučka : 12.02.12 at 02:01
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať