Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Súhlasím s týmto názorom a ja len dodám- nechcem si Roberta Fica nejako obhajovať, ale predsa len má 3 vysoké školy, docentúru, pracuje už vyše 25 rokov, alebo kolko, je úspešným právnikom a vzhladom na svoje vzdelanie má zaslúžený vyšší plat, tak prečo by nemohol mať hodinky za 5.000 eur? , tak nerozumiem tejto debate...-však to je pol mesačná výplata úspešného právnika...
P.S. Ja osobne si myslím, že aj tak je Robert Fico oproti Ivanovi Miklošovi čo sa majetku týka úplný žobráčik- viete si predstaviť aká musela byť provízka za SPP? Tolko fico nezarobí ani za 2 životy, ja osobne si myslím, že Mikloš má viac peňazí ako všetci spolumajitelia Penty dokopy...
Podľa niektorých by mal chodiť v poplátaných montérkach a gumákoch niečo ako dríšľakovci.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Pre Stanislava:
Mne to už tak pripadá, akoby ľudia, hlásiaci sa k ľavicovým ideám, neboli ani ľudia s normálnym životom, radosťami, koníčkami, s právom na štandardné uspokojovanie svojich potrieb, ktoré si dokážu financovať z toho, čo zarobia. To akoby ľavicoví poslanci mali dostávať najviac polovičku poslaneckého platu len zato, že sú ľavicoví. Hádam aj obleky by si mali kupovať v konfekcii. A v Bruseli by mal Fico pôsobiť ako z inej planéty, lebo však je ľavičiar! Veď je to padnuté na hlavu! Aj s otázkou, koľko a komu dal na charitu.
1 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Mohli by ste si nájsť inú tému ako politika?
Alebo aspoň v inej téme?
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Dav Pozri príspevok
Mohli by ste si nájsť inú tému ako politika?
Alebo aspoň v inej téme?
Prečo ma odtiaľto vyháňaš? Hm...? Kde si bola, keď bol daný impulz na pretriasanie tejto témy. Pokiaľ viem, zatiaľ sa tu nikto nebije, ani si nenadáva. Kde si bola vtedy, keď sa tu aspoň dva týždne púšťali bezprecedentné urážlivé príspevky? Trochu rozlišuj! Aj debata o politikoch(ako osobách) patrí k životu tak, ako pitie kávy a debata o parnom valci, ktorý ma včera prešiel.

Ale neboj sa ... už som povedala všetko, čo som chcela.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dav Pozri príspevok
Mohli by ste si nájsť inú tému ako politika?
Alebo aspoň v inej téme?
..

..a kde sa ty rozprávaš o politike?..snáď v posteli?..alebo v záhrade pri sadení?..ja normálne pri káve, v kaviarni je asi to správne miesto...ale však, môžeš prísť a upratať, to vieš!...
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

mna netrapia Ficove hodinky,ale jeho personalna politika,zda sa ze sa nepoucil a dava do niektorych funkcii ludi ktory sa spravali pochybne pri sprave verejneho majetku
dalej my vadi ze smer akokeby zabudol ze zahlasoval za vyssie platy v zdravotnictve a vedelo sa ze problem financovania zdedi nova vlada a teraz pani ministerka ako keby davala ruky od toho prec,nic horsie ak statne institucie nerespektuju zakony,mali teda radsej zacat rokovat o ich zmene ako aj zo zastupcami zdravotnikov o rozlozeni zvysenia platov na dlhsie casove obdobie a hladat dodatocne zdroje v ramci systemu bez toho aby to malo vplyv na deficit alebo zadzovanie v zdravotnictve
pre dav-politika ovplyvnuje takmer vsetko,je tazko sa od tychto vplyvov izolovat aj ked chapem ze to moze vyustit do tvrdych hadok a atakov,ale v tomto pripade prebieha kultivovane
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..a kde sa ty rozprávaš o politike?..snáď v posteli?..alebo v záhrade pri sadení?..ja normálne pri káve, v kaviarni je asi to správne miesto...ale však, môžeš prísť a upratať, to vieš!...
čisto teoreticky sa dá o politike debatovať aj pri sexe....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
čisto teoreticky sa dá o politike debatovať aj pri sexe....
...he .....alebo aj opačne .....

...napríklad posexovať našich politikov .........bez debaty ..........a poriadne ....
Naposledy upravil buchač : 24.04.12 at 06:18
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..dobré ráno vám a aj krásny deň prajem..káva je na stole, aj rožtek čierny a syrík,šarkan práve ochutnáva s deckom tresku a po syre sa ani neotočí..vonku fajn, možno poprší...tak posielam chrumkavé kukís ku kafici...
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

O personálnej politike nerozhoduje Fico,ale tí čo mu píšu prejavy a za ich prečítanie ho platia.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Dobré ránko všetkým.

A a a a ako čítam, radšej idem, aby ma niekto ne ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..jeden na ráno:

> Novináři se ptají slepice:
> Je pravda, že jste snesla sedmikilové vejce? Ano.
> A jaké jsou vaše plány do budoucna?
> Snést desetikilové vejce.
> Novináři jsou spokojeni a jdou za kohoutkem a ptají se ho:
> Víte, že jedna z vašich slepic snesla sedmikilové vejce?
> Ano, to vím.
> A jaké jsou vaše plány do budoucna?
> Rozbít držku pštrosovi!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami Pozri príspevok
O personálnej politike nerozhoduje Fico,ale tí čo mu píšu prejavy a za ich prečítanie ho platia.
...Týýýýýýý brďo ..........teda ak toto je myslené vážne , tak dnes sa picnem stojac na stoličke , pod trámom visiac na tej slučke ...

Kurnik ....šak chlapec nemá zvyčajne napísané prejavy ......jemu tie bludy pravidelne cez uši prebehnú , nejak bez prekážky v tej hlave ...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

buchač Pozri príspevok
...Týýýýýýý brďo ..........teda ak toto je myslené vážne , tak dnes sa picnem stojac na stoličke , pod trámom visiac na tej slučke ...

Kurnik ....šak chlapec nemá zvyčajne napísané prejavy ......jemu tie bludy pravidelne cez uši prebehnú , nejak bez prekážky v tej hlave ...
Nie sú práve plné noviny toho,ako sa Machala,ktorý písal Ficovi prejavy pobil s Janovicom?Zle som čítala?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok

Kurnik ....šak chlapec nemá zvyčajne napísané prejavy ......jemu tie bludy pravidelne cez uši prebehnú , nejak bez prekážky v tej hlave ...
BXLmiami Pozri príspevok
Nie sú práve plné noviny toho,ako sa Machala,ktorý písal Ficovi prejavy pobil s Janovicom?Zle som čítala?
...Machalu nejak neriešim ....ak aj písal , jedno je...
...na druhej strane ???...hm , no a čo ???...štb - bák sa realizuje , tlačí do " terča " ( viď 4758 ) bývalému komunistovi ...

JA vravím o tých bludoch , ktoré bez prípravy na tých tlačovkách zo seba vytlačiť ...
...niekedy sú to samé perly...ale čo už , keď nás - slovač tí politici za tie svine majú......či ...???
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..poobedňajšia káva je na stole...a mračná na oblohe, možno aj poprší...tak príjemnú siestu vám prajem...
..a koláčik ku kafici, alebo k čajíku...
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Juraj ty dnes hlavne OSLAVUJ nenič si pekný deň politikou, chlieb aj tak lacnejší nebude ...

a Nika, dík za sladké k tomu čajíčku
a popršať by nemuselo, ale vyzerá to tak že asi bude
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

a perlička na záver - poslala som syna do obchodu kúpiť smotanu na šľahanie 33%
priniesol mi kyslú smotanu a šľahačku v spreji vraj nevedel čo má zobrať, tak kúpil oboje,je to poklad
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
Juraj ty dnes hlavne OSLAVUJ nenič si pekný deň politikou, chlieb aj tak lacnejší nebude ...

a Nika, dík za sladké k tomu čajíčku
a popršať by nemuselo, ale vyzerá to tak že asi bude
...politika ???...tá je pre mňa ako voda v rieke ...preteká raz pomaly , raz rýchlejšie , no občas ju nejaká priehrada zastaví ...po nejakom čase sa aj tak stavidlá budú musieť uvoľniť a následne sa na brehu objaví ten kal a bordel z nánosov ...

...politika ???...tú pekne hlboko niekde mám ...svoje si poviem , no nervy si ničiť nemienim ....radšej nech druhí si ich trápia ...

...a oslava ???...niečo už bolo , niečo ešte len bude ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...politika ???...tá je pre mňa ako voda v rieke ...preteká raz pomaly , raz rýchlejšie , no občas ju nejaká priehrada zastaví ...po nejakom čase sa aj tak stavidlá budú musieť uvoľniť a následne sa na brehu objaví ten kal a bordel z nánosov ...

...politika ???...tú pekne hlboko niekde mám ...svoje si poviem , no nervy si ničiť nemienim ....radšej nech druhí si ich trápia ...

...a oslava ???...niečo už bolo , niečo ešte len bude ...
intelektuálne napísané, až dojemné- normálne mám slzy na krajíčku..., buchy mal byť spisovateľom...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať