Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...konečne mám novú klábosnicu...lebo tá šunka 5-ročná už dosluhovala a písala len zo zvyku...tak fajn deň vám...predobedňajšia káva je na stole...
keby, že zima.....


toto je ona?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...rozhovor s automatom nášho mobilného operátora..ak ste boli veľmi spokojní, stlačte jednotku, ak menej spokojní, stlačte dvojku-.-.-.-.....na základe vašej odpovede pracujeme na skvalitnení našich služieb...
(aha, a pýtal sa, ako ste boli spokojní pri čakaní na živého operátora- tak tam, kuwňa, ja teda na 4...lebo počas jednej cigarety ((cca4-min.) nie sú schopní zdvihnúť sluchadlo..
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...slnko nejak nemusím , dokonca ho mám v určitom ohľade zakázané , tak som sa prišiel pozrieť , že čo nové ...

pepsikova Pozri príspevok
..
..no, vieš, absolvovala som tie prednášky, nie preto, žeby sa mi páčili a aby som súhlasila s ich obsahom, ale aby som mala možnosť porovnať fakty a skutočnosť s ideou a môžem povedať, že mi dosť otvorili obzor na premýšlanie...ale o tom sa s tebou baviť nebudem..lebo to je vec chuti, kto a čo číta a ako sa vzdeláva a čo si z toho vyberie...a hlavne, či vyjadrí svoj názor, alebo vypitve názor iného..
..no a to slnko- vieš, nemám ho rada...ale ani teba nemám rada....(ale zas nemusím všetko)....a nič s tým nenarobím..ale pokecať môžem aj so slnkom aj s tebou, keď je o čom
...by som prisahal ...krk na to dal ...a čo ja viem , čo ešte , že takúto odpoveď dostanem ...
Lenže , holt ... ja sa správam ako šachista , ktorý myslí na tých pár ťahov dopredu ...
Poprípade ako aj ten vojak ( šak som aj bol ten lampasák , ako by niekto povedal ... ...) , aj títo musia byť pripravený ...šak ťažko na cvičisku , ľahko na bojisku ...

Tie fakty ,skutočnosť a idea ???...
Veď aj v dobách minulých sa na fakulte teológie sa marx - leninizmus prednášal a na politoligických sa zasa o biblii diskutovalo ...

...a máš pravdu , každý číta to , čo mu pasuje .....mne ani ten Mikloš nezarezonoval v tých oných ...
Iba dúfam , že aj poniektorí INÍ si nezaložia tie svoje univerzity...

...a to vzdelávanie ???...pitvem len to , čo mi iba osoh prináša , šak v konečnom dôsledku aj na Porade som nejaké rozumy pochytil - v neposlednom rade aj využil ...

......nemáš ma rada .......a ja ,že ma ľúbiš jak toho koňa .......
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...citujem:...a ja ,že ma ľúbiš jak toho koňa...(šmarjá, šak ja ťa ano!!...ale zato ťa ešte nemusím mať rada...

...citujem:..lampasák...(docvaklo mi...toto som nevedela...


....áááále čouž!...aspoň fajn čas...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ach jáj, ja tu mám takých akčných susedov- ráno sa tu riešili veci- jeden susedko mal ten pocit,že ten druhý mu zablokoval vstup do garáže a tak mu v noci olial na Audinke A8 celé čelné sklo brzdovou kapalinou- akurát to umýval-ale není to dobré- je to rozožrané...-a takto si my tu v láske nažívame...
Zachvíľu si budete zatínať sekery do hláv ,

PAŠTIKÁRI ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Indeed Pozri príspevok
Zachvíľu si budete zatínať sekery do hláv ,

PAŠTIKÁRI ...
ja som nikomu nič.... a na čelnom skle nagrcaná dusená kapusta, natretá tatarska.... prepichnutá guma..... niekedy stačí ked parkuješ v trase odchodu ožratých z miestneho "Pabu" a pri chôdzi tam stojí prekážka-auto....ale už som mala aj "bačkúrku" na sídliskučo viem že ma niekto nabonzoval..... len nijak mi tým neublížil...len som niekde meškala, potom som už prestala parkovať s vedomím, aby sa zmestili aj iní..... ako nie že by som teraz parkovala na dvoch miestach...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
ja som nikomu nič.... a na čelnom skle nagrcaná dusená kapusta, natretá tatarska.... prepichnutá guma..... niekedy stačí ked parkuješ v trase odchodu ožratých z miestneho "Pabu" a pri chôdzi tam stojí prekážka-auto....ale už som mala aj "bačkúrku" na sídliskučo viem že ma niekto nabonzoval..... len nijak mi tým neublížil...len som niekde meškala, potom som už prestala parkovať s vedomím, aby sa zmestili aj iní..... ako nie že by som teraz parkovala na dvoch miestach...
v tomto prípade je ešte dobré mať prepichnutú gumu( na aute)- sú aj horšie verzie prepichnutých gúm...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

lujza.j Pozri príspevok
ja som nikomu nič.... a na čelnom skle nagrcaná dusená kapusta, natretá tatarska.... prepichnutá guma..... niekedy stačí ked parkuješ v trase odchodu ožratých z miestneho "Pabu" a pri chôdzi tam stojí prekážka-auto....ale už som mala aj "bačkúrku" na sídliskučo viem že ma niekto nabonzoval..... len nijak mi tým neublížil...len som niekde meškala, potom som už prestala parkovať s vedomím, aby sa zmestili aj iní..... ako nie že by som teraz parkovala na dvoch miestach...
Ja keď prídem do BA , tak parkujem len na týchto dvoch miestach : PASIENKY a parkovisko pred OC Billa na Bajkalskej
kde potrebujem isť , tam sa presúvam MHD.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
ja som nikomu nič.... a na čelnom skle nagrcaná dusená kapusta, natretá tatarska.... prepichnutá guma..... niekedy stačí ked parkuješ v trase odchodu ožratých z miestneho "Pabu" a pri chôdzi tam stojí prekážka-auto....ale už som mala aj "bačkúrku" na sídliskučo viem že ma niekto nabonzoval..... len nijak mi tým neublížil...len som niekde meškala, potom som už prestala parkovať s vedomím, aby sa zmestili aj iní..... ako nie že by som teraz parkovala na dvoch miestach...
tá kapusta sa nedala ešte raz zjesť?-záleží na tom v akom štádiu bola natrávená, či už viac,alebo ešte len na začiatku...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Indeed Pozri príspevok
Ja keď prídem do BA , tak parkujem len na týchto dvoch miestach : PASIENKY a parkovisko pred OC Billa na Bajkalskej
kde potrebujem isť , tam sa presúvam MHD.
aj ja by som to asi tak robila, keby som bývala mimo....ale inak tu už nič nezostávala len v tomto psycho režime jazdiť a byť zdravo drzí
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

3 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
ja dám takéto, ak by mal niekto chuť

1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Baby-vy sa musíte velmi nudiť, kde vy chodíte na tie obrázky? ozaj, oni majú aj nejaký význam , lebo to len urobíte chute a nič z toho, podla mňa je to kontraproduktívné- ja by som tieto všelijaké obrázky na porade zakázal...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

žeby ďalší "IS KONS"? http://www.sme.sk/c/6353111/kalinak-...-mestecko.html
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

1Dara Pozri príspevok
no mozno sa len vo "vasich" potravinach rozhodli nebrat stravenky - obchody nie su povinne prijimat stravenky
..takze firma zrusila zmluvu s nitrazdrojom v nasom meste a tak sme ich minule v hypaku..joj a mohlo ich byt aj viacej..
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Baby-vy sa musíte velmi nudiť, kde vy chodíte na tie obrázky? ozaj, oni majú aj nejaký význam , lebo to len urobíte chute a nič z toho, podla mňa je to kontraproduktívné- ja by som tieto všelijaké obrázky na porade zakázal...
stenly, pridaj tu - po čom chlapi túžia nech je rovnováha
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
tá kapusta sa nedala ešte raz zjesť?-záleží na tom v akom štádiu bola natrávená, či už viac,alebo ešte len na začiatku...
Stanóó, ešte si nemal nagrcané na aute...tá tatarka bola pekne zákerná, lebo som najrv nevedela, že čo to je...to stierače urobia porádek
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
Stanóó, ešte si nemal nagrcané na aute...tá tatarka bola pekne zákerná, lebo som najrv nevedela, že čo to je...to stierače urobia porádek
keby to bolo prischnuté, dobre to ide dole s občianskym preukazom
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
stenly, pridaj tu - po čom chlapi túžia nech je rovnováha
no vladino,ale nemám pravdu? nacapia tu tortičky, kávičky a podobné toto, cofotiny a to len navnadia a nič z toho-ja v tom žiadny význam nevidím- keby pozvali na takú tortičku naozaj, live -to by už bola iná káva ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hmmm...budova MV SR, pre mňa nostalgia z detstva .....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať