Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..no, mojík, ja teda reálne snívam o kamčatke, ďalekej ruskej sibíri, prípadne polárnom kruhu..lenže tam by som najradšej mala svatý pokoj a kopu snehu, tak som hodila tie bahamy...inak,mohla som aj maltu...
...šak dôjdi ku mne na chalupu ....

Fasa príjemné počasíčko ......................stvorené na betónovanie ... ......
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Vyzíra na krásny piatkový dník, nech sa nám všetkým teda vydarí.
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..no, mojík, ja teda reálne snívam o kamčatke, ďalekej ruskej sibíri, prípadne polárnom kruhu..lenže tam by som najradšej mala svatý pokoj a kopu snehu, tak som hodila tie bahamy...inak,mohla som aj maltu...

2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..

..no, mojík, ja teda reálne snívam o kamčatke, ďalekej ruskej sibíri, prípadne polárnom kruhu..lenže tam by som najradšej mala svatý pokoj a kopu snehu, tak som hodila tie bahamy...inak,mohla som aj maltu...
pepsi, skús osloviť ex duo M+M, či neplánujú dačo také a či nemajú voľné miesto v špeciáli ja+ty
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...šak dôjdi ku mne na chalupu ....

Fasa príjemné počasíčko ......................stvorené na betónovanie ... ......
..

..notykokos!..som sa zadrhla vlastnou kávou!!!...minule som ti ponúkala pomoc, keď ťa vyplavilo a povedal si mi, že na chalupu pozývaš len priateľov..čo sa stalo??..že fčul už pozvanie?..
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
No....fčul si už asik priateľka ......
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Inak prajem tu všetkým krásny dnešný deň...a ešte krajší víkend. Konečne si viem užiť posedenie na terase s výhľadom do zelenej a už aj kvitnúcej záhrady.

5 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

DanielaSĽ Pozri príspevok
Inak prajem tu všetkým krásny dnešný deň...a ešte krajší víkend. Konečne si viem užiť posedenie na terase s výhľadom do zelenej a už aj kvitnúcej záhrady.

sňahy sú definitívne het?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
DanielaSĽ Pozri príspevok
Inak prajem tu všetkým krásny dnešný deň...a ešte krajší víkend. Konečne si viem užiť posedenie na terase s výhľadom do zelenej a už aj kvitnúcej záhrady.
..

..krásna zelená záhrada sa mi páči..vychutnaj si mojík, a keby nááááhodou, ale len čiste náhodou mal nejaký sniežik u teba spadnúť, tak pošli ho ku mne, ja sa určite poteším...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Modrá laguna bude fajn,nech ťa tam pozve mladý,z Norska je to na skok.Dobre Ti to spraví na klby.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
BXLmiami Pozri príspevok
Modrá laguna bude fajn,nech ťa tam pozve mladý,z Norska je to na skok.Dobre Ti to spraví na klby.
..

....to by bola bomba!!...pouvažujem a dám na premýšlanie hadovi...díky, mojík..
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Pepsi, zober aj mňa, také vody ja môžem.
Bóže, prečo musí byť vždy problém, ak v domácnosti ochorie žena? Ak je chorý muž, všetko fičí, ako má. To naozaj ženy doma nemôžu byť choré?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kvaka Pozri príspevok
Pepsi, zober aj mňa, také vody ja môžem.
Bóže, prečo musí byť vždy problém, ak v domácnosti ochorie žena? Ak je chorý muž, všetko fičí, ako má. To naozaj ženy doma nemôžu byť choré?
..

..ale môžu!!..len si treba ľahnúť do postele a ukázať, že si naozaj chorá..lebo pokiaľ si v kuchyni, nie si chorá...chalupa nespadne, neboj!..
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...jeden na dnes...no tak dva..no

Pekná mladá slečna kráča po ulici. Mladý muž sa jej pýta:
- Slečna, kam kráčajú tie pekné nohy?
- Ak sa medzi ne nič nepripletie, tak do kina.


Manželia sa hádajú:
- Neser ma, lebo vo mne prebudíš zviera!
- Čo si myslíš, že sa bojím somára?


2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

BXLmiami Pozri príspevok
Modrá laguna bude fajn,nech ťa tam pozve mladý,z Norska je to na skok.Dobre Ti to spraví na klby.
ja som si myslela, že ešte mám čas na boľavé klby.....figu borovú bolí ma ľavý bedrový....a malý-stredný klb na prostredníku ruky že by som fakt išla budúci rok do kúpeľov ale čo tam budem sama robiť ešte keby mama išla so mnou...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

taká pred-obedná...
2 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Pekný deň všetkým,


pepsi, ďakujem za čajík,...ráno som vstala , začala makať...neodišla mi kopirka keď ju najviac potrebujem...šlak,aby to....no keď som vošla sem....tak ma to prešlo...pepsi dala čajík, luji ma nakrmila a čo mi zdvihlo náladu bola pepsi s buchym..vy ste dvojka , ktorú človek musí hľadať s lampou cez deň

vďaka Vám všetkým....

PS: a niekomu toto vadí? Veď je to suprové
1 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pepsikova Pozri príspevok
..

..ale môžu!!..len si treba ľahnúť do postele a ukázať, že si naozaj chorá..lebo pokiaľ si v kuchyni, nie si chorá...chalupa nespadne, neboj!..
..alebo odcestovat do lekarom odporucenych kupelov..
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

lujza.j Pozri príspevok
ja som si myslela, že ešte mám čas na boľavé klby.....figu borovú bolí ma ľavý bedrový....a malý-stredný klb na prostredníku ruky že by som fakt išla budúci rok do kúpeľov ale čo tam budem sama robiť ešte keby mama išla so mnou...
Lujzi, mňa zase (odkedy mi dr. diagnostikovala boreliózu) pobolieva pravý bedrový kĺb.. Môžme ísť do kúpeľov spolu, ako jeden človek...
2 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

lujza.j Pozri príspevok
ja som si myslela, že ešte mám čas na boľavé klby.....figu borovú bolí ma ľavý bedrový....a malý-stredný klb na prostredníku ruky že by som fakt išla budúci rok do kúpeľov ale čo tam budem sama robiť ešte keby mama išla so mnou...
..lui, vies kolko bab tam bolo samych..vobec sa nenudili..plavanie a saunovanie je na klby jak stvorene..
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať