Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

pepsikova Pozri príspevok
..

..ale môžu!!..len si treba ľahnúť do postele a ukázať, že si naozaj chorá..lebo pokiaľ si v kuchyni, nie si chorá...chalupa nespadne, neboj!..
Však ja ležím, kto by už s 39 a viac bol v kuchyni a komu by aj chutilo nie? ale dnes už by aj možno niečo zachutilo, ale neni čo.
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

lujza.j Pozri príspevok
ja som si myslela, že ešte mám čas na boľavé klby.....figu borovú bolí ma ľavý bedrový....a malý-stredný klb na prostredníku ruky že by som fakt išla budúci rok do kúpeľov ale čo tam budem sama robiť ešte keby mama išla so mnou...
Luji,

odporúčam, ja chodím pravidelne si leštit pancierik a naberať silu, Ty si choď pekne leštiť klbik a ubezpečujem Ťa, že v kupeľoch sa nebudeš nudiť, tam totiž nie je na to čas a ak pôjdeš sama máš možnosť robiť veci, na ktoré nemáš doma čas...čítať, pliesť,háčkovať,plávať,pozerať telku, prechádzky a určite sa vždy niekto nájde čo si s Tebou vypije kávičku a pokecáte spolu, je keď nejdem v pravidelných intervaloch tak mám absťák..
2 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Jáááj, aj by som sa dala nahovoriť na tie kúpele, ale neštrikujem,, neháčkujem, neplávam, telku by som tiež oželela.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..notykokos!..som sa zadrhla vlastnou kávou!!!...minule som ti ponúkala pomoc, keď ťa vyplavilo a povedal si mi, že na chalupu pozývaš len priateľov..čo sa stalo??..že fčul už pozvanie?..
DanielaSĽ Pozri príspevok
No....fčul si už asik priateľka ......
...to je asi tým slnkom.......poškodilo mi lebeňu....
2 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Jarka 1 Pozri príspevok
Jáááj, aj by som sa dala nahovoriť na tie kúpele, ale neštrikujem,, neháčkujem, neplávam, telku by som tiež oželela.
Jarka,

je ešte kopec vecí čo sa dá robiť....len si treba zobrať na to na čo nemáme doma čas, a ak nič nie je, v kúpeľoch sa nájde.......napr. ja som nikdy nechodila na tanečky, a naposledy keď som bola na poukaz zišli sme sa pri stole taká partia, že som skoro nemala čas na liečebne procedury a v živote by som nepovedala, že budem trsať do 3-tej do rána na disco......
baby fakt na liečeni nie je čas....
3 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Toto nás pravdepodobne čaká: http://www.topky.sk/cl/100535/130851...ie-styri-roky-
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

arizona Pozri príspevok
Ja som to tiez uz po neviemkolky krat dostala na mail. Samozrejme , adresy vsetkych rovnako potesenych ako ja, verejne, nie ukryte v strytej kopii...
Kedy uz ludia prestanu tieto HOAXY sirit dalej ???

Verze 9 - Slovenská -
http://hoax.cz/hoax/invitation/
tie adresy najmä v histórii mailu, mi vadia, mne švagriná preposiela maily, kde je nemazaná história, kto to komu kedy poslal no a tak toľko adries mi vyskakuje na boku v gmaili, že len zírám. Aj som jej povedala, ako to má mazať, ale ona to vraj nevie. No čo už.
K tomuto
adresy vsetkych rovnako potesenych ako ja, verejne, nie ukryte v strytej kopii...
A aj adresy tomu, komu ona mail poslala alebo preposlala, sú u nej tiež verejné, tak teraz neviem, ako sa s tým popasovať. Už som si v profile zmenila meno ale neviem, či si to ten iný počítač nepamätá. Aké máte skúsenosti s týmto nastavením profilu v gmaili?
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Luji,

od požiadania máš pol roka , aby si nastúpila, ja robím tak dám si vypísať návrh....hlavne si pozri dg., ktorá je na A-čko (poisťovňa hradí všetko), k návrhu pripnem list do ktorých chcem ísť (podľa dg. tam však musíš patriť) a ja si píšem aj približný termín, vždy si zavolám do tých kúpeľov či majú na ten termín miesto a zarezervujem si ho, medzitým príde schválený návrh, ktorý posielajú Tebe domov a zároveň do kúpeľov, potom si to ešte raz tel. overím...bežne Ťa dajú na izbu k niekomu, alebo si môžeš rezervovať jednolôžkovú , no tam potom doplácaš ... doplatok sa pohybuje na mesiac cca 400-500,-€, no ja si to vždy doplatím.To je asi tak postup v celku. Inak chodím ešte ako samoplatca pravidelne na jar a jeseň, prípadne na predlžený víkend...keď potrebujem oddych...
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Jarka,

veď sme povedali, že pojdeme spolu, nie je problém, je budem podávať niekedy v auguste-septembri, bo raz za rok mam nárok na A-čko, a aj Ty....doktor nám to podpíše....môžeš ísť so mnou....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

toto ste už videli?http://www.porada.sk/t193259-jazda-b...o-zrkadla.html a potom, že neznášam ženy za volantom... ved za toto...... chytím ten obuch čo mám v aute a dám jej dole aj tie čo jej ostali
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Jarka 1 Pozri príspevok
Jáááj, aj by som sa dala nahovoriť na tie kúpele, ale neštrikujem,, neháčkujem, neplávam, telku by som tiež oželela.
ja som raz zablúdil so srskovou do lúčkov na predĺžený víkend v apartmáne a v 200 miestnej jedálni som bol sám chlap - navečerali sme sa tam len raz
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
ja som raz zablúdil so srskovou do lúčkov na predĺžený víkend v apartmáne a v 200 miestnej jedálni som bol sám chlap - navečerali sme sa tam len raz
sa čuduješ, ved tam sa chodí s inými orgánmi ako máš ty
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
sa čuduješ, ved tam sa chodí s inými orgánmi ako máš ty
to viem, ale tie smadné pohľady od stolov - blbý pocit
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

srska Pozri príspevok
to viem, ale tie smadné pohľady od stolov - blbý pocit
To Ťa malo tešiť, že si ešte zaujímavý....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
to viem, ale tie smadné pohľady od stolov - blbý pocit
si mal niečo poplatiť, alebo....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

VieraPopluharova Pozri príspevok
To Ťa malo tešiť, že si ešte zaujímavý....
60% do 45 40% geriatria
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
si mal niečo poplatiť, alebo....
to lepšie bolo v 1981 mesiac na x-ku v ružbachoch, mňamík
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

srska Pozri príspevok
60% do 45 40% geriatria

Nuž mal si smolu ja keď som bola , boli chalani z PZ na rekodičnom, 25-45 to bolo zaujimavejšie
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

VieraPopluharova Pozri príspevok
Nuž mal si smolu ja keď som bola , boli chalani z PZ na rekodičnom, 25-45 to bolo zaujimavejšie
len v tých ružbachoch trebalo dávať pozor aby človek nechytil psychopatku, ktorá strašne túžila po dieťati
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

VieraPopluharova Pozri príspevok
Nuž mal si smolu ja keď som bola , boli chalani z PZ na rekodičnom, 25-45 to bolo zaujimavejšie
Vieročka to verím....len to IQ poniektorých
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať