Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tweety Pozri príspevok
Pepsi, nestresuj,(pozerať na tých dvoch, nie je nič moc) posielam Ti jednu, dve fánky, čerstvé, dnes poobede som vyprážala.
..

.. fánky, môžem, mojií, ďakujem...po tých klobáskach a hurečkách, čo tu lietajú každý večer je to veľmi príjemná zmena...
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...som dnes nestihla duel šúlíka s paškom na tele, a fčul neviem, či to bude aj na nete..nemôžem to nájsť..no mám nervy normálne...

..mohlo ma napadnúť, že si to mám nahrať...ale čo už...
Pepsi, ja som počúvala o 5 minút 12...títo dvaja páni a hrušínský...a nič nové som sa nedozvedela..každý chce to najsamlepšie pre národ, čiže nás, nie seba...každý sa so šéfom Penty stretol a pozná, no nič s ním nemá, nikomu nie je jasné,ako je to s ústavou a prezidentom, čo sa týka menovania gen.prokurátora a Hrušínsky zapotil, že treba super novú ústavu, lebo tam máme medzery....pritom nezahlasovali prezidentovi, že trvajú na vymenovaní...kocúrkovo šuvix a keďže som chcela kľudné stolovanie, tak som to vypla
Naposledy upravil hnedoočka : 12.02.12 at 18:08
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
pepsi: je to na Voyo.sk - možno budeš sa musieť "registrovať" - ale po prihlásení prehrá: http://voyo.markiza.sk/relacie/817-na-telo

..

..tak už počúvam...no..."lepí mi"...(asi bude populárne ako "riško ty drž balónik
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
..

..tak už počúvam...no..."lepí mi"...(asi bude populárne ako "riško ty drž balónik
Si myslím, že viacerým určite lepí, veď idú voľby. Ale tak im treba.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
hnedoočka Pozri príspevok
Pepsi, ja som počúvala o 5 minút 12...títo dvaja páni a hrušínský...a nič nové som sa nedozvedela..každý chce to najsamlepšie pre národ, čiže nás, nie seba...každý sa so šéfom Penty stretol a pozná, no nič s ním nemá, nikomu nie je jasné,ako je to s ústavou a prezidentom, čo sa týka menovania predsedu ústavného súdu a Hrušínsky zapotil, že treba super novú ústavu, lebo tam máme medzery....pritom nezahlasovali prezidentovi, že trvajú na vymenovaní...kocúrkovo šuvix a keďže som chcela kľudné stolovanie, tak som to vypla
..

..to som počúvala..mám to vždy v nedeľu ako chuťovku k obedu...aj na telo...páčia sa mi majstri slova, ktorým každý deň dáva možnosť zmeniť svoje stanovislo..no a čo sa týka hrušovského-za 20 rokov, čo ho sporadicky očúvam niekde k niečomu, jemu vždy išlo a ide len a len o blaho slovenska...a za 20 rokov mu len ide...ale skutky nygde..a nenadarmo, história sa opakuje, a aj teraz sa len idú prišuchnúť k niekomu, komu preferencie bodujú...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a paškovi náhodou pusa ide, nezaspala by som, keby o toto prídem...
..ide aj riškovi...
..len dane a smrť- len to sú istoty...ešte že sa ten benji franklin nedožil tohto vysielania...

...náhodou!..dobrá relácia..páči mi...a maryša...klinec!...nezrušili ju...joj,...ústupky..kompromisy..kam až???...
..tykokoooos, voľte nás, dáme vám maryšu...
Naposledy upravil pepsikova : 12.02.12 at 17:42
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

obeť šoubiznisu
http://www.topky.sk/cl/100314/129926...ke-ako-starec-
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tiež neskončí dobre, a aký to bol milý chlapček. Škoda, že aj on ide cestou sebazničenia.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...večeráááááá...tyblčko na štvrťky, benene a menderenke..po kúštičku...a zapijeme hitom od witní...no...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trošku kačičky.....

a dva lokšíky
3 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
lujza.j Pozri príspevok
trošku kačičky.....

a dva lokšíky
zabijéééém tu niekeho? veď ja mám diétu!!!
1 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Tak zjem ja....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Čakám, kedy mi zamrzne môj ľadový veniec, tak som sa sem došla odreagovať, ale dá sa? Pri kačici? A červená kapusta? To mi robíte naschváááál.
Idem jesť...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
trošku kačičky.....

a dva lokšíky
hnedoočka Pozri príspevok
zabijéééém tu niekeho? veď ja mám diétu!!!
....zabi aj mňa ......

Podobné niečo som dnes kuchtil ....
Morku , červenú kapustu k tomu , zemiaky ..........
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dobre teda tak dnes naposledy kačacia pečienočka... mňáááám
3 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ja som sa trapil s tymto.

3 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

lujza.j Pozri príspevok
dobre teda tak dnes naposledy kačacia pečienočka... mňáááám
lujiii ved toto je dietne ci nie? ... kusok pecienky na ovsenych vlockach s jablkom
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...akože...mám vás dosť rada na to, aby som to tu pomlátila...len som zvedavá, koľko už lui schudla, zatiaľ, čo vás napcháva ako husi!...ak vám bude vydno faldy z plavyek, tak nekryčte......a necvičte......a cica vieš čo!!!..

...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...falošnica...národ vykrmuješ a sama len tanečky a horedole ručičky!...ale aspoň si štedrá, potvora!...
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať