Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Treba sa zamyslieť skor nad tým prečo sú také miesta kde ešte Kaufland NIE JE . (!)

Jednoducho kde nie je Kaufland tak ho tam nevybudovali preto lebo tam nie je dosť zákazníkov, ktorí by vytvorili

potrebný OBRAT na to aby vyrobky,ktoré Kaufland predáva boli LACNEJŠIE ako v iných hyperrmarketoch.

Tu platí zásada ČÍM VÄČŠÍ OBRAT , TÝM NIŽŠIA CENA pri zachovaní určitej miery zisku pre obchodníka /Kaufland/

Jednoducho ľudia idú nakupovať do nejakého obchodu z dvoch rovnocenných dovodov :

dostupnosť obchodu /situovaný v mieste bydliska/
vyhodnosť nákupu /cena tovaru/
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám, káva je na stole- to pre tých, ktorí ani v nedeľu nemôžu spať..vonku je super, teplo a voňavo a zas to bude na plavky a slnečník dnes..tak pohodu na celý deň vám prajem...a zááhradkárom prajem, nech im rastú sadeničky a nyje zelina...
..pozdrav alabutovi...
5 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
...dobré ráno vám, káva je na stole- to pre tých, ktorí ani v nedeľu nemôžu spať..vonku je super, teplo a voňavo a zas to bude na plavky a slnečník dnes..tak pohodu na celý deň vám prajem...a zááhradkárom prajem, nech im rastú sadeničky a nyje zelina...
..pozdrav alabutovi...
aj tebe pepsi dobré ráno, je 07:12 a ja mám tiež kafíno na stole a zelené na balkóne som popolieval
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

tá justícia sa mi páči - 240 rokov - a predpokladám, že bez možnosti odvolania, dovolania, preskúmania a podobných našich ovin
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Dobré ránko všetkým,

pepsi Ty na mňa zabúdaš.... nerobíš mi to už naschvál..... môj čajík je kde,.....vidíš, že chytám druhý dych, vyšlo už slniečko a to ja rada, už mám 50 muškátov presadených a ešte ma čaká 50 a potom neviem kde budem mať kríže, ale čím viac makám, tým mi je lepšie toto som potrebovala, to je moje dobíjanie bateriek....
ale včera ma skoro šlak trafil, tak mladí mi poctivo polievaju hrášok, cibulku , včera nemohli tak hovorím tomu mojmu choď to popolievať, zobral hadicu a čo myslíte kade ju ťahá , aby všade dosiahil, krížom krážom cez ten mladý hrášok no nezabila by si ho....
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Vieročka čajík pre teba .....

Krásne ránko nedeľné vám všetkým prajem ..... My sme mali včera vydarenú guľášpartiu. Môj sb sa teda snažil....a ja som si len sedela..... Keby také dni ako bol včera boli až do konca septembra s jednodňovými pršiacimi prestávkami, tak by mi ani nevadilo, že žijem na severe...
2 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Danielka,

ďakujem, som rada, že už si bola vonku a že nôžka sa hojí...pekný deň.....všetkým....idem na druhú várku muškatov, och ja baba bláznivá....
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Dobré ránko všetkým,

pepsi Ty na mňa zabúdaš.... nerobíš mi to už naschvál..... môj čajík je kde,.....vidíš, že chytám druhý dych, vyšlo už slniečko a to ja rada, už mám 50 muškátov presadených a ešte ma čaká 50 a potom neviem kde budem mať kríže, ale čím viac makám, tým mi je lepšie toto som potrebovala, to je moje dobíjanie bateriek....
ale včera ma skoro šlak trafil, tak mladí mi poctivo polievaju hrášok, cibulku , včera nemohli tak hovorím tomu mojmu choď to popolievať, zobral hadicu a čo myslíte kade ju ťahá , aby všade dosiahil, krížom krážom cez ten mladý hrášok no nezabila by si ho....
..

..Vieroč, to ja nyje naschvál!!..čajík som zabudla, to je fakt, ale schválne nieee..len tak, zo zvyku, že som nevarila decku ráno do roboty, chapeš, nyje?..a ja byť tvojím chlapom, tak ti do tej záhrady hodím len trávičku a možno bazén a nyje hrochy a mrtvičku...stačila by ti plantáž na balkáne, ako mne a srskovi..stačí okolo domu-ako hovorieva môj had...pohodu pri muškatľoch- tie by som tiež nakázala podsadiť potomstvu..asi tak, no
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

pepsikova Pozri príspevok
..

..Vieroč, to ja nyje naschvál!!..čajík som zabudla, to je fakt, ale schválne nieee..len tak, zo zvyku, že som nevarila decku ráno do roboty, chapeš, nyje?..a ja byť tvojím chlapom, tak ti do tej záhrady hodím len trávičku a možno bazén a nyje hrochy a mrtvičku...stačila by ti plantáž na balkáne, ako mne a srskovi..stačí okolo domu-ako hovorieva môj had...pohodu pri muškatľoch- tie by som tiež nakázala podsadiť potomstvu..asi tak, no
Pepsi,

plantáž na balkane som mala 20 rokov, ja som bola tiež bytovkarsky typ, len okolnosti ma prinutili nasťahovať sa k rodnej matke a tak sme tu 3 generacie +zahrada, hroch, mrtvička pod. zaležitosti mala na starosti naša babča....lenže chytila druhy dych .... a našla si priateľa a teraz chodí po divadlách, koncertoch a ja aby som dohliadala na všetko , to je spravodlivosť , naši mladý sa vzorne starajú, kopú, sadia, polievajú, len môj chlap sa nesmie do toho primiešať, katastrofa je hneď ja Ti neviem to všetci chlapi po päťdesiatke začnú osprostievať (česť výnimkám), alebo len ten môj
Naposledy upravil VieraPopluharova : 29.04.12 at 08:34
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
aj tebe pepsi dobré ráno, je 07:12 a ja mám tiež kafíno na stole a zelené na balkóne som popolieval
..

..ja som musela oleandrom aj tienik na chvíľu urobiť..nedá sa tam sedieť na tom slnku pleštiacom...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Je 21°C v tieni ,

dnes bude "hic" ja tomu hovorím "moderátorské počasie" ,

Títo moderátori súkromných rádii ospevujú teploty 30 + , neviem prečo ....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Pepsi,

plantáž na balkane som mala 20 rokov, ja som bola tiež bytovkarsky typ, len okolnosti ma prinutili nasťahovať sa k rodnej matke a tak sme tu 3 generacie
..

..a fšak ja to chápem, mojuško..okolnosti sú potvory, vždy chcú to, čo treba...len ja som lenivá- do záhrady teda nyje, v nijakom prípade a za nyjakých okolností...ale skutočne obdivujem ľudí, ktorí majú taký vzťah a pestujú si zeleninku...
(a ja zas any zeleninu moc nemusím, taká som odmalička, čo už so mnou?
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Indeed Pozri príspevok
Je 21°C v tieni ,

dnes bude "hic" ja tomu hovorím "moderátorské počasie" ,

Títo moderátori súkromných rádii ospevujú teploty 30 + , neviem prečo ....
..

..to je zo závisti, lebo sedia v tých plastových bunkroch a otrepávajú 5 pesničiek dookola...
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ty kokso, vidíš, na tie som úplne zabudla, už osprostievam i ja, veď ja ich mám ešte v pivnici
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

tak toto je sila http://spravy.pravda.sk/zubarka-svoj...45_sk_svet_p12
a tá debata k tomu
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Anička, ale musíš uznať, že niektorí aj pravdu majú - nakieho oného on vôbec išiel ku nej
- samozrejme, ona asi nebude celkom v poriadku
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

No veď práve, iste si to odsedí, a licencia v čudu, ale no keby mu aspoň ten jeden nechala....tak taká reakcia by ma v živote nenapadla.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kvaka Pozri príspevok
tak toto je sila http://spravy.pravda.sk/zubarka-svoj...45_sk_svet_p12
a tá debata k tomu
môže byť rád že nebola urologička
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kvaka Pozri príspevok
tak toto je sila http://spravy.pravda.sk/zubarka-svoj...45_sk_svet_p12
a tá debata k tomu
..

..oj, oj..ktovie, prečo ju nechal, čo iné mala tá iná...a pomsta býva sladká...a inak, vždy je možnosť dokázať, že mal v hube infekciu a vydriapať všetky zuby bola vlastne záchrana života...no čo my vieme?...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukííí....kafíća
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať