Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Na Prvééého mááája, muzika mi hrááála ..... aj ja pozdravujem všetkých tých ktorí pracujú a zarobia si svoje euráče bez korupcie, známostí, špekulácie a bez toho aby okrádali malé deti, dôchodcov, chorých a slabých.

Čo ma však mrzí je, že stavanie májov je síce pekná tradícia, ale koľko krásnych borovíc ktoré museli rásť aj 15-30 rokov jej padne za obeť po dedinách a mestách! Tak ako sme si zvykli na umelé vianočné stromčeky, tak by sme sa hádam dokázali tešiť, spievať, tancovať a bozkávať aj pod umelým májom......... čo vy na to?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..Vieroč, ja som sa naozaj snažila..prehľadala som polovicu netových kuchýň, že kde varia takto ráno čajík...ale fšade len káva a káva rozvoniava...nuž tak čo, navarím a pošlem letecky v dušičkovom hrnčeku, aby ti nevychladol......a pokiaľ príde,tak niečo takéto...
..

...a dnes treba boštek pod čerešňou..pre krásu na celý rok...(ja som včera dostala pod rozkvitnutou jabloňou, čo myslíte, počíta sa aj jabloň?...alebo ide iba o ten bozk!)
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
hubatá Pozri príspevok
Na Prvééého mááája, muzika mi hrááála ..... aj ja pozdravujem všetkých tých ktorí pracujú a zarobia si svoje euráče bez korupcie, známostí, špekulácie a bez toho aby okrádali malé deti, dôchodcov, chorých a slabých.

Čo ma však mrzí je, že stavanie májov je síce pekná tradícia, ale koľko krásnych borovíc ktoré museli rásť aj 15-30 rokov jej padne za obeť po dedinách a mestách! Tak ako sme si zvykli na umelé vianočné stromčeky, tak by sme sa hádam dokázali tešiť, spievať, tancovať a bozkávať aj pod umelým májom......... čo vy na to?
..

..neviem, ako , kde, ale vraj sa smú vytínať len také, čo sú choré,alebo ktoré lesáci vyberú ...tiež mi to nepasuje,že pre krásu padajú stromy a krepové papiere po troch dňoch vyzerajú ako povievajúce vechte,ale čo už,...

1 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

pekný prvý máj vám tu aj vám tam

milujem vôňu orgovánu.
5 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

dneska ideme na "maďare", na akési súkromné jazero( nikdy som tam nebol)-majú tam súťažiť a variť halaszlé a má tam byť vela atrakcií pre deti...,tak uvidíme,čo to ako to bude...
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
dneska ideme na "maďare", na akési súkromné jazero( nikdy som tam nebol)-majú tam súťažiť a variť halaszlé a má tam byť vela atrakcií pre deti...,tak uvidíme,čo to ako to bude...
Stanko tak si to tam užite....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
Stanko tak si to tam užite....
dík...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Naštvala ma Slovenská pošta. Objednala som si knihy, sú už dávno zaplatené, zabalené a odoslané, Martinus eviduje moju objednávku ako vybavenú už týždeň. Prišla mi 28.4. sms, že mi v ten deň doručia zásielku. Nikto nič, doma som bola nonstop. Keď volám na to číslo, je nedostupné. V sledovaní zásielky je uvedené:

24.04.2012 16:47 Zásielka podaná na pošte Martin 1, A. Kmeťa 11, 03601 Martin

28.04.2012 12:03 Zásielka prevzatá na doručenie
Rada by som vedela, kde sú moje knihy.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kvaka Pozri príspevok
Naštvala ma Slovenská pošta. Objednala som si knihy, sú už dávno zaplatené, zabalené a odoslané, Martinus eviduje moju objednávku ako vybavenú už týždeň. Prišla mi 28.4. sms, že mi v ten deň doručia zásielku. Nikto nič, doma som bola nonstop. Keď volám na to číslo, je nedostupné. V sledovaní zásielky je uvedené:

24.04.2012 16:47 Zásielka podaná na pošte Martin 1, A. Kmeťa 11, 03601 Martin

28.04.2012 12:03 Zásielka prevzatá na doručenie
Rada by som vedela, kde sú moje knihy.
..

..vytlač si email a zamávaj ním pred nosom poštárke...lebo isto sú na pošte...len sa jej nechcelo vypisovať papier na doručenie...
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

pepsikova Pozri príspevok
..

..vytlač si email a zamávaj ním pred nosom poštárke...lebo isto sú na pošte...len sa jej nechcelo vypisovať papier na doručenie...
Pepsi, ja to mám s doručením domov, na moju adresu, písala som na kontakt pošty, odpoveď je: Vážený zákazník, ďakujeme Vám za Váš e-mail, Vašu požiadavku sme zaevidovali a postúpili na riešenie. S pozdravom Zákaznícky servis SP.
Keď kupujem cez internet, vždy mi všetko doručia domov, len to doručovali iné firmy, ako Slovenská pošta.
Najviac ma se..., že je tam kniha, na ktorú som moc zvedavá a teraz som mala možnosť ju prečítať. Umenie pretekat v dazdi (Garth Stein).
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Krásny 1.máj želám!
Krumpličky sú už posadené, štvrťka moja milúúúvaná mi pomohla. Ja som len hádzala, on kopal a zahrŕňal, tak teraz máme v záhrade pár tunelov Častejšie by sa mal chodiť na služobky ukľudňovať, potom robí jak ďas

No a aby aj veselo bolo, tak tu jedna, pre tridsiatnikov :

0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Krásny 1.máj želám!
Krumpličky sú už posadené, štvrťka moja milúúúvaná mi pomohla. Ja som len hádzala, on kopal a zahrŕňal, tak teraz máme v záhrade pár tunelov Častejšie by sa mal chodiť na služobky ukľudňovať, potom robí jak ďas

No a aby aj veselo bolo, tak tu jedna, pre tridsiatnikov :


ozaj ako dopadli nákupy ? sú nejaké nové "prírastky" - baleríny a pod.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lujza.j Pozri príspevok
ozaj ako dopadli nákupy ? sú nejaké nové "prírastky" - baleríny a pod.
nie sú.... ale zato do kuchyne tooooľko serepetičiek až no.... A v ikei štvorkonárikové dracény za 0,99 Eur, no nekúp to
nestíhala som iné, lebo som samozrejme nestihla behnúť na starú Viedenskú cestu, vyplulo ma to cez Sitinu až pri slovenskej televízii... toľko som sa motala, že som prešla 10 kilometrov mírniks-dírniks.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Kvaka Pozri príspevok
Naštvala ma Slovenská pošta. Objednala som si knihy, sú už dávno zaplatené, zabalené a odoslané, Martinus eviduje moju objednávku ako vybavenú už týždeň. Prišla mi 28.4. sms, že mi v ten deň doručia zásielku. Nikto nič, doma som bola nonstop. Keď volám na to číslo, je nedostupné. V sledovaní zásielky je uvedené:

24.04.2012 16:47 Zásielka podaná na pošte Martin 1, A. Kmeťa 11, 03601 Martin

28.04.2012 12:03 Zásielka prevzatá na doručenie
Rada by som vedela, kde sú moje knihy.
A ktovie či takto nejde aj môj narodeninový darček. Dcéra mi vraj niečo objednala...a dosiaľ nedorazilo..hoci teda 6. apríl už dávno bol.
Mám dojem, že to budú tiež knihy....
Keď tam volala, tak jej povedali, že to už odišlo ..... A to sedím deň čo deň doma....Tiež to mala doniesť Slovenská pošta.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Krásny 1.máj želám!
Krumpličky sú už posadené, štvrťka moja milúúúvaná mi pomohla. Ja som len hádzala, on kopal a zahrŕňal, tak teraz máme v záhrade pár tunelov Častejšie by sa mal chodiť na služobky ukľudňovať, potom robí jak ďas

No a aby aj veselo bolo, tak tu jedna, pre tridsiatnikov :

..

..ten chudák včera prišiel s Číny a ty ho voteperíš sadiť krumple...šmarjá, kam ten svet speje?:....
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

DanielaSĽ Pozri príspevok
A ktovie či takto nejde aj môj narodeninový darček. Dcéra mi vraj niečo objednala...a dosiaľ nedorazilo..hoci teda 6. apríl už dávno bol.
Mám dojem, že to budú tiež knihy....
Keď tam volala, tak jej povedali, že to už odišlo ..... A to sedím deň čo deň doma....Tiež to mala doniesť Slovenská pošta.
No vidíš, Danielka, asi si poštárky cez víkendy prečítajú knihy a až potom ich doručia.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
nie sú.... ale zato do kuchyne tooooľko serepetičiek až no.... A v ikei štvorkonárikové dracény za 0,99 Eur, no nekúp to
nestíhala som iné, lebo som samozrejme nestihla behnúť na starú Viedenskú cestu, vyplulo ma to cez Sitinu až pri slovenskej televízii... toľko som sa motala, že som prešla 10 kilometrov mírniks-dírniks.
no Ikea je mrcha.....čo sa tam kúpi vždy sa odôvodní, že je to super ja som už taká pribrzdená, že sa mi normálne podarí kúpiť len to čo treba.... minule kahance, tie modré deky zaktútené do šulca po 1,19e a dva vankúše šulcové 1ks za 3e
nič si z toho nerob moj brat je blavák, on ked išiel dávnejšie do tesca do petržky skončil v Lamačilen v tedy v lamači tuším ešte tesco nebolo tak nemohol použit.... on je inak "šikovný" minulý utorok viezla mi odťahovka rozbitú káru do Ivanky, moj brat mi volá že kde si ?ja že v Ivanke a on že v Bernolákove.... a to chcem s ním v auguste vybehnúť "dole" teda do Hr
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

zijete v rizkovej oblasti? http://spisskanovaves.korzar.sme.sk/...om-mieste.html
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

DanielaSĽ Pozri príspevok
A ktovie či takto nejde aj môj narodeninový darček. Dcéra mi vraj niečo objednala...a dosiaľ nedorazilo..hoci teda 6. apríl už dávno bol.
Mám dojem, že to budú tiež knihy....
Keď tam volala, tak jej povedali, že to už odišlo ..... A to sedím deň čo deň doma....Tiež to mala doniesť Slovenská pošta.

A nemá 6.apríl byť až v roku 2013? Nezmylila si sa v dátume a roku narodenia? Priznaj sa,.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať