Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Zaverecna, zhasinam. :-)

Aktuálne počasie
Čas /hod.: 01:40
Teplota: -24 °C
Pocitová teplota: -24 °C
Tlak: 1026 hPa
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Pamodaj stastia, slniecko uz hory olizuje, pepsina chrapka, jej priatel kruti chvostikom, tusim idem paradajky sadit. :-)

Aktuálne
počasie
Čas 07:10 hod.
Teplota -28 °C
Pocitová teplota -28 °C
Vietor 0 km/h
Tlak 1024 hPa
Vlhkosť 82 %
Naposledy upravil alabut : 13.02.12 at 06:10
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Nepotesilo ma, ze Pikoska sa nastvala na Poradu a uzamkla temu Gorily. :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno labutko aj všetci..káva je už na stole, aj chlebík s maslom a dietnym údeným kolenom, zostal kúštik od soboty a tak to treba pojesť...vonku pohoda, nefúka, môžte zobrať slnečné očky, bude piecť zase dnes,,,inak teplo...šarkan sa odpratal pod televízor, aby som ho nebodaj netýrala údeninou, zo zásady také nežere...
..a tak fajn deň vám dnes, nech vás nič nenajeduje a nech je každý k vám milý a ústretový..no, asi tak...

...a na tie rajčence nie je ešte zafčasu?..
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alabut Pozri príspevok
Nepotesilo ma, ze Pikoska sa nastvala na Poradu a uzamkla temu Gorily. :-)
No keď si niekto povie svoje videnie alebo názor ktorý sa nezhoduje s tým čo je na polovičke námestia tak sa jej ani nedivím veď ona si ju otvorila.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pavol54 Pozri príspevok
No keď si niekto povie svoje videnie alebo názor ktorý sa nezhoduje s tým čo je na polovičke námestia tak sa jej ani nedivím -veď ona si ju otvorila.
o
opravujem zavrela konkurenčnú
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..klinec na dnešný deň: http://aktualne.atlas.sk/krestania-u...ko/spolocnost/


(kresťania už asi nie sú schopní sami uvažovať a rozhodovať sa..cirkev im dá príručku..toto čo už je?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dobré ránko všetkým.... ja som dnes doma mám voľno bola som si dať naložiť tlakový Holter, len som myslela, že to budú tie prísavky-EKG a hovby to je to druhé horšie-oštarné 24h merač tlaku takže každú 1/2h mi napumpuje manžetu tak že mi ruka stŕpne a to som sa chystala že si zdriemnem...a skočím do Pandorfu. po 22h sa to prepne bude merať raz za 1h. vo štvrtok som sa konečne dostala k internistovi chceli mi to naložiť hned,ale vo štvrtok mám cvičko tak to muselo počkať obvodák povedal, že to zobrali hopom. myslela som že pôjdem normálne do roboty, už som to mala, ale sestrička že či nerobim pri nejakých elektr. zariadeniach a ja že áno, že to nemôžem byť v robote bude to skreslené. tak som domenka
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...dobré ráno labutko aj všetci..káva je už na stole, aj chlebík s maslom a dietnym údeným kolenom, zostal kúštik od soboty a tak to treba pojesť...vonku pohoda, nefúka, môžte zobrať slnečné očky, bude piecť zase dnes,,,inak teplo...šarkan sa odpratal pod televízor, aby som ho nebodaj netýrala údeninou, zo zásady také nežere...
..a tak fajn deň vám dnes, nech vás nič nenajeduje a nech je každý k vám milý a ústretový..no, asi tak...

...a na tie rajčence nie je ešte zafčasu?..
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

toto je už aké vec, že omylom sa zadusiť a ešte v akom špeci kútiku
http://www.topky.sk/cl/11/1299130/Pr...ika-ho-zabila-
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

dobre ranko vsetkym..potesilo ma dnes rano, ze sa mi v Lidli usla pekarnicka, vobec sa ludia po nich nehrnuli, ako ma naplasil nedavno predajca, ze dostanu len par kusov..ktovie, mozno poobede uz nebudu..no a skoro som dusu vypustila, kym som ju domov doniesla, totiz muza som nechala doma a sama som ju teperila autobusom, i ked sama o sebe nebola tazka, ale ta krabica bola dost velka,...a tak idem sa pustit do studirovania pokynu vyrobcov..
5 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
toto je už aké vec, že omylom sa zadusiť a ešte v akom špeci kútiku
http://www.topky.sk/cl/11/1299130/Pr...ika-ho-zabila-
Je to viac-menej bežná smrť- resp. strašne vela ludí už sa tak zadusilo- naposledy aj jeden nemec v hoteli Tatra v Ba, a napr. aj tak zahynul herec P.Carradine- je to síce velmi príjemné ale extrémne nebezpečné- lebo sa človek musí dostať na rozhranie,že ešte je tu a už tu nieje- a ked to prekročí( tú hranicu)-skončí to takto tragicky...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

adi11 Pozri príspevok
dobre ranko vsetkym..potesilo ma dnes rano, ze sa mi v Lidli usla pekarnicka, vobec sa ludia po nich nehrnuli, ako ma naplasil nedavno predajca, ze dostanu len par kusov..ktovie, mozno poobede uz nebudu..no a skoro som dusu vypustila, kym som ju domov doniesla, totiz muza som nechala doma a sama som ju teperila autobusom, i ked sama o sebe nebola tazka, ale ta krabica bola dost velka,...a tak idem sa pustit do studirovania pokynu vyrobcov..
ľudia vedia prečo sa po tých pekárničkách nehrnuli...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
ľudia vedia prečo sa po tých pekárničkách nehrnuli...
myslíš kvôli tepereniu? lebo ináč je fajn...a dlho nebola v ponuke.Je to však spotrebič, ktorý nekupuješ každý deň, tak asi preto.

adi podeľ sa neskôr o skúsenosti....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/100535/129935...l-za-550-eur-- no tak zase ked bola mašina nevykúrená tak trebalo si dať na zahriatie
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
..

..lui, ty vóbec si neny žiadny trochár..ja písala o kolene a ty semok švacneš krkovičku..si kaliber..jednoznačne kamka!!!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
adi11 Pozri príspevok
dobre ranko vsetkym..potesilo ma dnes rano, ze sa mi v Lidli usla pekarnicka, vobec sa ludia po nich nehrnuli, ako ma naplasil nedavno predajca, ze dostanu len par kusov..ktovie, mozno poobede uz nebudu..no a skoro som dusu vypustila, kym som ju domov doniesla, totiz muza som nechala doma a sama som ju teperila autobusom, i ked sama o sebe nebola tazka, ale ta krabica bola dost velka,...a tak idem sa pustit do studirovania pokynu vyrobcov..
..

..no tak radosť dvojnásobná!...a nech je chlebík chutný a s chrumkavou kôrkou...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

hnedoočka Pozri príspevok
myslíš kvôli tepereniu? lebo ináč je fajn...a dlho nebola v ponuke.Je to však spotrebič, ktorý nekupuješ každý deň, tak asi preto.

adi podeľ sa neskôr o skúsenosti....
Nie, kvoli tepereniu ale ten predavač to opísal ako keby to bola nejaká ponuka že teraz si podme nohy zlámáť ako budeme letieť do Lidla a tam sa biť o ne- je to normálná ponuka, nejaký rok na tom v pohode popečie Adi a je to v pohode- ale zasa že by som sa upaľoval pred Lidlom, že sa mi neušla to nééé...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


cítite ako vonííííí......
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..dufam, ze raz bude..pepsi, ved ja to kupila hlavne kvoli mieseniu cesta..to Rozalka mi tak dobre poradila, zaco jej pekne dakujem....ved ja toho chleba moc nejem, tak jeden by stacil na tyzden..no ale moj sb ho zasa miluje..cize, co z toho vyplyva..akoze mala by som ho to naucit robit..lenze sa obavam..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať