Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

V téme SLOVENSKO KAM KRÁČAŠ pribudol veĺmi zaujímavý príspevok,

príspevok #146
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a som práve zistila, že dnes žiadne čajíky u Vieroč nebudú,dnes sa slávi, hoduje, veselí a tanečkuje u našej Vieroč..cmuky mojušík,fšak vyeš


..a som veľmi rada, že dôvodov na oslavu v dnešný krásny, slniečkový deň,je viac...lebo aj môj najstarší syník má dnes narodky...rovných 35...kuwnašopa, ten čas fakt dáko divno rýchlo letí,neny dávno to bol len taký malý,4 a pol kilový batôžtek, čo ani plakať nevedel...a dnes?...
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

he, a môj skoro 34 ročný zajtra hovorí na varaderu áno a sľubuje, že bude stáť na správnej strane v dobrom aj zlom
3 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Waw.... takto si to predstavujem aj ja .... A ty pri tom nebudeš?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

DanielaSĽ Pozri príspevok
Waw.... takto si to predstavujem aj ja .... A ty pri tom nebudeš?
2. kolo budú mať v sk - tam sa zúčastním
1 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tak mne by to aj bez toho 2.kola stačilo....za tie peniažky ste radšej mohli s pani srskovou ísť do toho Varadera....
Onoho času sa aj moja mladšia zahrávala s takou myšlienkou...škoda, že od toho nakoniec upustila.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
dneska ideme na "maďare", na akési súkromné jazero( nikdy som tam nebol)-majú tam súťažiť a variť halaszlé a má tam byť vela atrakcií pre deti...,tak uvidíme,čo to ako to bude...
Výlet dopadol nad očakávanie- síce sme troška poblúdili lebo taká maďaročka mladá nás v Michale na ostrove namiesto doľava poslala doprava...( určite sa potom dobre rehnila), prišli sme tam-rozložili sme deky a išlo sa ochutnávať- inak bol to dosť velký problém zjesť 7 porcií halászlé- tolko tam bolo súťažných družstiev, potom som najskor išiel s detmi omočiť nohy do jazera, a tak ma to lákalo,tak som si 1 krát tento rok aj zaplával-deti sa vyšantili...
a nakoniec ma natočili aj do tééélky, do správ na Joj-ke, našťastie iba na 3 sekundy a nie do krimi novín...
inak cena toho halászlé bola taká zvláštná- pýtam sa kolko som dlžný a oni vravia, že dajte tolko ,ako vám chutilo...
jediná nevýhoda včerajšieho výletu bola, že som bol šofér a nemohol som si dať pár poldecáčikov...ale však nemožem mať všetko...-pojdeme aj nabudúce a asi sa prihlásim aj do súťaže ,že budem s dakym variť...
5 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..že stískanec letí za radu...ale výsledok budem vedieť až zajtra, lebo fčul už neny s kým skypovať, v kofole sa šlo na kofolu...

..a ako to, že u teba už sú netopírkovia a u mňa ešte nyje?..to čo je, aká protekcia?..
jáááj netopieri-to sú moji kamoši- ja síce bývam v petržke ale vlastne nebývam, alebo ja akurát bývam v lese a tu ich je plno( okrem iných zverov) a robia so mnou hry- ja si idem na balkon zapáliť a letí ale 7 netopierov a proti mne- ja sa vždy zlaknem a oni mi meter od ksichtu vyletia nad hlavu- takéto hry s nimi hrávam...
ešte tu mám takého kamoša krkavca- ten vždy sedí buď tu na lampe alebo niekomu na streche auta a vždy na mňa pozerá a krúti hlavou nado mnou-už ho aj zdravím- zlatý je...
a labute ked krmím tu na jazere čo máme hneď pri dome, tak dám im chleba a keď už nemám tak ma začnú naháňat...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zita5 Pozri príspevok
Sebinko je na JISKE .Kto prežil s 1,5 ročným dieťaťom v náručí , ktoré má Febrilné kŕče, tak vie čo som/sme prežila .
neboj sa, všetko bude OK...

inak, máš pravdu-ja som mal síce tie febrilné krče naštudované, keby niečo ale realita bola oveľa horšia, ked ich malý tomáš dostal- dojdem do izby ruky,nohy pokrútené, oči vyvrátene dohora, začal chrčať- tiež som sa poriadne zlakol...
zavolali sme záchranku a tí ma hneď zjazdili, že máme v byte veľmi teplo-tak hned pootvárali okná, dali ho vlažnej vody do vane a o nejakých 20 min. už bolo všetko OK...-fakt to vyzerá strašidelne...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Som hrdá na svoje dieťa. Dnes bol prvý raz v jasliach - na 2 hodinky, nech si pomaly zvyká. Pri rozlúčke neplakal, bol úplne v pohode a teší sa aj na zajtra... Ja mám ešte 16,5 dní starej dovolenky, takže takmer do konca mája ma v práci neuvidia...
8 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nááá vydýš - dneska dve hodinky, zajtra o pol viac a po lodovenke už nebude chcieť zo škôlky k "tej nudnej mame" ani ísť
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
misoft Pozri príspevok
Nááá vydýš - dneska dve hodinky, zajtra o pol viac a po lodovenke už nebude chcieť zo škôlky k "tej nudnej mame" ani ísť
Som prskla na monitor.....
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

misoft Pozri príspevok
Tu u nás na sídlisku je dosť netopírkov (minulého roku zatepľovali jeden panelák a museli im urobiť "náhradnú ubytovňu" v zateplení, lebo to boli nejaké chránené a vzácne lietajúce myšky). Tie moje majú spálničku vo výstupe na strechu a keď robili strechu, tak im ju nechali utvorenú. Za to nemám ani toľko komárov-bzučiakov, ani múch - akrobati pochytajú.
Máš pravdu, dobre ste urobili, ja som o tom kdesi nedávno čítala, že pomaly nám vyhynie vtáctvo, lebo zatepľovaním v nevhodnom čase ich aj s hniezdami zamurovávame, a záchranári bijú na poplach. Ak ide o chránené druhy, sú vlasníci bytovky povinní im urobiť v stene náhradné búdky, našla som starší článok, kde to je napísané http://vtaky.sk/press/show/35.
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dnes rozhodne nebola potešená naša zubárka
bola som so synáčikom u nej, lebo má pokazený zúbok a bolí ho, celú noc nespal
a ako mu ho začala opravovať, naplo ho a ovracal seba aj ju
to už je druhá lekárka , čo to schytala, aj detskú už ovracal, keď mu do hrdla pozerala
tá sa poučila, že mu paličku do hrdla strkať nemá, no ale povedzte ako mu zubárka opraví zub bezdotykovo?
potom to trošku rozdýchal, tak mu zúbok opravila, ale stonal jak ranená srna ešte aj doma
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Kde všetci ste? Dúfam, že nepálite slnko, ako táto solárko. Strašné http://www.cas.sk/clanok/222697/neuv...v-solariu.html
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

He! A mi sa "zviditeľníme":
http://michalovce.korzar.sme.sk/c/63...chaloviec.html

Týchto sa ani za toho svätého zbaviť nemôžeme:
http://michalovce.korzar.sme.sk/c/63...pokracuje.html

A takto sa to u nás robilo pre netopírkov:
http://michalovce.korzar.sme.sk/c/61...etopierom.html
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...pekný večer vám tu...aj tam, kde ste..slnko konečne zapadá nad Bánovcami a hádam už pre dnešok má aj dosť,však pečie ako žeravé celý deň...v pohode som zvládla Topolčany,v horku a lepkavo som vystískala našu Mimi zvalíkovú, kočka je to, poviem vám, som rada, že sa so mnou kamoší, to je človeku hneď lepšô na duši, úsmev a slnko v očkách,Mimi, mám ťa rada...
..nepotešilo ma stretnutie s mojím bratom a je mi z toho dáko p*čno...alkohol z neho urobil trosku, amputovali mu prsty na nohách,guma zelená vymletá...ale,čo už, nikdy si nedal povedať a zničil sa sám...a keby len seba..dosť!...
...teraz by mi náladu urobil bazén s čistou vodou...asi pôjdem preplávať vaňu na dĺžku..fajn večer vám...
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a kedy budu jahody?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Prečo zasa neprší??? Mračno sa sem kydalo, za humnami si to rozmyslelo a ťahalo na Nitru.
V meste vraj pršalo - na cesty a chodníky - uznajte, akože... eee

Naťahovala som hadice, praskla mi striekacia pištoľka
Sadila som plantičky, reku šak mi ich trošku zaleje, a nadarmo... Nezalialo...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je teraz online BXLmiami

misoft Pozri príspevok
Nááá vydýš - dneska dve hodinky, zajtra o pol viac a po lodovenke už nebude chcieť zo škôlky k "tej nudnej mame" ani ísť
,,Odrosteš Sunaru,usedneš u baru u trochu jiné sklenky"-Kryl
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať