Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

ja som videl tento výkvet ľudovej tvorivosti na jednej tabuľke :

"Múdri tu nefajčia, ostatným je to zakázané ! "
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
wagner Pozri príspevok
Už aby začalo pršať. U nás poobede bolo počuť hrmenie, potom spadlo päť kvapiek a bolo po búrke. A najhoršie na tom je, že v studni mám asi 30 cm vody a čerpadlo si ani nemrkne. Tak málo vody v studni ešte nikdy nebolo. Aj keď bolo ako sucho, vždy bola jedna rúra vody. A teraz? Už aby lialo tri dni v kuse. Lebo polievať z vodovodu drahou chlórovanou vodou sa mi veru nechce.Ale asi budem musieť, je stráááááááášne sucho.
Ja inú ako chlórovanú nemám
Voda sa tu stratila asi pred 25 rokmi, potom spravili vodovod, máme síce studňu, ale čistenie by vyšlo viac ako 15 rokov platenia vody z vodovodu.
Keby napšalo, tak mám prichystané dve vane. Stačil by, šak je máj, taký tichý májový dáždnik, každú noc na dve hodinky...
Inak sa zbytočne budeme snažiť...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a kludný deň dnes...štvrtok je všade nestránkový, takže žiadne stránky , nie sú dôležité...vonku je fajn, neprší a neprší a zas bude hic...káva je na stole, spachtoši any nemusia vstávať, aj tak je teplo už teraz!!..
..a čajík pre Vieroč sa varí..bude lesné ovocie, voňavé cutné..asi tak...nemám maslo, tak idem do obchodu..ak niekto niečo chce, nech zavolá...mobil zostane doma...
...čo ten alabut?..vôbec mu neny smutno?..
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
Ja inú ako chlórovanú nemám
Voda sa tu stratila asi pred 25 rokmi, potom spravili vodovod, máme síce studňu, ale čistenie by vyšlo viac ako 15 rokov platenia vody z vodovodu.
Keby napšalo, tak mám prichystané dve vane. Stačil by, šak je máj, taký tichý májový dáždnik, každú noc na dve hodinky...
Inak sa zbytočne budeme snažiť...
nepestuj, však dovezieme tak hovoril manekýn Ivan.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
keby som si nedal tak by padla prvá otázka čo niesi poriadny chlap alebo nefajčia len baby
práveže baby fajčia! či nie? či ako to je vlastne...-ale to vlastne sa asi nepočítalo do toho výskumu...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

-neviete náhodou prečo uzamkli tému sex na dvore? Neviem boli tam len 2 vyriešené- a neviem, však tam bola slušná debata, ani jedno škaredé slovo-práveže naopak,boli tam poučné odkazy na paragrafy a múdre rady-nevidím dovod na jej uzamknutie...,keby sa tam nadávalo,alebo neslušne prispievalo tak pochopím, ale bola tam zmysluplná debata...-nejaký moderátorko ( a) bol zasa akčný...
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

... a u nás sa rozpršalo, taký tichý, májový dáždik, ako ste včera spomínali... ešte svieti slnko, ale od Trenčína už je zatiahnuté... tak nech ovlaží aj vás ... nasmerujem ..
------------
... asi to také nevinné predsa len nebude, už aj hrmí..
Naposledy upravil Zdenka 0705 : 03.05.12 at 06:40
5 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Moj maličký chlapček,moja opička ide dneska prvýkrát SÁM do sveta-idú do školy v prírode niekam do Hronca- už 2 hodiny behá oblečený a každých 5 min. sa pýta kedy už ideme-a to majú o 9 odchod...
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zdenka 0705 Pozri príspevok
... a u nás sa rozpršalo, taký tichý, májový dáždik, ako ste včera spomínali... ešte svieti slnko, ale od Trenčína už je zatiahnuté... tak nech ovlaží aj vás ... nasmerujem ..
------------
... asi to také nevinné predsa len nebude, už aj hrmí..
..

..jaj, mojík, len správne daj navigáciu, nech aj ku mne...lebo u mňa prší len vtedy, keď už sú všade záplavy
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
-neviete náhodou prečo uzamkli tému sex na dvore? Neviem boli tam len 2 vyriešené- a neviem, však tam bola slušná debata, ani jedno škaredé slovo-práveže naopak,boli tam poučné odkazy na paragrafy a múdre rady-nevidím dovod na jej uzamknutie...,keby sa tam nadávalo,alebo neslušne prispievalo tak pochopím, ale bola tam zmysluplná debata...-nejaký moderátorko ( a) bol zasa akčný...
ty počúvaj nie si ty nejaký zvrhlík oči otvoríš a hneď o sexe, a už vieš že je zamknuté, (zaujímavé ale ja slušný chlapec,keď som ráno pozeral tak bola ešte prístupná )
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

U nás príjemný tichý dáždik, cca 16 stupňov, vnútri 24. Fakt sa dá dýchať, v diaľke slabučko hrmí. Aspoň sa hroch ovlaží.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
ty počúvaj nie si ty nejaký zvrhlík oči otvoríš a hneď o sexe, a už vieš že je zamknuté, (zaujímavé ale ja slušný chlapec,keď som ráno pozeral tak bola ešte prístupná )
zvrhlík-nezvrhlík- z orecha dole...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Moj maličký chlapček,moja opička ide dneska prvýkrát SÁM do sveta-idú do školy v prírode niekam do Hronca- už 2 hodiny behá oblečený a každých 5 min. sa pýta kedy už ideme-a to majú o 9 odchod...
takže opičiatko je už na ceste-ale som sa dozvedel že v sobotu pre neho pošlú auto a na otočku príde do Ba...- jeho tréner mu vybaví odvoz dovoz na otočku,lebo v sobotu sú majstrovstvá v karate a tréner ho tam chce mať, údajne je jeden z najvačších favoritov, asi na tom niečo bude, keď mu platí 500 km cestu...

inak som sa cítil ako na pohrebe, podaktoré matere tak revali ako keď vojaci cez vojnu išli do 1 línie do ruska ,do zákopov- nemám rád také pohrebné,srdervúce scény...-a pritom im tam bude dobre...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..jaj, mojík, len správne daj navigáciu, nech aj ku mne...lebo u mňa prší len vtedy, keď už sú všade záplavy

Aj sem troška, polovičku treba na Nitru otočiť
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Aj sem troška, polovičku treba na Nitru otočiť
..

..hlásim, že u mňa ništ...any mračno..len dusno nazdochnutie...a to idem do školy poobede,cesta autobusom bude nekonečná-ako včera...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
ty počúvaj nie si ty nejaký zvrhlík oči otvoríš a hneď o sexe, a už vieš že je zamknuté, (zaujímavé ale ja slušný chlapec,keď som ráno pozeral tak bola ešte prístupná )
..

..sex treba mať večer, v noci, najlepšie hneď ráno,ešte pokiaľ nie je teplo a nyje za ním chodiť kadetade čítať...to sa robí,nyje študuje...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

..sex treba mať večer, v noci, najlepšie hneď ráno,ešte pokiaľ nie je teplo a nyje za ním chodiť kadetade čítať...to sa robí,nyje študuje...
na sex treba myslieť vždy a všade trebárs aj pri Niagarských vodopádoch
Novinár sa pýta Američana,Rusa a Slováka na čo myslia keď stoja pri Niagarských vodopádoch.
Američan -na krásnu rekreačnú oblasť s herniami, Rus hovorí že na stavbu silnej vodnej elektrárne a Slovák že na sex. Novinár : tu?
a Slovák že ja naň myslím všade
Naposledy upravil pavol54 : 03.05.12 at 10:30
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..hlásim, že u mňa ništ...any mračno..len dusno nazdochnutie...a to idem do školy poobede,cesta autobusom bude nekonečná-ako včera...
Ani tu, ani kvapka...

Ja idem poobede dať ostrihať čokla nášho, nech mu chudáčikovi nie je tak teplo.
2 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Bola som u zamestnávateľa odovzdať ukončenie RD. do 18.5. čerpám starú dovolenku a potom... neviete niekto o voľnom mieste pre účtovníka v KE?
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Indeed Pozri príspevok
ja som videl tento výkvet ľudovej tvorivosti na jednej tabuľke :

"Múdri tu nefajčia, ostatným je to zakázané ! "
Myslíš aj to "čokoľvek"?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať