Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

hehehe- vyhral som foťák..., síce moc velkú cenu už dnes tieto foťáky digitálne nemajú a má ich pomaly každý bezdomovec, ale potešilo ma, že na takej blbosti ako je GRANKO sa dá vyhrať- kúpil som Granko,poslal sms s kodom a teraz už mám poslať len blok a ten kod a pošlú foťák- ale predčasne sa neteším, aby to nedopadlo jak v tom farmárovi,že mal vyhrať traktor a nakoniec to bolo len požičanie na 3 mesiace...
ale potešilo ma to, aj ked bude asi 5 rokov v krabici na skrini,lebo 2 už máme.,hihi
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

ozaj skúšal už z Vás niekto cúvať do garáže s otvorenýn kufrom môj sused dnes za bieleho dňa a bez "inšpirácie" , výsledok ....
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tak čokel je ostrihaný "na koleno", teraz pôjde až v septembri.
Chudák, nemá sa s kým na dvore hrať, lebo mačky-kamarátky na neho syčali, asi ho nespoznali a zdrhli z dvora. Ani jedna z tých 6 potvor tu nezostala. Tak čokel teraz nadrapuje pískacieho šaša, z ktorého sme museli vybrať píšťalku, lebo prezmenu, tej sa bojí zasa on

No a neprší...!
3 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..kde je ten dážď?..tri a pol kvapky spadlo, mračná ponad horu odvialo a nič!..ale aspoň fajn večer vám...dúfam, že krúpy nenarobili veľa škody...
Ty nepovedz že u Vás nepršalo Teda u nás začalo pršať asi o pol šiestej večer a skončilo niečo po siedmej. Ale to nebol dážď , to bol prívalový lejak. Každý taký lejak trval asi 15 minút, voda tiekla po ceste bolo jej takmer po kolená. Mne voda stála na dvore - tiež asi po kolená, taktiež na záhrade bola samá voda. Ani zem nebolo vidieť. Všetko je zaliate. Dúfam že v sobotu sa bude dať okopávať, lebo celá úroda je ubitá v blate. To bude fuška , len dúfam že to prežije.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

VieraPopluharova Pozri príspevok
ozaj skúšal už z Vás niekto cúvať do garáže s otvorenýn kufrom môj sused dnes za bieleho dňa a bez "inšpirácie" , výsledok ....
ja teda už celkom fajne zacúvam do garáže/doma/......, ale ja som si minule v robote v garáži, popri rannom zhode kedy mám za sedadlami všelijaké dôležité veci čo si potrebujem povyberať...no tak som si zadné ľavé dvere nechala otvorené ale auto som si zamklapoobede prídem do garáže a kolega: to červené auto je tvoje? ja že áno....mala si celý deň otvorené dvere
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

AlaNR Pozri príspevok
Ja inú ako chlórovanú nemám
Voda sa tu stratila asi pred 25 rokmi, potom spravili vodovod, máme síce studňu, ale čistenie by vyšlo viac ako 15 rokov platenia vody z vodovodu.
Keby napšalo, tak mám prichystané dve vane. Stačil by, šak je máj, taký tichý májový dáždnik, každú noc na dve hodinky...
Inak sa zbytočne budeme snažiť...
Tak u nás sa to vyšantilo. Nie že dážď, ale prívalový lejak. Opakovalo sa to viac krát a trvalo to celé skoro dve hodiny. Všade stála voda, po ceste tiekla voda ako v potoku. Tak usudzujem, že hladina spodnej vody v studni sa trochu zdvihne. A ešte hlásia dážď aj na nedeľu - teda ujo Jurčovič pre našu dedinu predpovedá až na nedeľu. A podľa toho čo predpovedal na dnes, malo to byť okolo 25 mm, ja odhadujem tak na 45 mm spadnutých zrážok. Len keby to množstvo bolo pršalo aspoň päť hodín a nie necelé dve hodiny Inak mraky som poslala smerom na Nitru, tak hádam trafia, aby Ti mohli plantáž ovlažiť.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Ty nepovedz že u Vás nepršalo Teda u nás začalo pršať asi o pol šiestej večer a skončilo niečo po siedmej. Ale to nebol dážď , to bol prívalový lejak. Každý taký lejak trval asi 15 minút, voda tiekla po ceste bolo jej takmer po kolená. Mne voda stála na dvore - tiež asi po kolená, taktiež na záhrade bola samá voda. Ani zem nebolo vidieť. Všetko je zaliate. Dúfam že v sobotu sa bude dať okopávať, lebo celá úroda je ubitá v blate. To bude fuška , len dúfam že to prežije.
..

..ja som to tu už kdesi písala, že u nás prší až vtedy, keď sú všade okolo povodne!!..teda, u nás tri a pol kvapky, len lecikde ,ani chodník nebol mokrý...inak od teba šla dobrá leja!...skončila niekde pri Sučanoch, možno kus bližšie..ale tu ništ...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
wagner Pozri príspevok
Tak u nás sa to vyšantilo. Nie že dážď, ale prívalový lejak. Opakovalo sa to viac krát a trvalo to celé skoro dve hodiny. Všade stála voda, po ceste tiekla voda ako v potoku. Tak usudzujem, že hladina spodnej vody v studni sa trochu zdvihne. A ešte hlásia dážď aj na nedeľu - teda ujo Jurčovič pre našu dedinu predpovedá až na nedeľu. A podľa toho čo predpovedal na dnes, malo to byť okolo 25 mm, ja odhadujem tak na 45 mm spadnutých zrážok. Len keby to množstvo bolo pršalo aspoň päť hodín a nie necelé dve hodiny Inak mraky som poslala smerom na Nitru, tak hádam trafia, aby Ti mohli plantáž ovlažiť.

no veru netrafili... spravila som si dážď sama, kúpila som novú pištoľku, ktorá sa dá nastaviť do 8 polôh, juuuch! Skúšala som ju, mlží to, prší to, syčí to, všeličo robí. Len sa sama nepohybuje aj s hadicou, musím ju ťahať
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pošli aj do našej dediny
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Tak u nás sa to vyšantilo. Nie že dážď, ale prívalový lejak. Opakovalo sa to viac krát a trvalo to celé skoro dve hodiny. Všade stála voda, po ceste tiekla voda ako v potoku. Tak usudzujem, že hladina spodnej vody v studni sa trochu zdvihne. A ešte hlásia dážď aj na nedeľu - teda ujo Jurčovič pre našu dedinu predpovedá až na nedeľu. A podľa toho čo predpovedal na dnes, malo to byť okolo 25 mm, ja odhadujem tak na 45 mm spadnutých zrážok. Len keby to množstvo bolo pršalo aspoň päť hodín a nie necelé dve hodiny Inak mraky som poslala smerom na Nitru, tak hádam trafia, aby Ti mohli plantáž ovlažiť.
..

..a kade si ich poslala?..museli by prejsť ponad mňa...a u mňa hviezdičky!!...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..a kade si ich poslala?..museli by prejsť ponad mňa...a u mňa hviezdičky!!...
Začínam mať podozrenie, že tu na Slovensku niekde parazituje menovkyňa našej Nitry...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..a kade si ich poslala?..museli by prejsť ponad mňa...a u mňa hviezdičky!!...
Ja som to posielala ešte o 19,15 hod. Asi teda netrafili, čo ma vééééééľmi mrzí
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Ja som to posielala ešte o 19,15 hod. Asi teda netrafili, čo ma vééééééľmi mrzí
..

..no čo už!..fšak tu už nikto nič negarantuje...ale aspoň vzduch studenší si poslala, som vďačná aj za to, mojka,hádam zaspím...dobrú noc tu...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..ja som to tu už kdesi písala, že u nás prší až vtedy, keď sú všade okolo povodne!!..teda, u nás tri a pol kvapky, len lecikde ,ani chodník nebol mokrý...inak od teba šla dobrá leja!...skončila niekde pri Sučanoch, možno kus bližšie..ale tu ništ...
No vidíš, tak som to poslala na dobrý smer. Len ho niekto pristavil a asi odklonil. A teraz nemáš dáždik. Na budúce pošlem okľukou, aby ho sučanci neznárodnili.
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..no čo už!..fšak tu už nikto nič negarantuje...ale aspoň vzduch studenší si poslala, som vďačná aj za to, mojka,hádam zaspím...dobrú noc tu...
Dobrú noc, idem aj aj. Ráno sa mi veru nebude chcieť vstávať o šiestej
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

srska Pozri príspevok
pošli aj do našej dediny
Na budúce keď bude pršať pošlem aj k Vám
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

aj nam sa uslo par kvapiek
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

تحيا الجماهيرية العربية الليبية الشعبية الاشتراكية العظمي
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
تحيا الجماهيرية العربية الليبية الشعبية الاشتراكية العظمي
Prečo práve Líbya?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
Prečo práve Líbya?
LION OF THE WORLD

R.I.P.
418502_119834124805050_100003353893307_91963_1764918516_n.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať