Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
*** AKO ZISTIŤ ČI SI DIEŤA 21. STOROČIA ***

1. Omylom vyťukáš svoj PIN-kód na mikrovlnku.
2. Na trojčlennú rodinu máš 15 rôznych telefónnych čísel.
3. Človeku sediacemu vedľa teba posielaš e-maily.
4. So známymi nemáš kontakt, pretože nemáš ich e-mailovú adresu.
5. Na pokeci máš 300 priateľov, ale najlepšieho kamoša v skutočnosti nemáš.
5. Zavoláš mame, či je doma, zatiaľ čo vchádzaš bránkou do dvora.
6. Na konci každej reklamy je internetová adresa.
7. Keď odídeš z domu bez mobilu, spanikáriš a okamžite sa poň vrátiš.
8. Ráno zapneš počítač skôr, ako si urobíš raňajky.
10. Ked prídeš zo školy, zapneš najskôr telku, až potom si vyzlečieš bundu.
11. Zatiaľ čo toto čítaš usmievaš sa a prikyvuješ.
12. Si príliš zaneprázdnená, aby si zbadala, že na zozname chýba 9 bod.
13. Naozaj si sa pozrela či v zozname chýba 9 bod.
14. Zdá sa, že si nezbadala ani to, že na zozname sú dve 5.
15. Aj to si sa opäť pozrela.
16. A teraz sa smeješ sama na sebe.
17. Prečo asi...?
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a nádherný deň dnes..za chvíľu začína víkend, ešte porobiť pár naučených zvykov v práci a oddych je tu...tak dám kávu na stôl, aj vianočku s maslom a jamíkom,dúfam, že včerajšie zlievaky nenarobili veľa škody na hrošku, rukole a rebarbore u nikoho z vás, plantážnikov...čajík pre Vieroč sa už varí,pozdrav alabutovi odoslaný,tak krásne vstávanie vám...
..a voda v mojom potoku stúpla o dobrého pol metra,takže odplavila kačkačky, neviem, kam, ale hádam sa vrátia..šarkan ich zdraví každé ráno a dnes nebolo koho...
4 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tak, a je to tu!

0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

u nás neprší, ale schladilo sa ... teším sa, lebo víkendové cestovanie nebude pre mňa utrpenie
5 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Zdenka a kamže sa to chystáš? Tu je zem premokrená....a zase prší. No a teploty spadli riadne dole. Sedím v mikine a rozmýšľam, či aj neprikúriť.

3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

u nás pršalo v noci, teraz neprší , ale mračná sú stále, vyzerá to že ešte pršať bude a riadne sa ochladilo
aspoň nemusím polievať
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Zdenka a kamže sa to chystáš? Tu je zem premokrená....a zase prší. No a teploty spadli riadne dole. Sedím v mikine a rozmýšľam, či aj neprikúr

Danielka , neuveríš, ale u nás slniečkovo na plavky a ani kvapka na zemi...včera boli mrákavy , no ku nám nedošli.......až mám pochybnosti, či nebývam niekde s pepsi....
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Dnes som spravila mladej šok. Šupla som ju do školského autobusu nech sa otrká. Ujo šofér zlatý, zbadal nový ksichtík, tak sa jej hneď povypytoval. Mala z toho strach jak Brno, ale volala mi, že sa v meste dobre zorientovala (za pomoci nejakej pani, ktorá ju trošku navigovala) a do školy dorazila v poriadku. Inak mám zlatú susedu, zvykne mi ju každé ráno brať do školy autom, len som chcela, aby bola nachystaná aj na inú alternatívu pre prípad núdze. Tak sa pomaly zžívame s prostredím. Dítko mi dnes vyzdvihnú, lebo spolužiačka má oslavu a Viku ako nováčika pozvala. Takže dieťa zapadlo do kolektívu po všetkých stránkach. Teraz už len doriešiť byt v Bratislave, nájsť robotu v novom bydlisku a začať žiť.
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Tak, a je to tu!

..

...som vedela, že raz to musí prísť....ale , že to bude zabalené s princeznou ako cukrík, som any nesnývala...možno, že sa ujde aj mne...lebo zatál len mračná,a nyšt...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
willma Pozri príspevok
Dnes som spravila mladej šok. Šupla som ju do školského autobusu nech sa otrká. Ujo šofér zlatý, zbadal nový ksichtík, tak sa jej hneď povypytoval. Mala z toho strach jak Brno, ale volala mi, že sa v meste dobre zorientovala (za pomoci nejakej pani, ktorá ju trošku navigovala) a do školy dorazila v poriadku. Inak mám zlatú susedu, zvykne mi ju každé ráno brať do školy autom, len som chcela, aby bola nachystaná aj na inú alternatívu pre prípad núdze. Tak sa pomaly zžívame s prostredím. Dítko mi dnes vyzdvihnú, lebo spolužiačka má oslavu a Viku ako nováčika pozvala. Takže dieťa zapadlo do kolektívu po všetkých stránkach. Teraz už len doriešiť byt v Bratislave, nájsť robotu v novom bydlisku a začať žiť.
..

..no mojušík, vyzerá to na šťastie v novom bývaní..nech sa vás oboch drží a nech ste tam sťastné...stískanec letí...
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
hnedoočka Pozri príspevok
Danielka , neuveríš, ale u nás slniečkovo na plavky a ani kvapka na zemi...včera boli mrákavy , no ku nám nedošli.......až mám pochybnosti, či nebývam niekde s pepsi....
..

..no fšak jeden nikdy nevie, či sme neny susedy, spoza kopca,ako so Zdenkou..a u nej prš a u mňa hic..rozdiel cca 10km...teda, včera to bolo tak...dnes je tu trocha lepšie, ale v kuchyni aj tak 25 teplých, takže okná rozplazené a chladíme sa...
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..dobre rano..takze mame popolievane..aj mi frizuru pokazilo, zmokla som fest..no nevadi, hlavne, ze som sa zbytocne dnes bala ist chirurgovi, ziadne rezanie nebolo..vsetko je zatial ok..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..konečne prší..taký jemný, tichý,mohol by aj do večera,alebo do zajtra...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ivana Š Pozri príspevok
u nás pršalo v noci, teraz neprší , ale mračná sú stále, vyzerá to že ešte pršať bude a riadne sa ochladilo
aspoň nemusím polievať
u nás asi toľko napršalo ako keď ide žaba na malú.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..nechápem, ako sa na poradu môžu dostať spamové roboty...kto ich prihlasuje a kto ich posiela?..porada nie je pred nimi chránená?..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pavol54 Pozri príspevok
u nás asi toľko napršalo ako keď ide žaba na malú.
Tu v Nitre lialo jak najaté a u nás doma tiež za myšu-pišu...
kamarát skypoval, že ide polievať, reku čo ti hrabe, šak leje... no ale nie u nás...
Že nejakých 10 minút a utrum...
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
A tu už sa predral oskárek .....
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Pekný deň všetkým,

ja som sa šťastlivo zbavila potomka na 4 dni, počkala som až lietadlo do Londýna odštartuje a pre istotu som čakala ešte 10 min. či sa náhodou nevráti a teším sa, že mám voľnú ruku a môžem vymýšlať čo prerobím..., nakoľko už my všetci zakazujú čokoľvek meniť, vraj je to moja úchylka, takže keď sa vráti bude mať na terase nové sedenie...
5 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

buchač Pozri príspevok
*** AKO ZISTIŤ ČI SI DIEŤA 21. STOROČIA ***

1. Omylom vyťukáš svoj PIN-kód na mikrovlnku.
2. Na trojčlennú rodinu máš 15 rôznych telefónnych čísel.
3. Človeku sediacemu vedľa teba posielaš e-maily.
4. So známymi nemáš kontakt, pretože nemáš ich e-mailovú adresu.
5. Na pokeci máš 300 priateľov, ale najlepšieho kamoša v skutočnosti nemáš.
5. Zavoláš mame, či je doma, zatiaľ čo vchádzaš bránkou do dvora.
6. Na konci každej reklamy je internetová adresa.
7. Keď odídeš z domu bez mobilu, spanikáriš a okamžite sa poň vrátiš.
8. Ráno zapneš počítač skôr, ako si urobíš raňajky.
10. Ked prídeš zo školy, zapneš najskôr telku, až potom si vyzlečieš bundu.
11. Zatiaľ čo toto čítaš usmievaš sa a prikyvuješ.
12. Si príliš zaneprázdnená, aby si zbadala, že na zozname chýba 9 bod.
13. Naozaj si sa pozrela či v zozname chýba 9 bod.
14. Zdá sa, že si nezbadala ani to, že na zozname sú dve 5.
15. Aj to si sa opäť pozrela.
16. A teraz sa smeješ sama na sebe.
17. Prečo asi...?
Prečo?, že by som bola sama dieťaťom 21. storočia, až na tú priateľku, tú mám skutočnú...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Pekný deň všetkým,

ja som sa šťastlivo zbavila potomka na 4 dni, počkala som až lietadlo do Londýna odštartuje a pre istotu som čakala ešte 10 min. či sa náhodou nevráti a teším sa, že mám voľnú ruku a môžem vymýšlať čo prerobím..., nakoľko už my všetci zakazujú čokoľvek meniť, vraj je to moja úchylka, takže keď sa vráti bude mať na terase nové sedenie...
..

..Vieroč, keby sio bola bližšie, darujem tvojmu decku na tú novú terasu krásnu, 2,5 metra vysokú palmu..nech to má ako na Borabora...lebo nemám pre ňu miesto a na schodišti živorí...
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať