Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ivana Š Pozri príspevok
Vierka, aj ja som sa zbavila deťa - ide 16-tka spať ku kamarátke
ešte vymýšľam, kam upracem syna a manžela
...však ich pošli tiež ku kamarátkam...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
VieraPopluharova Pozri príspevok
dnes mi prišli sms-ky z banky - vrátili mi všetky platby, volám tam, že čo bláznia a oni vraj omylom mi vrátili platby a mám zaplatiť ešte raz - neporazilo by Vás...
mne sa včera stalo podobné: prišla mi včera SMS z banky , že na mojom účte je nepovolený debet /číslo účtu však neuviedli/ volám na toto číslo, ale je neexistujúce...bolo mi jasné, že spätne sa volať nedá.
Tak čakám do 9-tej hodiny, kedy otvoria banku a zavolám na pobočku.

Predtým prišlo dcérke poštou také upozornenie...a ja rada, že aká super banka , lebo dala vedieť. Ale len kým som si nevšimla, že ten debet začal pred rokom a pol a už narástol do 25 € - z poplatkov za vedenie účtu , o ktorom sme ani nevedeli.Ponúkli nám ho za vysvedčenie ešte na strednej škole.Tak som sa potešila , zacálovala banke a účet dcéra zrušila.

Teraz volám na pobočku, snáď zase účet, o ktorom už ani neviem, a ona mi po dlhšom hľadaní povie, že debet nijaký nemám
Dala som jej potom hľadať na meno syna, dcéry , manžela a nič.......

Vraj mám čakať, či mi príde nejaké oznámenie, lebo im to na ústredí automaticky vygeneruje počítač.....
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

AlaNR Pozri príspevok
to, že je toho asi ako dve päste a 4 eurá v lufte :O
Ešteže to potrebujem iba pre dve na soté, lebo keby nás bolo viac doma, tak ma šlahne rovno
Hovädzie nekupujem... ( aby som vysvetlila všetky moje údivy)
ale, na tom si aspon pochutnaju..no ja som vysolila vyse 6 a pol eura za troje male gatky..take male kusky handricek..nedavno som kupovala jedny za euro a dnes raz tolko..
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
ale, na tom si aspon pochutnaju..no ja som vysolila vyse 6 a pol eura za troje male gatky..take male kusky handricek..nedavno som kupovala jedny za euro a dnes raz tolko..
Čím menšie, tým drahšie. Keby si mala chodiť s holou, tak sa ani nedoplatíš.
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
ale, na tom si aspon pochutnaju..no ja som vysolila vyse 6 a pol eura za troje male gatky..take male kusky handricek..nedavno som kupovala jedny za euro a dnes raz tolko..
...treba kúpiť jedny veľké a z tých si nastrihať, koľko potrebuješ...
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
to, že je toho asi ako dve päste a 4 eurá v lufte :O
Ešteže to potrebujem iba pre dve na soté, lebo keby nás bolo viac doma, tak ma šlahne rovno
Hovädzie nekupujem... ( aby som vysvetlila všetky moje údivy)
tiež nekupujem, ale nedávno som dostal príkaz nakúpiť miesto kuraťa hovädzie tak na 4 roštenky a niečo do polievky tak už mal mäsiar nabalené tak som mrkol na množstvo vybral taký približný balíček(trištvrte kila), aj také s kosťou som si nechal pribaliť a že 16,35. Som si robil srandu že polievku budeme jesť s kávovou lyžičkou aby nám dlhšie vydržalo jedenie
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

marjankaj Pozri príspevok
Čím menšie, tým drahšie. Keby si mala chodiť s holou, tak sa ani nedoplatíš.
..je to pekna somarina..aj decke veci drahsie, ako pre dospelych..no s holou to nemam vyskusane, mozno cigane by vedeli povedat, v lete urcite praktizuju..a nie je im ani korela..
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Oliwa Pozri príspevok
...treba kúpiť jedny veľké a z tých si nastrihať, koľko potrebuješ...
..tak aku len maju vyhodu tie s velkymi ritami..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
Skoro ma vykotilo, po dlhej dobe som kupovala hovädzie zadné a za ani nie pol kila som vysolila vyše 4 eurá.... to je čo toto už???
Stanislav 1975 MILUJE TATARÁK...
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

http://www.pluska.sk/krimi/nehody/tr...maturitou.html

Smutná správa, Mária mala byť nevesta môjho bratranca
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Stanislav 1975 MILUJE TATARÁK...

páči...dobrúú chuť
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..je to pekna somarina..aj decke veci drahsie, ako pre dospelych..no s holou to nemam vyskusane, mozno cigane by vedeli povedat, v lete urcite praktizuju..a nie je im ani korela..
ja áno čo by som neurobila pre svoje zdravie v lete super....odporúčam...ak to samozrejme okolnosti dovolia.... čiže cesta do roboty autom+ oblečené šaty v robote si už tie "špagetky" natiahnem dnes som akurát čítala odporúčania nejakého gyndáša.....že v lete čím menšie kalhotky tým lepšie....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zdenka175 Pozri príspevok
http://www.pluska.sk/krimi/nehody/tr...maturitou.html

Smutná správa, Mária mala byť nevesta môjho bratranca

-život je niekedy krutý-nikto neviem kedy a ako...či zomrieme na chorobu,pri nehode,alebo nás niekto zastrelí- či umrieme alebo ostaneme pripútaní k posteli- dneska sa tešíme, vychutnávame rannú rosu a zajtra ráno nám možu pripnúť v márnici štítok na nohu bosú...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
ja áno čo by som neurobila pre svoje zdravie v lete super....odporúčam...ak to samozrejme okolnosti dovolia.... čiže cesta do roboty autom+ oblečené šaty v robote si už tie "špagetky" natiahnem dnes som akurát čítala odporúčania nejakého gyndáša.....že v lete čím menšie kalhotky tým lepšie....
inak v lete strašne veľa žien chodí bez nohavičiek, tzv. naostro- je to dosť vidieť- treba si len všímať čo sa deje okolo nás...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok

páči...dobrúú chuť
lujza, už minule som ti vravel-že neprovokuj...-tými obrázkami...,hehe
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
lujza, už minule som ti vravel-že neprovokuj...-tými obrázkami...,hehe
ved ty si tu o tataráku? či som zle čítala.... tak nedržkuj a virtuálne sa ponúkni
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pavol54 Pozri príspevok
tiež nekupujem, ale nedávno som dostal príkaz nakúpiť miesto kuraťa hovädzie tak na 4 roštenky a niečo do polievky tak už mal mäsiar nabalené tak som mrkol na množstvo vybral taký približný balíček(trištvrte kila), aj také s kosťou som si nechal pribaliť a že 16,35. Som si robil srandu že polievku budeme jesť s kávovou lyžičkou aby nám dlhšie vydržalo jedenie

pavol, paličkami, ako čínu
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
ja áno čo by som neurobila pre svoje zdravie v lete super....odporúčam...ak to samozrejme okolnosti dovolia.... čiže cesta do roboty autom+ oblečené šaty v robote si už tie "špagetky" natiahnem dnes som akurát čítala odporúčania nejakého gyndáša.....že v lete čím menšie kalhotky tým lepšie....
neviem, ale minule v nejakých správach hovoril nejaký doktor že tangáče sú najmenej zdravé.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

V lete mám narodky-keby náhodou ste rozmýšlali nad tým,že by ste sa mi zložili na nejaký darček,tak tento telefon by mi fakt urobil radosť..
.

http://www.flydolphin.com/G21-WCDMA-...ck-_p5070.html
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Ivana Š Pozri príspevok
idem radšej tie placky zemiakové urobiť
Tak to si už v tej druhej fáze.

fáza č.1: prídeš domov, pozrieš do chladničky, tam nič moc, tak ideš do postele.
fáza č.2: prídeš domov pozrieš do postele, tam nič moc, tak ideš vyjedať chladničku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať