Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
U nás je dneska príjemno, a prvý raz nenadávam, že neprší a dúfam, že do večera ani nebude.

Na ihrisku robia guláš, večer bude candrbál, pôjdeme sa vyskákať
aj tombola bude?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

DanielaSĽ Pozri príspevok
No moje ledva vyšli zo zeme....čím máme striekať?
mala si zakryť textíliou je to lacnejšie a zdravšie lebo skočky sídlia inde oni len priskáču. nejaký insekcitíd (bi, decis a pod najmä také čo má pár dňovú ochrannú dobu
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

hnedoočka Pozri príspevok
blchy sa tomu hovorí...aspoň tak skáču

ja ich mám prvý rok, no striekať nepomôže, lebo už o chvíľu ju budem konzumovať /redkvičku, nie blchu /
oni nejdú do buľvičiek len do listov a tie neješ aspoň máš eko reďku
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pavol54 Pozri príspevok
oni nejdú do buľvičiek len do listov a tie neješ aspoň máš eko reďku
ja sa snažím mať všetko eko, veď preto to pestujem, len nie všetko sa darí.Cibuľku musím každoročne postriekať proti plesni, lebo mi ju začne krútiť a nepoznám dôvod.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tu už nikto nič negarantuje ? ani kafíću.....
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pavol54 Pozri príspevok
aj tombola bude?
Obávam sa, že nebude.

Pri mojom tombolovom šťastí, by už aké ceny museli byť? Naposledy som kráčala domov s mikrovlnkou, teraz by som aj novú chladničku prijala
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Dievčatá,

rajčiny, alma papriky, feferonky, a baklažán úspešne posadené........ešte cukinu a končím.....
5 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

VieraPopluharova Pozri príspevok
Dievčatá,

rajčiny, alma papriky, feferonky, a baklažán úspešne posadené........ešte cukinu a končím.....
Šikulka, ja si ešte počkám, my rapadajky, papriku. tekvicu, až po zmrzľakoch. ALe aby som v hanbe nezostala, tak som plela medzi cibuľkou, mrkvou, petržlenom, hrachom, zelerom a tak.
6 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

hnedoočka Pozri príspevok
ja sa snažím mať všetko eko, veď preto to pestujem, len nie všetko sa darí.Cibuľku musím každoročne postriekať proti plesni, lebo mi ju začne krútiť a nepoznám dôvod.
ako poznáš že je cibuľka napadnutá plesňou? (podľa mňa to pleseň nebude najmä teraz o mesiac pri ideálnej vlhkosti ovzdušia a teplote, a listy stratia lesk a pružnosť neskôr šedivejú ale nemenia tvar) nebude v tom niečo iné? pozri na koreňový systém môže ho niečo poškodzovať
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
co k 80 zene z dediny okrem torty?
niečo univerzálne typické pre východniarske perpetum vypi bo naľato, naľej bo vypito, tortu neodporúčam pre oslávenkyňu ťažká na žalúdok.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som strašne káknutá z búrky....http://www.topky.sk/cl/11/1309379/Ne...ocneho-chlapca
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

keby náhodou ten žlčníkový záchvat .... tak
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ja som na záhrade najmä plela, hrach rastie úžasne, redkvičky bez skočiek, sú mňamkové, petržlen vypletý, mrkva mi nevzišla, dosadila som ďalšiu. Cibuľka je tenká, ale tej sa u nás nikdy nedarí, akurát máme z nej len zelenú cibuľku na chlebík. Dosadila som zase reďkvičky, bokolica je krásna, cukina ešte nevykukla. Šalátiky sú krásne, 5 druhov bolo v jednom balení, takže už môžem pomaly oberať tie najväčšie. Ale mala som toho dosť, kríže bolia. Na budúci týždeň posadím fazuľku a nakúpim paradajky. Uhorkám sa u nás tiež nedarí, takže tie nie. Doobedu som zasadila doma 23 muškátov, no dosť na jeden deň. Idem zajtra na tri dni na lepšie, už sa teším.
5 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Polovica kvetov od Starkla mi skapala.... . Vždy som mala dobré skúsenosti....
3 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pavol54 Pozri príspevok
ako poznáš že je cibuľka napadnutá plesňou? (podľa mňa to pleseň nebude najmä teraz o mesiac pri ideálnej vlhkosti ovzdušia a teplote, a listy stratia lesk a pružnosť neskôr šedivejú ale nemenia tvar) nebude v tom niečo iné? pozri na koreňový systém môže ho niečo poškodzovať
Pavol, práve že mení tvar. Začne ovísať a potom ju vykrúca. Postriekam ju proti plesni, chvíľu sa zastaví rast , ale potom je už OK. Dokonca ju dopestujem krásnu a vydrží mi celú zimu.
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Tweety Pozri príspevok
Šikulka, ja si ešte počkám, my rapadajky, papriku. tekvicu, až po zmrzľakoch. ALe aby som v hanbe nezostala, tak som plela medzi cibuľkou, mrkvou, petržlenom, hrachom, zelerom a tak.
Ja som tiež chcela okopať záhradu po lejaku, ale nedá sa. Je tak napršané, že ani z chodníka som nemohla okopať hrášok. Hlina sa lepila na motyku. Dalo by sa robiť v pondelok, ale zase hlásia dážď. Tak záhrada počká. Ja už mám všetko vonku zasadené, okrem papriky, ktorú dám von tiež až po zmrznutých. A ešte mám vo foliovníku plantu - počkám nech trochu dorastie(kapusta, karfiol, kel a brokolica. Zatiaľ rastie paprika a uhorky vo fóliovníku.
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
takže opičiatko je už na ceste-ale som sa dozvedel že v sobotu pre neho pošlú auto a na otočku príde do Ba...- jeho tréner mu vybaví odvoz dovoz na otočku,lebo v sobotu sú majstrovstvá v karate a tréner ho tam chce mať, údajne je jeden z najvačších favoritov, asi na tom niečo bude, keď mu platí 500 km cestu...

inak som sa cítil ako na pohrebe, podaktoré matere tak revali ako keď vojaci cez vojnu išli do 1 línie do ruska ,do zákopov- nemám rád také pohrebné,srdervúce scény...-a pritom im tam bude dobre...
HURÁ...-moj syn je velký pán- prvá ozajstná súťaž v živote a hneď 3. miesto na majstrovstvách Bratislavy- SUPER BOMBA

večer sme ho viezli na otočku do Brezna...-509 km za 4,5 hodiny...
10 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Pekné ránko prajem poraďáci..u nás ma oskárek vytiahol z postele. Odcvičila som si svoju zostavu cvikov a zistila som , že moja operovaná haksnička začína celkom pekne reagovať....jupííííííí.
Napriek predpovediam počasia to vyzerá na krásny deň ..... tak si užívajte víkend a zajtra hajde pracovať.

4 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
A tým, čo len teraz vstávajú ...nech sa páči ......

4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať