Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
Veronika, my už začnime fínštinu trénovať
1. lekcia
slnko nesvieti - aurinko pois
slnko svieti aurinko valot
..

..Iví, moj had povedal, že to je reč, ktorá sa nedá naučiť, to je vraj strašné niečo!...ale asik to neny také zlé, keď slnko je "aurinko"...musím na to kuknúť...(ja teda počítam s tým,že by som sa nejako anglickoručne dohovorila, ak by dačo..lebo na mladé kolená začínať s fínštinou sa mi teda nyjeee...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

vyzera to tak ze volby v Grecku nedopadli dobre,uvidime ci sa daju prehovorit na to aby nestopli restrikcie a ako to z nimi uhraju evropske hlavy pomazane
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
..

..Iví, moj had povedal, že to je reč, ktorá sa nedá naučiť, to je vraj strašné niečo!...ale asik to neny také zlé, keď slnko je "aurinko"...musím na to kuknúť...(ja teda počítam s tým,že by som sa nejako anglickoručne dohovorila, ak by dačo..lebo na mladé kolená začínať s fínštinou sa mi teda nyjeee...
podaktorým finstina znie podobne ako madarcina,nuz asi su recohluchy-ale naco finstina,ved vsetci rikame onedlho jenem po anglicky
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a kukaj na toto: "rakastan lunta ja talvi"...(môže byť krajšia reč,ak chcem povedať, že milujem sneh a zimu?..určite nyjeee...

..Laita iltapäiväkahvi ja kakku....alebo, dáme si popoludňajšiu kávu a koláč...krásna reč, čo už!...
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Roses are red, violets are blue! Faces like yours belong in the zoo. Don't be mad I'll be there too, not in the cage, but laughing at you

Ruusut ovat punaisia​​, orvokit ovat sininen! Kasvot kuin sinun kuulu eläintarhaan. Älä suutu olen siellä myös, ei häkissä, mutta nauraa sinulle

po našom:
Ruže sú červené, fialky sú modré! Tváre ako je tá vaša patrí do zoo. Nehnevaj sa, budem tam taky, nie v klietke, ale smejem sa na vás
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
vyzera to tak ze volby v Grecku nedopadli dobre,uvidime ci sa daju prehovorit na to aby nestopli restrikcie a ako to z nimi uhraju evropske hlavy pomazane
dve hlavy pomazané.
inak v nemecku je to tiež také všelijaké - v krajinských voľbách na severe cdu - spd rozdiel len 0,4%
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Troška taliančiny- víťazný chorál AC Milano fans

Roso-neri siami voi

ma chi cazzo siete voi

preklad-
červeno-čierny to sme my
a vy c (k )urvy ste kto...
0 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

dnes mám veľmi smutný deň, včera boli mladí s vnúčikom na pohotovosti, a dnes ráno zase, idú mu zúbky a ešte aj hrdielko má zapálene. Najhoršie na tom je , že v sobotu som ho mala ja a od soboty má zvyšenú horúčku. Mám výčitky.....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jb0863 Pozri príspevok
dnes mám veľmi smutný deň, včera boli mladí s vnúčikom na pohotovosti, a dnes ráno zase, idú mu zúbky a ešte aj hrdielko má zapálene. Najhoršie na tom je , že v sobotu som ho mala ja a od soboty má zvyšenú horúčku. Mám výčitky.....
akože vobec nechápem tvojím výčitkam...-tak ako keby nebol u teba cez víkend,tak zúbky by mu akože prestali rásť???
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Troška taliančiny- víťazný chorál AC Milano fans

Roso-neri siami voi

ma chi cazzo siete voi

preklad-
červeno-čierny to sme my punainen ja musta, että me
a vy c (k )urvy ste kto...
jednotné číslo huora
množné číslo narttu
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

jb0863 Pozri príspevok
dnes mám veľmi smutný deň, včera boli mladí s vnúčikom na pohotovosti, a dnes ráno zase, idú mu zúbky a ešte aj hrdielko má zapálene. Najhoršie na tom je , že v sobotu som ho mala ja a od soboty má zvyšenú horúčku. Mám výčitky.....
choroba neprepupne z hodiny na hodinu, idú zúbky, znížená imunita, vôbec nemaj výčitky...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
No dnes som mala "podarený" deň. Robila som operku deťom, tak som išla pre malého na obed do škôlky. Otvorím dvere, kričím - dobrý deň, prosím si Tomáška S. - to som spravila 2 krát, žiadna odozva, inokedy učiteľka dieťa doprevadí ku dverám. Tak som vyzula topánky a vošla do triedy, kde som učiteľke, ktorá stála pri deťoch povedala, že viac kričať nevládzem a že si prosím Tomáška S. Ona na to, že ona nevie, ktorý je to. Potom sa zdvihol jeden chlapček a kričí mi, že teta ja ho zavolám. A tak so mnou malý odišiel, ale v tomto prípade by bol odišiel s hocikým, pretože učiteľka - asi praktikantka tomu nevenovala žiadnu pozornosť. No bola som vo vývrtke, tak nevesta dostala za úlohu / ešte je aj v školskej rade /, aby to láskavo povedala riaditeľke, či mali obidve domáce učiteľky kĺzavé voľno alebo oslavovali niečo v kumbále, lebo sa odtiaľ ozýval hlasný smiech. No a až ju ja stretnem, tak si to s ňou rozdám i ja.
2 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Stanislav 1975 Pozri príspevok
akože vobec nechápem tvojím výčitkam...-tak ako keby nebol u teba cez víkend,tak zúbky by mu akože prestali rásť???
vyčitky mám , kôli zapálenému hrdielku......
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jb0863 Pozri príspevok
vyčitky mám , kôli zapálenému hrdielku......
ale ježíš- takých zapálených hrdielok ešte bude a keď pojde do školky tak bude prvé tri mesiace chorý v kuse...,to sú také choroby, ktorým sa nevyhne nikto...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jb0863 Pozri príspevok
vyčitky mám , kôli zapálenému hrdielku......
ale akože nesmejem sa ti- lebo vy staré mamy ste všetky až moc precitlivené- ja som to videl na svojej svokre- malý napr. padol na pysky na dvore a ja popíjam kávičku že nech sám vstane, úplny kľud- a svokra hneď už letela, že čo sa stalo jej vnúčikovi a pofúkať bobo a pod.-ja som to moc nemal rád, keď spadol,tak nech sa aj postaví...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

terezamaria Pozri príspevok
No dnes som mala "podarený" deň. Robila som operku deťom, tak som išla pre malého na obed do škôlky. Otvorím dvere, kričím - dobrý deň, prosím si Tomáška S. - to som spravila 2 krát, žiadna odozva, inokedy učiteľka dieťa doprevadí ku dverám. Tak som vyzula topánky a vošla do triedy, kde som učiteľke, ktorá stála pri deťoch povedala, že viac kričať nevládzem a že si prosím Tomáška S. Ona na to, že ona nevie, ktorý je to. Potom sa zdvihol jeden chlapček a kričí mi, že teta ja ho zavolám. A tak so mnou malý odišiel, ale v tomto prípade by bol odišiel s hocikým, pretože učiteľka - asi praktikantka tomu nevenovala žiadnu pozornosť. No bola som vo vývrtke, tak nevesta dostala za úlohu / ešte je aj v školskej rade /, aby to láskavo povedala riaditeľke, či mali obidve domáce učiteľky kĺzavé voľno alebo oslavovali niečo v kumbále, lebo sa odtiaľ ozýval hlasný smiech. No a až ju ja stretnem, tak si to s ňou rozdám i ja.
a nech si v rámci domácej úlohy učky nafotia detičky, vyhotovia kartičky s menami a doma nech hrajú povinne pexeso
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale ježíš- takých zapálených hrdielok ešte bude a keď pojde do školky tak bude prvé tri mesiace chorý v kuse...,to sú také choroby, ktorým sa nevyhne nikto...
keby tri mesiace ... môj bol viac doma ako v škôlke
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
len krátke ifo z at: super 95 - 1,464eur/liter, bipa - versace versense dámska eau de toilette 30ml - 18,90eur
totok akože dobrá cena? kuk tu.... http://www.parfums.sk/versace/versac...toaletna-voda/
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
totok akože dobrá cena? kuk tu.... http://www.parfums.sk/versace/versac...toaletna-voda/
mňa viac zaujímal benzín. tú vodu som len zbadal v bipe ako akciu
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

srska Pozri príspevok
mňa viac zaujímal benzín. tú vodu som len zbadal v bipe ako akciu
Ak chceš kúpiť luxus na večer, tak kúp Versace Crystal Noir

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať